Миловидна леді• 19 апреля в 00:20

Хочу дитину, чи є шанс?

Зустрічаюсь з чоловіком 50 років, мені 36. В нього вже є своїх 3 дітей. 2 дітей живуть з ним, найменша дитина з колишньою дружиною, він їх утримує повністю.
Чоловік забезпечений дуже, може забезпечити ще не 1 дитину. Але дітей більше не хоче, типу приємно проводимо час разом, не виносячи мозку один одному. Чи є шанс , що він передумає чи якось хитрістю все зробити? Я не молодію, дітей своїх ніколи не було. З його дітьми мені класно спілкуватися, але все одно , це діти іншої жінки. Я їх не сприймаю як щось рідне.
Була б своя дитина, була б сімʼя і я вже на правах дружини, а не подружки на вихідні.
Великий сатирик• 19 апреля в 00:21
Это эпопея с 50-летним мужиком грозится перерасти в очередное мозгоеб...насилие на форуме.
лаМпочка• 19 апреля в 00:21
Він від вас не хоче дитину
Меня много• 19 апреля в 00:22
Я думаю він не передумає , ви як жінка звісно можете завагітніти , але повинні розуміти, що це може все легти на ваші плечі ,
Анонимус Я• 19 апреля в 00:22
Позустрічайтеся ще. Може вам і не захочеться від нього дитини.
сЛАдКОежКА• 19 апреля в 00:22
А за чем вам этот мужчина? Если он прямо озвучивает свои желания, какая гарантия, что не станете матерью одиночкой? Если на сейчас не воспринимаете его детей, то как планируете с ними жить под одной крышей?
автор Миловидна леді • 19 апреля в 00:22
Ответ длясЛАдКОежКА
Він дуже любить дітей і ніколи б не відмовився від своєї дитини
Дуже дуже вумна• 19 апреля в 00:22
Ищите другого. Оно вам надо в ваши 36?
Хомо_сапиенс• 19 апреля в 00:22
Вы же уже писали, и вам тогда писали искать другого. А вы дальше время теряете
Дуже дуже вумна• 19 апреля в 00:22
Ответ дляМиловидна леді
Наивная....
ФсеСама• 19 апреля в 00:23
Ви вже створювали тему.
Ви хочете, а йому це вже не треба
Ганцю в кєдах• 19 апреля в 00:23
Хоть мужик умный в этой ситуации. Хотя...
36 и 50. Шта??
Мандолина Бу• 19 апреля в 00:23
Слушайте, ну, подумайте головой. Нет никаких причин отказываться от рождения еще одного ребенка, если этого хочет любимая женщина, если это не потребность. Ключевое - любимая
автор Миловидна леді • 19 апреля в 00:23
Ответ длясЛАдКОежКА
Я їх сприймаю, я їм теж подобаюсь, разом їздимо на відпочинок. Але це діти чужої жінки, у неї з ним є діти , у мене ні
Гитта Ягг• 19 апреля в 00:23
Вы уже писали про него. Состоятельный хоть и старый любовник который не хочет на вас жениться и не хочет никаких детей.
Зачем вам эта котовасия? Почему не найти нормального парня своего возраста и создать семью построенную на искренних чувствах и взаимоуважении?
ФсеСама• 19 апреля в 00:23
Ви вже за тиждень встигли одружитися?
сЛАдКОежКА• 19 апреля в 00:23
Ответ дляМиловидна леді
Он вам прямо сказал, не хочет больше детей.
автор Миловидна леді • 19 апреля в 00:24
Ответ дляГанцю в кєдах
36 и 50. Шта??
Що не так?
Великий сатирик• 19 апреля в 00:24
Ответ дляГитта Ягг
Не о чем писать будет )
сЛАдКОежКА• 19 апреля в 00:25
Ответ дляМиловидна леді
Потому что он больше не хочет детей, а вы просто сопровождение, секс, нянька детям.
Заліковий троль• 19 апреля в 00:25
Ему 50 лет, трое детей вырастил, теперь он хочет пожить для себя, и я его понимаю... Если Вы хотите ребёнка, ищите другого мужчину, который как и Вы будет хотеть этого ребёнка, или хотя бы будет не против рождения ребёнка.
автор Миловидна леді • 19 апреля в 00:25
Ответ дляГитта Ягг
Ви справді думаєте, що сьогодні захотіла, а завтра знайшла молодого, забезпеченого, симпатичного і розумного чоловіка свого віку?
Таро Клеопатра• 19 апреля в 00:25
Он же вам выдвинул условия,сказал детей не хочет,так чего вы тут нойте,или принимайте его условия,или уходите и ищите другого мужчину который хочет детей
Черный Ловелас• 19 апреля в 00:25
в 7 лет ребенка поведет в школу состоятельный старый пердун.
сладкий_ноябрь• 19 апреля в 00:25
Боже
Старий пердун, йому через 10 років 60, а вам лише 46.
Навіщо вам це ярмо?
Ще й дітей пачка.
Знайдіть того, хто захоче від вас дитину і родину
Ганцю в кєдах• 19 апреля в 00:25
Ответ дляМиловидна леді
Що не так?
Ну, он уже познал, что такое дети. Больше он этого добра не хочет.
А по поводу возраста - вам надо что-то в сторону 20летних смотреть, а не старину трусить
ХтоЯкщоНеЯ• 19 апреля в 00:26
Зачем вам этот дряхлый дед с его отребьем?
Хомо_сапиенс• 19 апреля в 00:26
Ответ дляМиловидна леді
Ну сидите с этим, скоро внуков подкинут
ХтоЯкщоНеЯ• 19 апреля в 00:26
Я чуть вас старше. От деда 50 лет, еще и с тремя детьми, могу только проблеваться.
автор Миловидна леді • 19 апреля в 00:26
Ответ дляФсеСама
Ви вже за тиждень встигли одружитися?
Ми не одружені, де я таке писала
Якби була спільна дитина, то я б уже була на правах дружини
Коплю на груди• 19 апреля в 00:27
Ви вже писали.
50річний багатий з досвідом 3 дітей - не дурак, щоб ’хитрістю’.
Ви для нього - ненапряжний варіант для зустрічей, а ви його хочете прив´язати дитиною.
І все це він прекрасно розуміє.
Будете напрягати - знайде нову.
І квартиру ж він наче для вас знімає? А вам прийдеться йти на роботу і тягнути все самій.