Самоучка• 17 апреля в 22:18
В Сільпо шапочки від пасок, а у нас в магазини цибуля без лушпиння
Зайшла в магазин біля роботи ( Київ), деякі овочі-фрукти купувала. А цибуля майже вся гола! ( ніколи такого не було, а тут перед Пасхою розділи😃). Я на касі звісно спитала - лушпиння десь окремо продається?
ПадаюВреверансах• 17 апреля в 22:21
Пасхальна п´єса в двох діях.
Лежить собі цибуля нікого не чіпає.
Я:
-роздівайся!
Лежить собі цибуля нікого не чіпає.
Я:
-роздівайся!
Упругая попка• 17 апреля в 22:23
Ответ дляКу ка ку ка ку
от я дура купила лушпиння в коробці по 30 грн
Я за місяць до паски збираю в окремий контейнер щороку.
Кукусик• 17 апреля в 22:26
Ви звісно приколістка, але саме така цибуля часто без лушпиння. Принаймі я так попадала, що саме як на фото лиса.
Зоркая Зорро• 17 апреля в 22:37
Я завжди лушпиння по атб збираю.Шматочок в суп, щоб колір був золотистий, коли сало ( відварюю підчеревену зі спеціями)роблю теж для кольору .Прочитала, що волосся можна так фарбувати.Т.б лушпиння це просто скарб
Кукусики• 17 апреля в 22:37
Ответ дляПадаюВреверансах
Я тільки цибулиння признаю як краску
В колготках з листочком!
Плету корзинки• 17 апреля в 22:40
Ответ дляКу ка ку ка ку
і я, за 25 гр
Атятя_тётя• 17 апреля в 22:44
Ответ дляФрикаделька
А кассирша в лушпінні свои яйца покрасила
аби не касир свої, а потім лушпиння висушив і продав по 25 грн
ВсеЧетко• 17 апреля в 22:45
Не поняла, это покупатели потырили или сильпо обобрал и отдельно продавал))?
ПадаюВреверансах• 17 апреля в 22:45
Ответ дляКукусики
В колготках з листочком!
Та ні, просто в лушпинні.
А в колготках з листочком красиві дуже. Але то заморочитись треба
Фрикаделька• 17 апреля в 22:46
Ответ дляАтятя_тётя
В коробочку сложил и запаковал
Самоучка
• 17 апреля в 22:47
Ответ дляКукусик
Да там завжди такого сорту ( на вигляд). Круглий рік беру, завжди з лушпинням. В цей раз або продавці, або бабці -покупці постарались, почистили.
В цьому магазині і морква зі шматошками грунту, ніхто не обчищає заради гарного вигляду.
Кукусики• 17 апреля в 22:49
Ответ дляПадаюВреверансах
Та ні, просто в лушпинні.
Ми щороку робимо. Я так звикла))) були такі роки, рання паска, то нема ще листочків. Бували так, що вже все буяє і листочків море
Распутница• 17 апреля в 23:16
Давно уже видела в Сильпо, как продавцы собирают шелуху в пакеты, взвешивают и продают.
Ку ка ку ка ку• 18 апреля в 00:19
Ответ дляsim_sims
Покажіть коробку.
Барвник Добрик Цибулиння для великодніх яєць 30г