Ms. Любмая жена• 20 апреля в 21:57
Нормально, коли чоловік таке каже?
’Закрий рота’,коли я роблю зауваженя,що він вів переписку зі знайомою(з приводу дітей,разом діти ходять на секцію),будучи за рульом.
Сказав,що буде сам вирішувати коли і з ким йому переписуватись.
Хи хи, ну ну• 20 апреля в 21:57
Для мене ненормально, а для вас, мабуть, так, якщо ви сумніваєтеся і задаєте тут питання
Глаголиця• 20 апреля в 21:59
Ненормально, але і Ви, схоже, ’мамку’ включаєте в спілкуванні з чоловіком. Навряд це єдиний такий епізод.
Котики-муркотики• 20 апреля в 22:02
ви сама не можете визначити, що для вас нормально, а що - ні?
Love_Love_Love_• 20 апреля в 22:02
Тре було йому дати по писку
А взагалі, ви серйозно тут питаєте чи це нормально?
Пиу!Пиу!• 20 апреля в 22:03
В цілому потрібно ситуацію оцінювати.
Я також можу так сказати, коли потрібно людину швидко переключити, а вона теревенить безперестанку чи істерику закатує , а так то я дуже добра людина.
А якщо на коротке зауваження-закрий рота-то тут чоловік неправий
Love_Love_Love_• 20 апреля в 22:04
Ответ дляАстановитесь
А схєра в и в ту переписку лізете? І хай підіймаєте?
Щей коли за кермом.
Я знаю таки п!zдік@….k ти їдеш, а воно тобі бубнить під руку
Конотопська відьма• 20 апреля в 22:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Тре було йому дати по писку
Ваш часто отримує ?
Страхованная• 20 апреля в 22:04
Ответ дляСтетоскопуло
Нормально,наверное мозг вынесли ему по полной)
писать за рулем нормально? вы свою жизнь вообще ни во что не ставите?
Страхованная• 20 апреля в 22:05
Ответ дляАстановитесь
у вас проблемы с пониманием прочитанного? чувак пишет в телефоне за рулем
Love_Love_Love_• 20 апреля в 22:07
Ответ дляСтрахованная
Автора це не хвилює, автора хвилює що він з бабою переписується.
Ms. Любмая жена
• 20 апреля в 22:08
Ответ дляПиу!Пиу!
В цілому потрібно ситуацію оцінювати.
Ну,стояли на світлофорі,вже зелений був і почали сигналити машини,на що я зробила зауваження,чому за рульом переписується..Відповідь:’Закрий рот’
Пиу!Пиу!• 20 апреля в 22:10
Ответ дляMs. Любмая жена
Нервовий якийсь він у вас. Може має симпатію до тої жінки
ПлюшкамиБалуюсь• 20 апреля в 22:11
мы даже собакам не говорим- закрой рот. мы говорим- тише, дети.
Love_Love_Love_• 20 апреля в 22:13
Ответ дляMs. Любмая жена
Так я чомусь і думала
Засомневаю• 20 апреля в 22:16
Ответ дляПодмигашка
Чемодан ему собрали и на выход
нехай спочатку роботу знайде
Ms. Любмая жена
• 20 апреля в 22:20
Ми до цього в гостях були,він переписку з нею вів,що навіть всі говорили,що він десь літає в облаках.
І тут за кермом знову🙄
Подмигашка• 20 апреля в 22:20
Ответ дляMs. Любмая жена
І тут за кермом знову🙄
Зацепила его
Астановитесь• 20 апреля в 22:23
Ответ дляMs. Любмая жена
І тут за кермом знову🙄
Про дітей ?
в облаках?
Ms. Любмая жена
• 20 апреля в 22:33
Ответ дляПодмигашка
Зацепила его
Ай,ні,там така бабета,як мужчина,не думаю😆
Подмигашка• 20 апреля в 22:34
Ответ дляMs. Любмая жена
И на таких есть спрос, может, у нее харизма