Свезло так свезло• 17 апреля 2025
Розсудіть чи накидайте капців
Ситуація така: я заміжня вже 10 років, є дитина, 9 років. Мені 35, чоловіку 33. Чоловік непогано заробляє, має власний бізнес. Я заробляю небагато, моє хобі приносить невеличкий дохід, плюс здаю свою дошлюбну квартиру.
Живемо непогано, але останнім часом чоловік весь час зайнятий, відкриває новий напрямок, часу мені зовсім не приділяє.
познайомилась з чоловіком, розумний, начитаний, уважний, 50 років, але виглядає молодше, розлучений, живе з дітьми, теж має власну справу. Так ось: цей чоловік мені постійно пише і приділяє багато уваги, робить компліменти. Але останнім часом всі ці компліменти пішли з сексуальним підтекстом, тобто я розумію, до чого він хилить. Мій чоловік мені подобається, він хороша людина, мене не ображає , але боюся, якщо не перестати спілкуватися з цим іншим чоловіком, може далеко зайти. Розумію, що 50 років це забагато, плюс він з дітьми живе.
Дівчата, розумію як це виглядає , але вставте мозги будь ласка,
Чесно брешу• 17 апреля 2025
Не дуже розумію. Ви хочете 50 р чоловіка? Чи просто потеревенити немає з ким?
Впораюсь зі всим• 17 апреля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Взагалі мимо
Автор, купіть козу! А краще дві!
Червона калина• 17 апреля 2025
Мне уже кажется, что была не одна тема про 50летнего деда . Вам не надоело?
Сарафанное радио• 17 апреля 2025
Давайте мне номер вашего без пяти минут бывшего мужа ,я перетерплю пока он там новое направление открывает, хотя уверена мне он внимание уделять будет в любом случае, для секса в машине, ванной, кухонном столе много времени не надо, я темпераментная , ждать пока он до кровати дойдет не стану.
Сусідка зверху• 17 апреля 2025
Ответ дляСама собі лікар
Не совсем понятно, в чем ваша проблема. На каком вы раздорожье? Заняться ли сексом с 50 летним или нет? Зачем? От скуки? И какая разница какой у вас доход?
Велика різниця. Якщо жінка самодостатня, то може не боятись залишитись біля розбитого корита коли наробить дурні. У випадку автора, прийдеться залишитись ні з чим через те що зачесалось між ногами на діда.
Сарафанное радио• 17 апреля 2025
Автор ау? Жду номер. Обещаю что в моих хороших руках ваш муж безболезненно перенесет ваш роман с пенсионером и развод.
Свезло так свезло
• 17 апреля 2025
Ответ дляСарафанное радио
Вам скільки років і як ви виглядаєте? Чи ви думаєте, мій чоловік на всіх кидається?)
Сарафанное радио• 17 апреля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Шикарно выгляжу , ему понравится . 31
Та_все_ок_будет• 18 апреля 2025
Ответ дляСвезло так свезло
Були такі думки, якщо чесно
Автор, не шукайте на стороні того, що можете отримати вдома. Що вам дасть той коханець, чого не може дати чоловік?
В мене був період в житті, коли вже налагоджений побут, діти підросли, чоловік турботливий весь в роботі, мені 38 і мене ’понесло’. Дуууже подобався один чоловік, на певний час відсторонилась від сім´ї, я була не я. Але включила розум і видалила його номер. Уявляла, що це все мені наснилось. І зараз пишаюся собою. Ні чоловік, ні діти не заслуговують на зраду.