Чарівна патика• 17 апреля в 17:06

Волосся, підкажіть

Волосся пухнасте, вʼється. Довжина середня. Нижні 10 см як мочалка. Я завжди користувалась кристалами, маслом. Зараз купила різні спреї. Важко розчесувати. Підстригти не варіант. Що можна зробити?
Муркошечка• 17 апреля в 17:09
ну так ті кристали і масло висушили вам кінці, підстригтися і не використовувати масло, а підібрати нормальні маски, кондиціонер і незмивашку
автор Чарівна патика • 17 апреля в 17:10
Ответ дляМуркошечка
А я без них взагалі не можу розчесатись
Муркошечка• 17 апреля в 17:10
якщо мочалка,то вже нічого не зробите
автор Чарівна патика • 17 апреля в 17:11
Ответ дляМуркошечка
якщо мочалка,то вже нічого не зробите
А як так сталось? Засіб якийсь зіпсував?
Муркошечка• 17 апреля в 17:12
Ответ дляЧарівна патика
ну я ж вам написала
автор Чарівна патика • 17 апреля в 17:13
Ответ дляМуркошечка
ну я ж вам написала
А які це нормальні маски і кондиціонер?
Файна цьоця• 17 апреля в 17:13
Це все від масла
Тепличная• 17 апреля в 17:14
Сходіть до майстра хорошого, зараз стільки усіляких відновлювальних процедур. І догляд вам порадять адекватний
автор Чарівна патика • 17 апреля в 17:14
Ответ дляТепличная
Я не уявляю де взяти цього майстра
короткопамятна• 17 апреля в 17:18
Ответ дляЧарівна патика
А я без них взагалі не можу розчесатись
Курчаве волосся розчісують під час миття коли наносять кондиціонер. Потім обережно змивають, не роблячи вороняче кубло і у вас розчісане волосся.
Зрізати те, що стало мочалкою просто необхідно
Всіх підсаджую• 17 апреля в 17:22
Кондиціонери, незмивашки, спреї і нічого відрізати не треба, якби я так кожен раз відрізала, то вже б лисою була, ав мене дуже кучеряве волосся і фарбую в блонд
автор Чарівна патика • 17 апреля в 20:28
Ответ дляВсіх підсаджую
Порадьте засоби
Кринжова баба• 17 апреля в 23:43
Ответ дляЧарівна патика
Я не уявляю де взяти цього майстра
Холодне відновлення зробіть, плюс догляд змінити, кінці підстригти
Кринжова баба• 17 апреля в 23:45
Ответ дляЧарівна патика
Порадьте засоби
Для сухого волосся раджу маски elgon argan або 10 в 1. Обов´язково термозахист. Правильно мити і сушити волосся
Всіх підсаджую• 18 апреля в 13:39
Ответ дляЧарівна патика
Порадьте засоби
Ой в мене їх дуже багато різних, вже все заставлене, але правда все з бюджетного варіанту. Мені заходить лінія Фруктіс незмивашка помаранчева пляшка і їх йогурт кондиціонер, спреї профістайл, доктор Санте, кондиціонер OShy, доктор Харпер, олійки різні для кінчиків і ще багато стайлінгів для кучерів, але до них треба приловчитися, бо то багато то мало))
Всіх підсаджую• 18 апреля в 13:42
Розчісувати тільки мокре і після незмивашки, подивіться кучерявий метод
Всіх підсаджую• 18 апреля в 13:44
Доречі про кристали навіть не чула, а що воно таке?