Стопясят раз обсуждала• 18 апреля в 20:54

Які ви щасливі хто відмовився від ідеї пекти паски

Я блін купила тих формочок, присипок, глазурі
А реально нічого не хочу робити
Хочу лежати і фільм дивитись
І в сільпо купити тих пару пасок для щастя
Але ж в мене малі діти.. і я думаю, оце б їм було цікаво прикрасити пакти… то треба ж робити..
Та никада в жизни• 18 апреля в 21:26
мне 35, никогда не пекла и не планирую) для пасок надо вдохновение, а после 3х лет войны его нет. Купила разные, красивые, вкусные, яйца покрасим завтра, сплатик сделаю и на этом все)
Встидаюся запитать• 18 апреля в 21:27
Я тоже всего накупила, потому, что пеку каждый год. Вчера пригласили поработать сегодня, испечь не получится. И знаете что? В моей жизни не изменится ничего из-за того, что я куплю паски, а не испеку сама.
дама_из_декрета• 18 апреля в 21:27
Ответ дляЛЮБА
Если бы у меня не было бы хлебопечки , фиг бы я пекла паску .
Поділіться будь ласка, рецептом паски для хлібопічки
Амелі на мілені• 18 апреля в 21:29
От часу паску спекти досить швидко, довго прикрашання
Я спекла знову на літр молока, замісити, оце все мені не проблема, працюю віддалено, встала від компа - підмінила і далі працювала в четвер. Але в мене вже дівчика-підліток, тобто декор хоче красиві, а її ентузіазм закінчується максимум на третій пасці. А їх таки 10, ні вже 9. Одну з´їли до декорування. Кароч, я оце доліпила на них щось сьогодні після роботи.
Таки прикраси з тіста в моєму дитинстві було якось швидше.
Амелі на мілені• 18 апреля в 21:30
Ответ дляМerida
Для многих это из разряда ёлки на Рождество. Ничего плохого в этом не вижу. Для многих - просто традиция собраться все вместе
Насправді так, більше того, купити навіть дешевше і ми всі не їмо, а даруємо бабусям, потім деяким знайомим.
Обращеница• 18 апреля в 21:31
Я сьогодні вперше пекла. Вийшли вологі, смачні, такі як я люблю. На вигляд посередньо, але на смак задоволена. Багато злоби в тісті, тому не зовсім підійшли
Неместная Я• 18 апреля в 21:32
А я щаслива, що вчора ввечері вже напекла, а сьогодні прикрасила. Але я люблю пекти, це у мене свого роду медитація та релакс. Якщо б не любила, не робила б.
Крошечка-хаврошечка• 18 апреля в 21:33
Ух, мені 44, ніколи в житті не пекла паски, навіть більше і не збираюсь. Але в мене вагомий +, я не люблю випічку і не їм, а хто їсть той сам собі купує
Марічка• 18 апреля в 21:34
Я оце певно останій раз пекла, все вийшло чудово, почала мазати глазур вона тече і не застигає всі прикраси стікли, ну таке, всьо з мене досить
ЛЮБА• 18 апреля в 21:34
Ответ длядама_из_декрета
Я не пеку в хлебопечке паску , только делаю тесто .
Томатико• 18 апреля в 21:37
Я щаслива, що в мене є можливість в цьому році їх спекти, обожнюю сам процес.
Техпаспорт на медузу• 18 апреля в 21:38
Ответ дляМerida
А у меня в планах испечь по 3м разным рецептам. Но по чуть-чуть
Умничка
Омлетик• 18 апреля в 21:39
Ни разу не пекла. Мама пекла пару раз, как камни получались😁 Бабушка тоже не пекла. Не с той стороны руки растут у нас в семье, я и не рискую)
Я не тону• 18 апреля в 21:39
Кухонная машина есть? Очень упрощает жизнь
