забиякина• 19 апреля в 21:16
Хто пережив закоханість чоловіка в іншу, як ви зараз?
Ключове - БЕЗ СЕКСУ
Просто флірт і закоханість в іншу
Зустрічались чи були заміжні, і чоловік закохався в іншу, але залишився з вами
Як ваші стосунки, чи пробачили? Чому залишився з вами?
Просто флірт і закоханість в іншу
Метелик• 19 апреля в 22:16
Ответ дляЄдина Країна
Какая же наивность.’Без секса’🙊
Например влюбленность была без взаимности, Почему нет
Та легко!• 19 апреля в 22:22
Я б не змогла жити і спати з чоловіком, знаючи, що він кохає іншу. Плюс не розумію наскільки він має бути тупим, що не зміг цього приховати
Пишущаяся• 19 апреля в 23:02
Было такое много лет назад. Прошло за пару месяцев. Все хорошо, прощать там было нечего, никакого аморального поведения, ну и так, типа вы никогда не увлекались кем-то. У всех было. Важно как человек пережил этот опыт и какие сделал выводы.
Нульовий сантиметр• 19 апреля в 23:04
Ответ дляПишущаяся
Я, наприклад , за 18 років шлюбу не захоплювалась ніким. За чоловіка невпевнена(
Нульовий сантиметр• 19 апреля в 23:07
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3691763
Ось, підозрюю що там був флірт, а може й зрада, не змогла пробачити, поки що в дистанції. Зняла житло живу окремо, чоловік вибачався, казав що загрався в рятівника, я поки що не хочу його бачити. Це дуже боляче
Пишущаяся• 19 апреля в 23:08
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну шо там те 18 лет. Еще рано, быть категоричным.
Но это реально нормальная ситуация, все живые люди. Важно, что человек остановился вовремя, важно какое решение принял. Важно, что не переступил черту и не изменил.
Заздрість то погано• 20 апреля в 10:03
Ответ дляНульовий сантиметр
Вы перегнули чутка
Нульовий сантиметр• 20 апреля в 13:27
Ответ дляЗаздрість то погано
Вы перегнули чутка
Я заказала распечатку звонков, и выплыло то что он врал, она не только позвонила когда погиб тот жених, а и два месяца перед этим там созвоны почти через день были, как он объяснил, что она увольнялась с работы и он ей что-то там помогал, очередное вранье короче.