kuskus• 17 апреля 2025

Бачиш жінку

Бачиш жінку з простягнутою назад рукою?
Вона ніби тягне валізу або веде когось за собою.
Невидима валіза важка, бо жінка іде повільно.
Такі жінки загалом називаються божевільні.

Їй нічого було брати з її згорілого дому.
І хто там із нею жив, невідомо тепер нікому.
Але вони йдуть за нею і молодший все не встигає.
І жінка тоді зупиняється: вона завжди на нього чекає…

@Вікторія Амеліна
Seehund• 17 апреля 2025
Не все выдерживают, это тоже жертвы войны наряду с погибшими и оставшимися инвалидами. Женщина пытающаяся выкопать мужа из могилы под окнами, она мозг не может принять мысль, что прилетевший снаряд убил. Мужчина получивший смертельный инфаркт при известие, что погибли жена, дочка и внучка. Тысячи личных трагедий...
автор kuskus • 17 апреля 2025
27 червня 2023 року Вікторія перебувала у Краматорську разом із делегацією колумбійських журналістів та письменників. Коли вони вечеряли в ресторані у центрі міста, російські окупанти завдали ракетного удару по цій будівлі, внаслідок чого Амеліна отримала тяжкі поранення. Попри зусилля лікарів, 1 липня 2023 року Вікторія Амеліна померла від отриманих ран в лікарні Мечникова у Дніпрі. У письменниці залишився 10-річний син.
LudaSHS• 17 апреля 2025
Повітряна тривога по всій країні/ Так наче щоразу ведуть на розстріл/ Усіх/ А цілять лише в одного/ Переважно в того, хто скраю/ Сьогодні не ти, відбій’ (’Тривога’).
Вікторія Амеліна
Валькірія• 17 апреля 2025
Війна - це страшне(
а путлєр цим упивається