Чудо Ф_ф КеДаХ• 18 апреля в 21:39
У вас девочка и она хотела украшать пасочку?
Анчо Ус• 18 апреля в 21:39
Ой, та купите паску, срежте верхушку-малым на радость слопать, и глазурью полейте срезанную паску, пусть украшают. Осспади, не загоняйтесь,идите по пути наименьшего сопротивления)
Я не тону• 18 апреля в 21:40
Ответ дляПусин Кукин
Нет, перекиснет.
У меня есть рецепт, который ночью живёт в холодильнике
ДинамоКит• 18 апреля в 21:43
Те саме.. накупила всяких прикрас ііі... передумала пекти. )
Взяла дитині паски без верхівок, паннетоне - нехай прикрасить і на тому все. Плюс яєчка пофарбує і прикрасить декоративними яйцями гілочки ( зробить пасхальне дерево).
Анчо Ус• 18 апреля в 21:48
Я завтра буду печь. Не религиозная, просто как традиция все это действо- замес теста , запахи, подходит тесто, выпекать, люблю такое
МаксХмара• 18 апреля в 21:49
А я полюбила Александровскую паску
Пекла лет 5 назад
Понравился рецепт
И в этом году решила
Люблю сладкую и влажную паску
Колдунья-вещунья• 18 апреля в 22:05
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
В де взяти рецепт щоб не треба було купівти спеціальне борошно манітобу?
Баба нашвидкоруч від Дарії Цвек. Тільки я кладу 1 стакан цукру,бо люблю солодкі паски. Найпростіша Паска.Смачна і без танців з бубнами.
Пьяная вишня• 18 апреля в 22:06
Ответ дляМадамОхмури
Я вчера напекла, но их уже съели.
Ми ніколи до Великодня не їмо паски.
БезПаспортаНеПродаю• 18 апреля в 22:08
Я тверезо оцініла свої можливості і купила три різних паски в Метро. Більше ми не з´їмо, тому морочити голову з випічкою я не бачу сенсу.
Опля Картопля• 18 апреля в 22:09
это мои пасхи до войны, больше ничего не пеку.... не могу. Завтра обмен пленными, там мой ребенок, верю. Господи останови войну.
НеВРотик• 18 апреля в 22:13
Пекла пекла,из пяти три осели сильно две до половины.провались оно всё,завтра пойду куплю в сильпо
Из Кукуева я• 18 апреля в 22:17
Ответ дляКишмишная Мая
Автор, от сама доля вам підказує - не робіть. Зробите наступного року. Діти тільки поскачуть трохи біля вас і підуть мультики дивитися, а ви будете колупатися.
Я печу паски різ в 3-4 роки. І це не в тягість.
От про теж саме хотіла написати!
Два роки тому я теж заради дитини хотіла пекти. То він кожні 5 хвилин питав: ’Ну що, коли пекти? Коли вже прикрашати?’
Намаялась я, ніякого задоволення!
Почекаю поки старшим стане, щоб не заважав хоча б!

І ще: з поганим настроєм краще не пекти паски!
Залізна тьотя• 18 апреля в 22:18
я сегодня пекла, 12 часов заняло, мои подростки с удовольствием украсили. я пеку каждый год, семья любит и ждёт.
Кишмишная Мая• 18 апреля в 22:20
Ответ дляОпля Картопля
Хай так і буде!
Василина Семеніч• 18 апреля в 22:50
Ответ дляКрим мій
Я якраз вимкнула духовку, але мені самій цікаво, ніхто не примушував. Якщо так сильно не хочеться - я б і не робила, нащо воно? Але до речі цікава ідея була б продавати не прикрашені паски для діток, я думаю багато кому зайшла б.
Варіант- купити панеттоне в коробках, в них не прикрашена верхівка)
Бяки-козяки• 19 апреля в 10:25
Автор, ну наслаждайтесь тогда страданиями, что же еще можно сделать Неразрешаемая прям проблема