ВундерКИНГ• 18 апреля в 07:07

Сколько нас работающих и неработающих?

Собираюсь на работу, не хочется, дошла до того, что когда болею, радуюсь, что дома. Но денег с зп мужа на жизнь не хватит.
Результат:
вже голосів: 314
189 (60.19%) Работаю
125 (39.81%) Не работаю
ША! я прийшла!• 18 апреля в 07:08
Работаю, но не для денег, а для удовольствия. 3 часа в день. Хотела находиться в обществе насколько мне сейчас это доступно. Довольна.
Айпишница• 18 апреля в 07:09
Я б із задоволенням не шла на роботу.
Але нажаль не маю інших доходів окрім заробітної плати і ніхто не хоче утримувати мене.
Сиреневенькая• 18 апреля в 07:09
работаю тоже для удовольствия, общения и подарков (я работаю в Ulta)
автор ВундерКИНГ • 18 апреля в 07:10
Ответ дляША! я прийшла!
А где можно работать 3 часа в день?
Лупаю цю скелю• 18 апреля в 07:11
Працюю вдома онлайн. Тому на роботу ’не Ходжу’.
ША! я прийшла!• 18 апреля в 07:11
Ответ дляВундерКИНГ
А где можно работать 3 часа в день?
В Европе. Пошла работать чтобы находиться в среде носителей языка. Мне нужно натренировать наслышенность.
автор ВундерКИНГ • 18 апреля в 07:12
Ответ дляША! я прийшла!
Ясно мне больше интересно как наши со всем этим пипцом себя мотивируют. Бо денег не хватает, перспективы непонятны
Люблю ХОЛОСТЯКА• 18 апреля в 07:14
Раскручиваю тикток с заданиями по немецкому языку🙄
бЭйбА• 18 апреля в 07:16
Та блін,дєвки,ви всі так рано повставали, гормони бурлять дай дорогу,я теж сьогодні рано встав і до речі зі стояком.А що до того чи працюю я чи ні то так,я працюю.Якщо нічим не займатися і сидіти вдома домохазяйкою, навіть маючи повне грошове забезпечення, то можна повністю зїхати з глузду і злетіти з катушок.З весною вас всіх.
всегдаДаДа• 18 апреля в 07:18
Ненавижу работу
бЭйбА• 18 апреля в 07:19
Ms. Android• 18 апреля в 07:20
Працюю. Подобається.
Всі ми різні.
бЭйбА• 18 апреля в 07:20
Ответ дляMs. Android
Працюю. Подобається.
Всі ми різні.
Блін.Бо це нормально.
Ms. Доброта• 18 апреля в 07:20
Ответ длябЭйбА
То ви ніколи не пробували не працювати )
З´їхати з глузду можна від роботи. А дома завжди знайдеться що зробити, плюс дійсно саморозвиваєшся. Хто працює, то часу ні на що інше, як правило, не має. Я ніколи не читала так багато, як під час ’сидіння вдома’. І якби була фінансова можливість не працювати зараз, то з великим задоволенням сиділа б дома.
Ms. Android• 18 апреля в 07:20
Ответ длябЭйбА
Блін.Бо це нормально.
Саме так)
Глубоководная селедка• 18 апреля в 07:21
Ответ длябЭйбА
15 років ’сиджу’ вдома, глузд на місці. Від чого, на вашу думку, заїжджати з глузду?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 18 апреля в 07:24
Работаю 2 дня в неделю. Это считается работаю или нет?
Где тут 0?• 18 апреля в 07:24
Ответ дляMs. Доброта
Дома завжди знайдеться що робити - а можна список активностей?
бЭйбА• 18 апреля в 07:25
Ответ дляГлубоководная селедка
Бо блін, переізбиток енергії в людини назбирується.І якщо людина фізично може чимось займатися, то чому їй сидіти на дивані і нічого не робити?Хіба так цікаво жити?
ПадаюВреверансах• 18 апреля в 07:26
Ответ дляША! я прийшла!
Мені б така тоже було ідеально.
Навіть на 5 год в день згодна

Якби ще годин з 10, щоб впопихах не збиратись
пьЯНА• 18 апреля в 07:26
неработающие еще спят)) какой дурак добровольно в 7 утра встанет и сюда зайдет))
бЭйбА• 18 апреля в 07:27
Ответ дляПадаюВреверансах
Мені б така тоже було ідеально.
Навіть на 5 год в день згодна

Якщоплатять погодинно і за цих 6 годин можна заробити хоча б 1500 то чому ні:?
бЭйбА• 18 апреля в 07:27
Ответ дляпьЯНА
Ну,просто весна і людей бомблять гормони,то всі вже з самого ранку цвірінькають.
ПадаюВреверансах• 18 апреля в 07:28
Ответ дляГлубоководная селедка
Людина думає, якщо вона 20 років робить одну і тут ж роботу в кабінетику, то вона розвивається.
Ха ха ха
бЭйбА• 18 апреля в 07:29
Ответ дляПадаюВреверансах
Ха ха ха
Ні,чому ж,можна робити все що завгодно.
Глубоководная селедка• 18 апреля в 07:29
Ответ длябЭйбА
Жінки не сидять на дивані.
Я таке знаю• 18 апреля в 07:29
Ответ дляША! я прийшла!
Аналогично. Я в резервд хожу на 4 часа
бЭйбА• 18 апреля в 07:31
Ответ дляГлубоководная селедка
Жінки не сидять на дивані.
Я канєшно перепрошую за свій вопрос - А на чому сидять жінки?
пьЯНА• 18 апреля в 07:31
Ответ длябЭйбА
блин, прочитала Ваше сообщение про бомбят, согласилась, потому что в 5 утра проснулась от 3 ракет. и только потом увидела про гормоны. дурка
ПадаюВреверансах• 18 апреля в 07:32
Ответ длябЭйбА
У вас обмежені уявлення від життя. Не працювати, це не значить сидіти на дивані вдома.
От я наприклад постійно зайнята чимось. В дітей купа потреб, де я водій. В мене город, великий сад, багато квітів і декоративних кущів. Троянд тільки близько 100 кущів. За всім цим треба догляд.
Плюс я люблю читати, вчитись.
Ще батькам потрібна фізична допомога, то мотаюсь.
Влітку з дітьми на озера і річки на цілий день