Свезло так свезло• 17 апреля 2025
Розсудіть чи накидайте капців
Ситуація така: я заміжня вже 10 років, є дитина, 9 років. Мені 35, чоловіку 33. Чоловік непогано заробляє, має власний бізнес. Я заробляю небагато, моє хобі приносить невеличкий дохід, плюс здаю свою дошлюбну квартиру.
Живемо непогано, але останнім часом чоловік весь час зайнятий, відкриває новий напрямок, часу мені зовсім не приділяє.
познайомилась з чоловіком, розумний, начитаний, уважний, 50 років, але виглядає молодше, розлучений, живе з дітьми, теж має власну справу. Так ось: цей чоловік мені постійно пише і приділяє багато уваги, робить компліменти. Але останнім часом всі ці компліменти пішли з сексуальним підтекстом, тобто я розумію, до чого він хилить. Мій чоловік мені подобається, він хороша людина, мене не ображає , але боюся, якщо не перестати спілкуватися з цим іншим чоловіком, може далеко зайти. Розумію, що 50 років це забагато, плюс він з дітьми живе.
Дівчата, розумію як це виглядає , але вставте мозги будь ласка,
Не боюся осуду• 17 апреля 2025
Боже, вот это вам сокровище попалось - предпенсия с дитями. Стоит того, чтоб разрушить семья, бо шото чешется. Дерзайте
Свезло так свезло
• 17 апреля 2025
Ответ дляДеловитая
У мужа маленький член поэтому хочешь попробовать другого
Взагалі мимо
Ваша прЭлесть• 17 апреля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Та не кажіть. І от тут і сумніву немає у виразі:’ баби -дури’.
Ваша прЭлесть• 17 апреля 2025
Ответ дляДеловитая
З малого на квьолий перелізе)) оце обмін чудовий.
Не боюся осуду• 17 апреля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Взагалі мимо
А теперь представьте - впахиваете вы такая ради семьи, а муж сидит дома и у него хобби, что-то там сдает, развивается вовсю. Вдруг, как гром среди ясного неба мужичонка ваш такой - Зинаида, нам с тобой не по пути, мы отдалились. А у самого переписка с бабёхой и вся лента в дикпиках.
Вот козлина, да? И шо этим мужикам не хватает
Самая СоветЧиваЯ• 17 апреля 2025
Тю, завели інтрижку, розважились і все. Чи ви думаєте 50 женитися хоче?
Ждушечка• 17 апреля 2025
Кроме слов, комплиментов и лапши в уши как 50-летний к вам проявляет внимание?
Свезло так свезло
• 17 апреля 2025
Ответ дляЖдушечка
Квартиру-машину купить не предлагает))
Шкідлива молекула• 17 апреля 2025
Ще це за чудасія? Розлучений чоловік в 50 років живе з трьома дітьми?
І яка різниця, який напрямок відкриває 33-річний, щоби він аж так перестав приділяти увагу? Він вагони розвантажує по 12 годин 6 днів на тиждень?
Такий невдалий сюжет...
Свезло так свезло
• 17 апреля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Такий невдалий сюжет...
З 2 дітьми
Love_Love_Love_• 17 апреля 2025
Я правильно розумію, ви на стільки слабенька на передок що готові запустити туди цього пристарілого карасика з бонусами, тільки через те що він вам лапші на вуха навісив?
Тобто ваш чоловік хєрячить, а вам немає де пісюльку пристроїти і ви готова його зрадити?
Фу
Свезло так свезло
• 17 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Ну то есть у вас стоит выбор - просрать или нет от скуки свою жизнь и свою семью? Действительно, так сложно принять разумное решение.
Я умом это прекрасно понимаю
Не боюся осуду• 17 апреля 2025
Кстати, это не первая тема автора, она давно страдает, правда мужика по переписке тогда еще не было.
Свезло так свезло
• 17 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
И? В чем проблема если даже понимаете?
Наверное хочется острых ощущений
Или он вскрыл какую то мою травму
Ответ дляСвезло так свезло
Наверное хочется острых ощущений
Или он вскрыл какую то мою травму
А ну на здоровье. Мама есть? Есть куда перебираться с детем, когда муж узнает об измене? Острых ощущений будет масса. Когда будете работу искать, а вас брать никто не будет, когда будете думать как на алименты и свою зп жить, когда будете беситься, что ваш бывший муж женился и у него другая семья, а особенно, когда поймете, что ни вы ни ваш ребенок никому нафиг не нужны. Будьте тут писать какой бывший козел, что вашу тонкую натуру не понял.
Ждушечка• 17 апреля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Квартиру-машину купить не предлагает))
Он даже не зовет на свидания, не ухаживает, просто ссыт в уши, а вы уже напридумывали то, чего нет. Думайте мозгами, а не писей.
Love_Love_Love_• 17 апреля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Наверное хочется острых ощущений
Или он вскрыл какую то мою травму
Тоді просто скиньте скріни ваших переписок своєму чоловікові 🤷♀️
Свезло так свезло
• 17 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А де ви з ним познайомились?
На мистецькому заході
Love_Love_Love_• 17 апреля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
На мистецькому заході
То ви типу хочете з ним замутити? Вам потрібен коханець?
Свезло так свезло
• 17 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Були такі думки, якщо чесно
Love_Love_Love_• 17 апреля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Були такі думки, якщо чесно
А чого б вам просто не розійтись з чоловіком, ви ж його не любите?
Сама собі лікар• 17 апреля 2025
Не совсем понятно, в чем ваша проблема. На каком вы раздорожье? Заняться ли сексом с 50 летним или нет? Зачем? От скуки? И какая разница какой у вас доход?