Курочка• Изменено 17 апреля в 19:42

Дитина в памперсі 3 +

Дівчинка 3 рочки і 1 місяць. Ходить в садочку. До горщика почали привчати нещодавно.
Легко може обмочитися бо забула, чи не встигла добігти.
Між походами до туалету може минути менше 40 хвилин і знову промашка.

Дефекація відбувається теж в памперси, їй це не заважає. Стане собі тихенько і какає
Як ви вважаєте нормальна така ситуація?
автор Курочка • 17 апреля в 20:13
Ответ дляКоко Шанель
Якщо ви готові втрачати час, аби тільки все вирішилося саме, то нащо ця тема?
Я покажу цю тему мамі дівчинки.
Коко Шанель• 17 апреля в 20:14
Ответ дляКурочка
Я покажу цю тему мамі дівчинки.
Вона просила вас про зібрати думки з цього приводу?
автор Курочка • 17 апреля в 20:14
Ответ дляКоко Шанель
Так
Коко Шанель• 17 апреля в 20:16
Ответ дляКурочка
Так
Нащо ви пишите брехню?
МашМааш• 17 апреля в 20:17
Автор, а как дома? Тоже все время в памперсе?

Я с одной стороны категорически против всех этих высаживания в 1 год (свою вообще ни к чему не приучала, в 2.4 она сама сняла памперс и стала ходить на унитаз, через 2 месяца сняли и ночной памперс, без промашек). А с другой стороны - 3 года - так взрослый человек уже, вполне себе думающий.
Я бы наверное ещё лето подождала, убирала памперс дома, а потом у ещё одному врачу, для второго мнения
автор Курочка • 17 апреля в 20:18
Ответ дляМашМааш

Дома тричі вкакалась на свій день народження.
Не встигає на горщик. Може пісяти по 3 рази за годину. З приводу цього я також занепокоєння, але мама каже, що вона п´є багато води.
МашМааш• 17 апреля в 20:22
Ответ дляКурочка
А кто вам девочка эта? Вы бабушка, тетя?
Проня_Прокоповна• 17 апреля в 20:23
Ответ дляКурочка
Хто ви цій дитині?
автор Курочка • 17 апреля в 20:23
Ответ дляМашМааш
Це не має відношення до теми. З мамою дитини ми в близьких і довірливих стосунках.
Вишневий цвіт• 17 апреля в 20:31
Нормальная. Оба сына ’вырастали’ из подгузников где-то в 3,2. Особо не приучала, только предлагала. В результате горшок так и не соучился, сразу унитаз без накладки. Старший через месяц еще и от ночного подгузника отказался, младшему 4,10, вот он только сейчас дозрел к этому.
У знакомых сын до 4,6 был в подгуще круглосуточно. Ну и все сейчас же в туалет ходят одинаково. В школу никто в подгузнике не пошел
МашМааш• 17 апреля в 20:33
Ответ дляКурочка
Мне кажется такие темы даже при обсуждении с близкими вызывают много стыда и дискомфорта. Если бы я была близка с мамой такого ребенка, то максимум ненавязчиво предложила логопеда или контакты хорошего врача и не лезла
фафелька• 17 апреля в 20:34
Ответ дляКурочка
Дитину показували неврологу. Призначено препарати. Лікар сказав, що некритично. До психіатра направлення не давав.
Дитина розрізняє кольори, грає в рольові ігри. Тільки не говорить. Така сама ситуація із старшою дитиною. Почала говорити ближче до 4
Автор, прокиньтеся.
Не існує препаратів для запуску мовлення. Або лікар некомпетентний, або Вас тупо розводять.
Мовлення - це навичка, як ходьба чи сидіння. Формується лише через практику, а не препаратами.
Терміново звертайтеся до дитячого психіатра, встановлюйте діагноз і працюйте з логопедом. Ви втрачаєте час на непотрібні ’ліки’. Чим пізніше почнете заняття, тим складніше і повільніше буде розвиватися мовлення.
І так, мовлення - не компетенція невролога. Взагалі. Лише психіатр.
Моя дитина потрапила до психіатра в 2 роки, а з логопедом почала працювати в 2.5. Це було супер вчасно. Не чекайте, поки ’виговориться´, бо цього може не статися.

Прочитала, що це ще й не Ваша дитина. То до чого тема тоді?
БезникаяЯ• 17 апреля в 20:57
Ответ дляКурочка
В дитячий садок приймають в памперсі. Персонал пильнує і памперси замінює регулярно.
У невролога були. Розвиток відповідає віку, було прописано препарат для запуску мовлення , бо дитина зовсім не говорить в 3 роки
Зовсім не говорить і те що не заважає те що в памперсі не дуже добре.
В мене дитина не розмовляла до 3,5 ,я по лікарях з двох років водила,то теж питали ,як реагує дитина на те що повний памперс і тд
Але мій в принципі доволі швидко привчився до горщика
Але вам треба консультуватися у лікарів
автор Курочка • 17 апреля в 20:59
Ответ дляфафелька
Автор, прокиньтеся.

Я поділяю вашу точку зору. Звідси і тема.
фафелька• 17 апреля в 22:01
Ответ дляКурочка
Питання в тому, чи просила мама дитини про цю точку зору. Якщо ні, не варто втручатися.
автор Курочка • 17 апреля в 22:02
Ответ дляфафелька
Мама в курсі про цю тему
Латексне альтер ЕГО• 17 апреля в 22:02
Меня б насторожило, наверное.
И насторлжило бы, что речи нет после 3 именно у девочки.

Сын не говорил, но ровно в 2 ходил на горшок, за неделю научился.
Дочке сейчас ровно 2, может подробно рассказать, что ей куда надо делать, но делает все в подгузник и прибегает: мама, я покакала, воняет, поменяй подгузник! Переживаю, что так, но сейчас в квартире жуткий холод, активно приучать хочу, когда по теплому в одних трусах будет бегать.