Разгуляшка• 21 апреля 2025

Навіщо Хуйлу конкретні 4 області. Пояснення Портнікова.

Не знаю, може обговорювалося в якихось політ темах, окремих не бачила.
Нібито Хуйло вимагає віддати регіони по тим ліням, де наші поставили фортифікації та замінували все що можна. Тобто ЗСУ має відступити туди, де нема жодних укріплень і куди ворог спокійно зайде першою ж контратакою.

Технічно я так розумію має виглядати так: ми віддаємо 4 області як вимагає путін, вони там закріплюються і далі спокійно йдуть собі вглиб нашоої країни, не маючи жодних перепон на шляху.

А нових так швидко не знаю чи збудуєш та замінуєш..
Я все правильно розумію?
Я не Сірожа• 21 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
В оккупации сейчас все умирают или воюют?
Удалено администрацией...
rudko1992• 21 апреля 2025
Кто в теме, Чернигову что то грозит? Подруга меня там запугала, что на Сумы пойдут и на нас, сделают серой зоной (
annu-b519• 21 апреля 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 21 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Не намагайтесь своїми дешевими маніпуляціями мене примусити захищатись.
Так що, чемодан зібрали на болота?
Olvia1987• 21 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Ви уявляєте скідьки займає часу замінувати кілометри і нацементувати нові фортифікації? Не один місяць.

Ну ок, припустимо ми віддали ці 4 області, відступили, навіть набудували нові фотифікації.

Що далі? Вони дійдуть до чергових фортифікаій і будуть обстрілювати знову залишки наших регіонів вимагаючи віддати по лінії нових замінувань?
Для чего?С какой целью будут обстреливать?
Я не Сірожа• 21 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ви з країни рожевих єдинорогів, їй-бо...
Реверанс• 21 апреля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Пошёл ваш портников сами знаете куда со своим знаниями. Пусть идёт воюет.
Деяких досвід останніх війн нічому не вчить.
Думаєте капітуляція врятує Україну?
annu-b519• 21 апреля 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Так що, чемодан зібрали на болота?
Вы на вопрос можете ответить? Зачем тему уводите?

Вы считаете, что в оккупации все умерли или воюют?
Popeye the Sailor• 21 апреля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Ще раз - не можна пускати орків за Дніпро, бо і киянки з львівянками будуть воювати.
Карту гляньте - з Херсону вони куди схочуть, зможуть піти.
Их вообще-то и в Херсонскую область пускать нельзя было и в остальные области. Но найвеличніший дороги построил, бабло отмыл, границы открыл. К нему и ко вопросов нет?
Я не Сірожа• 21 апреля 2025
Ответ дляannu-b519

Ви можете перестати пересмикувати та маніпулювати?
Про чемодан питання повторити?
Реверанс• 21 апреля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Да, это очевидно. Надеюсь никому не придёт в голову соглашаться на эти условия
Дивлячись на нашого незламного президента не впевнена.
Він по приходу на президенство зразу казав,що він не жадібний,віддасть Донбас і війна скінчиться.
Olvia1987• 21 апреля 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Так с какой всё таки целью будут обстреливать?Чтобы что?
annu-b519• 21 апреля 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Про чемодан питання повторити?
Это вы перекручиваете и игнорируете сам вопрос.

Ещё раз

В оккупации все умерли или воюют?

Про чемодан отвечаю, нет , мне не надо)

Теперь жду прямой ответ от вас, я вам дважды уже ответила.
Я не Сірожа• 21 апреля 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
До нього в мене багато питань, і про Марченка, і про дороги, і про припинення розробок зброї, і ще купа...
Але це не відміняє того, що не можна орків пускати за Дніпро.
Еленка14• 21 апреля 2025
Ответ дляannu-b519

Ещё раз

В оккупации все умерли или воюют?

Про чемодан отвечаю, нет , мне не надо)

А по-вашому, то все постановка з трупами і захороненнями була? Щось москальским духом засмерділо
Da.Da• 21 апреля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ничего что ему 59 лет?
Значит, ещё год может повоевать.
annu-b519• 21 апреля 2025
Ответ дляЕленка14
По моему я задала четкий вопрос, не меньше и не больше.
Я не Сірожа• 21 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Тому що можуть.
З якою ціллю зараз обстрілюють? Щоб залякати, зламати, змусити підкоритись.
І якщо це спрацьовує, то навіщо їм щось міняти?
Olvia1987• 21 апреля 2025
Ответ дляspart-5037
Удалено администрацией...
Леска• 21 апреля 2025
Ответ дляПеченюшка
Семьи тех, кто на фронте могут с вами не согласиться. Надо соглашаться на переговоры и прекращать войну.
Идеально, чтоб З и Х области остались в Украине
А хтось пропонує переговори?? Лише ультиматуми
Еленка14• 21 апреля 2025
Ответ дляannu-b519
Вам чітка відповідь: кого відкопували в Ірпінь та Ізюмі після деокупації?
Я не Сірожа• 21 апреля 2025
Ответ дляannu-b519

Ещё раз

В оккупации все умерли или воюют?

Про чемодан отвечаю, нет , мне не надо)

Вам ’не надо’ що? На болота? Тобто ви розумієте, що там погано.
Але чомусь окупація вам видається чимось приємним і безпечним.
Л- логіка.
Nata2907• 21 апреля 2025
Ответ дляdf364tye3
спорное ,,,
все вийсковые на ютьюбе уверяют что не кто , не куда, не уйдет ,,,
что бы не подписали что бы, не приняли ,,,
приказ отойти не выполним ,,,
зеленский кстати об этом сам сказал , интервью ,,, не кто, не выполнит ,,,
Да понятно что командирам не интересно. Конечно они не выполнят. Это ж не им на передок в окопы бежать. Не им там умирать, а вот зп отличные им и кучу бабла за каждый отпуск подчинённого. Сколько там? 1000 в день тариф? А без войны где они столько заработают ? А простые рядовые ещё как выполнят. И зеля такой же воин...
Blacky_Mik• 21 апреля 2025
Ответ дляspart-5037
Удалено администрацией...
це ви з України зараз іржете? Ау, модератори.
Olvia1987• 21 апреля 2025
Ответ дляЯ не Сірожа
Тому що можуть.
Вы серьёзно считаете,что если пойдут договорняки,то Украина останется под контролем Запада?Мне бы такую наивность,прямо иногда мечтаю о ней
Клементина• 21 апреля 2025
Ответ дляannu-b519

Ещё раз

В оккупации все умерли или воюют?

Про чемодан отвечаю, нет , мне не надо)

А в окупации есть , например, воины Азова? Те, которые русню убивали?
Если есть, расскажите их судьбу?
Еленка14• 21 апреля 2025
Ответ дляКлементина
Если есть, расскажите их судьбу?
З тією кокошніцею немає сенсу розмовляти. Там повна вата
Реверанс• 21 апреля 2025
Ответ дляspart-5037
Это вообще фууу. Накурился и всех опустил
Ні.Можна впевнено сказати,що за дверима з Зеленським вони й далі ржуть з дурних українців.
Згадайте з яких тем ржав сам Зеленський.
Вбиті майданівці,похорони,Голодомор.
Я не Сірожа• 21 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ще одна Л-логіка.
В який момент питання про ’зачєм им нас обстреливать’ перетворилось в ’договорняки’? Для вас це тотожні речі?
Чомучка• 21 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Ок, а какие есть варианты?
Вимагати від світового суспільства засудити росіян і так нон-стоп.
Що власне і робиться. Що нам ще залишається?