Форточка• 19 апреля в 21:01

У кого ще вдома срач?

Є тут ті, хто не прибирав і не готувався?
Peppermint Winter• 19 апреля в 21:50
Ответ дляАлина-1240
Мне если приступ, то скачу на полусогнутой ноге...разогнуть нереально при ходьбе..пока дойду, весь мир обматерю,дома пореву..и как то так
😭😭😭
тогдалия• 19 апреля в 21:51
Ответ дляП´яна вишня
Дивно. Хіба важко помити
Важко
So_so• 19 апреля в 21:53
Ответ дляPeppermint Winter
Вирус? грип?
Думала, да. Сейчас поняла, что кишечная инфекция(((
Наизнанку• 19 апреля в 21:53
Ми з чоловіком сьогодні умнічки, він вікна помив, балкон, постіль змінив, я в квартирі прибрала, два прання закинула, легкий обід приготувала, втомились, але як же приємно жити в порядку.
Сиренькая• 19 апреля в 21:59
Нет вещей - нет срача!
Рекомендую
Полы помыла и отлично
ПадаюВреверансах• 19 апреля в 22:13
Мені як неприбрано, то і свята не відчуваю. В четвер все вимила, правда за 2 дні вже пилу хватає.
І звідки він береться.
Вікна частково помиті, влітку домию
Peppermint Winter• 19 апреля в 22:13
Ответ дляSo_so
Выздоравливайте🌹я недавно переболела то ли гриппом, то ли вирусом, до сих пор не пришла в себя(
Bombastic• 19 апреля в 22:14
Прибрала дві квартири сьогодні до обіду. Але не напряжно. Можна сказати в кайф
забиякина• 19 апреля в 22:14
Ответ дляЯ такая наивная
Окна так и не мыты,и мне не стыдно
Главное, что они целые!
ПадаюВреверансах• 19 апреля в 22:15
Ответ дляSo_so
Грип А тоже може проявлятись як кишкова хвороба.
Одужуйте!
Я так кашляю, що ригаю і пісяю одночасно. Мусила з прокладкою спати лягати. Ще мені такого не було
So_so• 19 апреля в 22:21
Ответ дляPeppermint Winter
Спасибо!
So_so• 19 апреля в 22:21
Ответ дляПадаюВреверансах
Одужуйте!
Ооо, это очень похоже(( спасибо