ПампушОК• 21 апреля 2025
Кстати, а почему вывозят пацанов из Украины?
И можно понять 16-17 но 14-15 это уже чересчур? Какой смысл в этом?
Хлопаю ресницами• 21 апреля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
А Ваш чого не впахує? Ви не хочете впахувати, чоловік не хоче, а винні ті, що виїхали?
Впахує, але вище голови не стрибне
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Це не правда. Більшість жінок за кордоном живе за рахунок чоловіків, що заробляють добре в Україні
це ви собі таку казочку для власного заспокоєння придумали?
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Загран да, а внутренний до 18 лет на 4 года только
а їм за кордоном нахіба внутрішній?
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ длякнопкодав
20? Я думаю там вже не менш, ніж пів сотні за весь час.
ну, я свого часу застала перелік, здаєтьсяз 23-х)))) далі вже й не рахувала))) он бачу, що 4 зараз точно є.
Екатерина27• 21 апреля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
а їм за кордоном нахіба внутрішній?
Смотря где. В некоторых странах без внутреннего укр паспорта нельзя открыть счет в банке.
кнопкодав• 21 апреля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Активних у неї завжди 3-4. Скарги не допомогають, що це клони
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляЕкатерина27
в яких конкретно? І яким боком внутрішній український паспорт до закордоння, де міжнародною спільнотою за межами України дійсним документом, котрий посвідчує особу, визнається виключно закордонний паспорт?
Добродійка• 21 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
Германия и Польша скоро лопнут от такого количества въезжающих
значить границю потрбно закрити з нашої сторони. щоб не бігли, і назад не вбігали.
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ длякнопкодав
я в курсі
тому вже давно по цьому і алгоритму її являння в незручних темах зрозуміла, ХТО насправді автор цих клонів)
кнопкодав• 21 апреля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
я в курсі
Ага, засмічується тема стандартними фразами.
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Впахує, але вище голови не стрибне
я особисто знаю добрий десяток жінок, котрі без чоловіків і самі з дітьми поїхали. Просто в них не було іншого виходу і не було на кого надіятись.
Люблю порядок• 21 апреля 2025
Ответ длякнопкодав
Алгоритм один і той же: як тільки незручна тема починає виходити в топ - являється бот з погонялом манька зі своїми клонами, закидує спамом - і вуаля, адекватні користувачі йдуть з теми, вона глохне або починається срач і тема закривається за скаргами
кнопкодав• 21 апреля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Є таке, але не завжди у неї це вдається
Суцільна зрада• 21 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
Из-за приписного? Серьёзно??? Пацаны то хоть останутся в стране после таких массовых вывозов? Вся Польша и Германия кишат уже имт
Идите в баню. Или дальше.
Конец.
РокерША• 21 апреля 2025
Интересно, ником Пампушок метят припи#денных? Потому что сегодня я в одной теме уже встречала эбанутого Пампушка
Муркошечка• 21 апреля 2025
Щоб встигнути інтегруватися, вивчити мову, багато хто планує потім поступати у вузи. Тим більше, закони так швидко міняють, що не здивуюся якщо в найближчому майбутньому з 16 заборонять виїзд
Муркошечка• 21 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
А вам що до того? Переживаєте що не буде кого в окопи відправити?
Я_з_Франека• 21 апреля 2025
Ответ дляУдальонка
А потом в 18 паспорт поменять проблема будет
Так с 14 лет вроде на 10 лет?
Вот делают и выезжают
Муркошечка• 21 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
Так я не в Украине. Я всю эту молодёжь почему-то по Европе вижу. Что меня если честно сильно злит. Пусть живут в Украине и учатся, а не сюда едут
У вас дітей немає чи як? Молодь теж злить, що ви в окопах не допомогаєте, а по Європах роз´їжджаєте
Всім шампаньського• 21 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
А вам то що ?
Муркошечка• 21 апреля 2025
Ответ дляРокерША
Автор т***й троль, основна мета якого - внести розлад між тими, хто виїхав і хто ще ні
Анонимус Я• 21 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
Своих оставляйте.
Люблю порядок• 22 апреля 2025
Ответ дляМуркошечка
+100000, але попередні методи вже приїлись, тому придумали нову сюжетну лінію квартальні сценаристи
Ушла и Пришла• 22 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
Автор, а що ви забули у європах? Їдьте в Україну чого сама сидите там?
Ушла и Пришла• 22 апреля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
я в курсі
І хто? Поділіться інформацією
Мушля з Криму• 22 апреля 2025
Ответ дляСоседушка
Ні, закордонний на 10. А український в 14 років перший на 4 роки. І у 18 другий.
Я знала,но тут чтт попало пишут.Благодарю
Екатерина27• 23 апреля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
В Словакии например.