Джага Джага• 17 апреля в 23:01

Музика для стабільної психіки.

скидай свою.Але є умова, має бути щось подібне.
Ангел сошедший с небес• 17 апреля в 23:17
Вибачаюсь, але це для тих, у кого вже стабільна, чи треба стабілізувати?)
Ангел сошедший с небес• 17 апреля в 23:21
Мене таке дратує, повільне, нудне, гарне саме по собі, але не для мене. Хочеться пришвидшити, драйву, емоцій, подій додати. Це як просто солодке без нічого більше. Прісне. Туди б ванільки, мускату, вишні, шоколаду, вершків, чорного перцю, ожини, каремелі...
автор Джага Джага • 17 апреля в 23:23
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Як коли,як коли)
автор Джага Джага • 17 апреля в 23:24
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Зараз щось знайдемо для вас.
автор Джага Джага • 17 апреля в 23:37
Ответ дляАнгел сошедший с небес
можливо щось таке?The Prodigy,вже не хотів вам давати.
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 00:28
Ответ дляДжага Джага
https://youtu.be/G0asWcy6dOE?list=RDGMEMYH9CUrFO7C... можливо щось таке?The Prodigy,вже не хотів вам давати.
Дякую, але нє) знов нудний тиц тиц без життя, характеру, історії. Вибачте. В продіджі є концепція ) і як в творі, пролог, зав´язка, розв´язка)
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 00:36
Я не проти спокійної музики, якщо влна викликає емоції, думки, чи насолоду від звуку, але складного, майстерність виконання, душа. Є шикарний інструментал. От Енігма, Дідюля, Апокаліптика, Найтвіш, це з спокійних, під певний стан душі. Металіка з Нірваною є прям під всі настрої, Іноді SOAD, рамштайн грайливий настрій)
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 00:38
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 00:41
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 00:47
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 00:52
оцей хлопчина прям молодець. Це пісні моряків, під які вони гребли, чи тягнули сітки - шанті. У нього такі атмосферні кліпи, ритм, історія , особиста харизма
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 01:04
але оце класика. Це вічне. І радує та надихає будь коли
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 01:12
а це сьогодення
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 02:11
оце майстерність, яка торкається душі будь кого.
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 02:58
душа, серце, харизма, натхнення та довгі роки тренувань
Ангел сошедший с небес• 18 апреля в 03:30
Всі попередні дописи, які можуть створювати враження моєї стабільної психіки, є випадковими)
автор Джага Джага • 18 апреля в 07:12
Ответ дляАнгел сошедший с небес
Дякую.Буду слухати