Дівчина Бобула• Изменено 17 апреля в 15:09
Чи варто зараз починати курс лазерної епіляції бікіні?
чи можливо почекати осені? поділіться досвідом
Ранковий базар• 17 апреля в 15:10
Є обмеження, після лазера не можна виставляти ваше бікіні на сонце 2 тижня. Якщо це проблема для вас, то краще чекати осіні
Ангел-предохранитель• 17 апреля в 15:11
Можна. 2 тижні до і після процедури загорати зоною бікіні не можна.
Единорог_помог• 17 апреля в 15:12
Якщо не збираєтесь виходити влітку на пляж і носити шорти щоб ноги були на сонці, то можна
ПуГоФФка• 17 апреля в 15:12
Ответ дляЕдинорог_помог
а ноги каким боком к бикини?)
Единорог_помог• 17 апреля в 15:13
Ответ дляПуГоФФка
а ноги каким боком к бикини?)
У багатьох жінок волосня з піськи і по ногам росте
Лиса Патрикевна• 17 апреля в 15:16
Ответ дляЕдинорог_помог
До колін?
співчуваємо вам
Аль де Барановна• 17 апреля в 15:16
Я би восени починала
Не можна загоряти 2 тижні до і 2 тижні після. А для мене це нереально, бо ми катаємось по воді раз-два в тиждень
Единорог_помог• 17 апреля в 15:17
Ответ дляЛиса Патрикевна
До колін?
співчуваємо вам
Посмійтеся
Я працювала майстром шугарингу і бачила все
У дуже багатьох волосся заходить на ноги на сантиметрів 10-15
Аль де Барановна• 17 апреля в 15:19
Ответ дляЕдинорог_помог
Посмійтеся
В мене так було, чим більше брила бритвою, тим більше розросталось. Але я з лазерною вже багато років і на мучаюсь
Лиса Патрикевна• 17 апреля в 15:19
Ответ дляЕдинорог_помог
Посмійтеся
І що? Шорти і довші бувають))
Тріль!• 17 апреля в 15:19
Ответ дляЕдинорог_помог
До літа ті ноги вже лисі будуть
Тріль!• 17 апреля в 15:20
Я зараз роблю. Ідеально. А як з мохнатою піпкою ходити на пляж, басейн - не уявляю, ще й відпустка...
Дівчина Бобула
• 17 апреля в 15:22
Ответ дляТріль!
ну логічно , що я до літа не встигну стати не мохнатою(((
Единорог_помог• 17 апреля в 15:22
Ответ дляТріль!
До літа ті ноги вже лисі будуть
За дві процедури не будуть
Тріль!• 17 апреля в 15:34
Ответ дляЕдинорог_помог
За дві процедури не будуть
Три - ноги будуть лисі. В мене ноги і пахви так. Бікіні трохи більше. Якщо місяць перерва (на відпустку нічого страшного...
Дівчина Бобула
• 17 апреля в 15:55
Ответ дляMarmu
Автор, туди треба 100500 разів сходити, так що починати можна у будь-який момент
не правда. я роблю ’вуса’ і трошки на підборідді є темних волосин. вже 5 процедура і я задоволена результатом
Дівчина Бобула
• 17 апреля в 15:57
Ответ дляMarmu
у мене вуса теж пішли взагалі за 3 чи що процедури. А бікіні в якийсь час перестала робити, бо задовбалася
я бікіні вже років 10 роблю шугаринг. але навть раз в 2 тижні. хочу назавжди)))
ПуГоФФка• 17 апреля в 16:22
Ответ дляЕдинорог_помог
Посмійтеся
ого
Единорог_помог• 17 апреля в 16:29
Ответ дляТріль!
Яких три? Вже кінець квітня. Наступна процедура після першої через 4 тижні, а це кінець травня. А третя після 6 тижнів від другої
Тріль!• 17 апреля в 16:36
Ответ дляЕдинорог_помог
17 це кінець ок. Скажу так, навіть після 1 процедури волосся інше. М´яке. Навіть після 2 процедур доглядати легше.
Единорог_помог• 17 апреля в 19:53
Ответ дляТріль!
Ага, 17
Автор же створила цю тему стоячи під кабінетом лазерки, да? Вона аби на наступний тиждень записалась після Пасхи