ПампушОК• 21 апреля 2025
Кстати, а почему вывозят пацанов из Украины?
И можно понять 16-17 но 14-15 это уже чересчур? Какой смысл в этом?
Единая страна!• 21 апреля 2025
Везут пока Европа принимает.Закроет-будут сидеть дома А так глядишь и пристроятся где то.
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляЗамрійлива
Автор очень переживает за Польшу и Германию )
автор переживає, що чим більше виїде, тим швидше до неї і її бубочок тцк дістанеться)
КучМала• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Долистала тільки до 2ї сторінки. Всі такі розумні, всі вивозять синів...А чоловіків у вас немає, чи вам на них наплювати?
В мене сину 14, нікуди їхати не збираємось, буде вступати в Україні.
Навіть та ж Словаччина , хоч навчання і безкоштовне, то за проживання 400-450 євро на місяць. В мене немає такої зарплати. З ним їхати? Пахати 12 годин да добу на заводі?
Я не розумію просто, поясніть мені! В мене у чоловіка броні немає
Ці чоловіки- дорослі люди, самі несуть за себе відповідальність. А діти - ні.
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
Ну тогда писец Украине
на жаль, пісєц їй зробили у 2019 році 73%, в числі яких і автор. А в Омані їх вибір підписав їй вирок
Хлопаю ресницами• 21 апреля 2025
Ответ дляКучМала
Не тільки несуть відповідальність, а ще й сплачують дружинам з дітьми їх проживання. Не так?
кнопкодав• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Чоловіків може бути хоч 10, а діти одні єдині. Особисто в моїй системі цінностей діти вище за чоловіка.
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
Так я не в Украине. Я всю эту молодёжь почему-то по Европе вижу. Что меня если честно сильно злит. Пусть живут в Украине и учатся, а не сюда едут
ой, який тролик цікавий
що, квартальні дЄрмаки видали нові методички?
КучМала• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Так буває, так, тільки ж не завжди і не в кожній родині.
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Она переживает куда сына спрятать в челябинском бараке или хотя бы вывезти в Казахстан,Грузию
Христос Воскрес, манько!
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Мои дети дома живут прекрасно
акки поплутали?
Дівка в намисті• 21 апреля 2025
Хотите посмеяться
Я со своим сыном живу в другой стране уже много лет, он тут вырос, даже по-русски уже почти не говорит
И не поверите, идет здесь учиться на военного летчика 🫣
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляПечальки.нет
Маня с двух акков строчит, пробелами палится. До челябинского барака один, два, три....
з трьох, як мінімум)))) бджілочка наша))))
Хлопаю ресницами• 21 апреля 2025
Ответ дляКучМала
У 90%. Всі, хто хизуються, що вивезли своїх дітей - чоловіки їхні впахують в Україні, щоб забезпечити ці умови. А у мого - зарплата 20 тис грн, куди мені везти сина???
КучМала• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
А самій по працювати? Не хочете?
П.С. Думаю що відсоток таких менше ніж 90
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ длямиссАрфография
Им придётся за Польшу воевать потом
головне, що не під м’ясником, котрий плодить котли за котлами
Хлопаю ресницами• 21 апреля 2025
Ответ дляКучМала
А самій по працювати? Не хочете?
Хочу, але це нереально, все сплатити самій. На якійсь фабриці впахувати за 12ти годинний мізер
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Мы тоже покупали и где теперь наши квартиры. Остались бомжами и мы, и дети и внуки. Наш город в оккупации.
то Ви дармо мечете бісер перед манькою... в цього технічного клона інше призначення: забивати спамом і флудом незручну тему, щоб вона не висіла в топі і не дратувала зелені воші при владі. А то так недовго і до закриття прибуткового сайту
КучМала• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
І? Так живе батато людей
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Хозяйка чего? Ещё скажите что мужчины хозяева своей жизни.
манька - хазяйка своїх більші ніж 20 клонів тут на Порадниці
Звезда в шоке• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Не їдьте. На вас і розраховано.війна для бідних
Ви маєте бути в країні і працювати на перемогу. Син має бути патріотом і в 18 підписати контракт
Такі, як ви, якраз і потрібні
Як ще не має клімаксу, ще плюс двох бажано народити.
По темі, діти їдуть без грошей, до 18 самі, в соціальні країни
Їх приймають і розселять, далі вчать мову і працюють, підробляють
Аби не залишатись в тюрьмі і не гнити на фронті
А ви звичайно приймаєте своє правильне рішення, для вас
Такі, як ви, якраз і потрібні
Хлопаю ресницами• 21 апреля 2025
Ответ дляКучМала
І? Так живе батато людей
Це не правда. Більшість жінок за кордоном живе за рахунок чоловіків, що заробляють добре в Україні
Екатерина27• 21 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні.
Після 16 дають вже на 10 років
Загран да, а внутренний до 18 лет на 4 года только
кнопкодав• 21 апреля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
20? Я думаю там вже не менш, ніж пів сотні за весь час.
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляНа границе
Ну предатели нет, а вот не украинцы, ну как бы да. Но тут ещё момент, вот это ’обираемо’ в случае мужчин принудительно, потому лучше быть живым и выехавшим не украинцем, чем мертвым украинцем.
ну, тут якраз все зрозуміло: попри показушні фарисейські заяви, зелені воші насправді, як вогню, бояться масового повернення українців, котрі прожили кілька років за кордоном. Бо люди бачили, ЯК повинно бути, ними вже так помикаєш і в стійло не заженеш. Їм вигідніше буде завезти з країн третього світу або виконати оманські договірняки і хуйло своїх одноклітинних підкине
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляГороховаЯ
На 4 тільки дають
що дають на 4? внутрішній, айді? А закордонний після 16 видають на 10 років. Чули дзвін... ще й людей баламутите
Екатерина27• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Сидите дома тогда.
сладкий_ноябрь• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Зазвичай чоловікам не плювати на своїх дітей. Тому так, роблять максимум, щоб дитина була в безпеці.
Звезда в шоке• 21 апреля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Так і ви праві, є таке
Мій приїхав на вокзал, а там виявилось, що звичайна лавка платна прям на вокзалі, тільки заїхав додому
Не встав з лавки, прийшли якісь люди сваритись, попросив документи на оплату тієї лавки чи якесь офіційне розпорядження. Ніхто нічого не надав.
Пішли собі
Але ж інші -платять за ту загальну лавку
Пішли собі
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
тобто, ключове ’немає такої зарплати’.... А багато хто готовий заради дітей і 12 годин на заводі пахати. Та й давно вже багато хто не пахає по 12 годин
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
А Ваш чого не впахує? Ви не хочете впахувати, чоловік не хоче, а винні ті, що виїхали?