Разгуляшка• 21 апреля 2025

Навіщо Хуйлу конкретні 4 області. Пояснення Портнікова.

Не знаю, може обговорювалося в якихось політ темах, окремих не бачила.
Нібито Хуйло вимагає віддати регіони по тим ліням, де наші поставили фортифікації та замінували все що можна. Тобто ЗСУ має відступити туди, де нема жодних укріплень і куди ворог спокійно зайде першою ж контратакою.

Технічно я так розумію має виглядати так: ми віддаємо 4 області як вимагає путін, вони там закріплюються і далі спокійно йдуть собі вглиб нашоої країни, не маючи жодних перепон на шляху.

А нових так швидко не знаю чи збудуєш та замінуєш..
Я все правильно розумію?
автор Разгуляшка • 21 апреля 2025
Ответ дляМюллерная
что нам мешает построить укрепления? как будто укрепления там останутся, и больше их нигде построить нельзя.
Это бред он говорит.
Ви уявляєте скідьки займає часу замінувати кілометри і нацементувати нові фортифікації? Не один місяць.

Ну ок, припустимо ми віддали ці 4 області, відступили, навіть набудували нові фотифікації.

Що далі? Вони дійдуть до чергових фортифікаій і будуть обстрілювати знову залишки наших регіонів вимагаючи віддати по лінії нових замінувань?
Майструю крила• 21 апреля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Пошёл ваш портников сами знаете куда со своим знаниями. Пусть идёт воюет.
Удалено администрацией...
Заместитель Анонима• 21 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Зате виїздити на росію нікому не заборонено. Тому якщо вам так хочеться туди - то будь ласка, країна у вашому обличчі ніц не втратить
Не дождетесь
автор Разгуляшка • 21 апреля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Конечно,ничего им не будет.Регулярные армии стран не считаются преступными организациями.
Нічого не буде хіба що тим, хто вбиває наших полонених, як це вже були безліч разів.

У ЗСУ якраз шансів немає. Їх вже зараз нацистами оголосили
Не пириживай• 21 апреля 2025
Ответ дляПеченюшка
Скажите это мужчинам, которые от тцк бегают, от повесток)
Мужчини не бігають, бігають 73%ні і ждуни
spart-5037• 21 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Точно никому ? Предложите тот вариант мужчинам. Посмотрите сколько откажутся.
Майструю крила• 21 апреля 2025
Ответ дляПеченюшка
Когда нам действительно откажут в военной помощи, тогда как здесь часто пишут про лопаты, придётся ими воевать
Так пойдите. Вместо с кулебенышем неломинистром бывшим, ну и портникова с собой прихватить
ТебеОноНадось• 21 апреля 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Да, это очевидно. Надеюсь никому не придёт в голову соглашаться на эти условия
А що робити? От чесно ми самі не витягнем
Луноликая Вика• 21 апреля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
А на какие условия надо соглашаться?
Віддати Донецьку та Луганську області, там все одно нічого для України немає. Шахти затоплені водою. Багато населених пунктів зруйновані і вже ніхто ніколи туди не повернеться. А ті хто там живе з 2014 року під тією вдалою вже давно не українці.
Але віддати не по кордонах областей, а по факту того, що ця сволота на зараз окупувала. Єдине ніяк не зрозумію чи можна якось забрати лівобережжя херсонської області. Звісно, що Мелітополь нам вже ніколи не повернуть
автор Разгуляшка • 21 апреля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Удалено администрацией...
Печенюшка• 21 апреля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Удалено администрацией...
Цвет паспорта важен. Но один в поле не воин. А у нас почему то думают, что ВСУ всесильны. Хотя армия частично, если не с большинства состоит из простых работяг.
Но даже здесь, женщины ломаются в коментах, никакой демобилизации. Чтоб не дай бог, её мужа не призвали.
А как области отбивать, так первые коменты их, что модно, что нельзя
Оле Лукойе• 21 апреля 2025
Ответ дляПеченюшка
У нас больше всех кричат, что против переговоров те у кого никто не воюет.
Это ж можно в тылу наживаться бесконечно на гуманитарке, помощи, сборах, распределении средств
а,то тому пропонувалось країнам, котрі прийняли наших біженців - щоб ті гроші на біженців перераховували нам, а тут ми вже самі будемо розсилати українцям ,котрі за кордоном.
Майструю крила• 21 апреля 2025
Ответ дляПеченюшка
За Стерненко заступлюсь, по крайней мере он хорошо помогает военным
Бывают же люди с отсутствием критического мышления))) в такие сказки верить 😅
автор Разгуляшка • 21 апреля 2025
Ответ дляspart-5037
Ухилянти якось вирішать власні проблеми і без мене
Не стесняюсь• 21 апреля 2025
Ответ дляАнонім Перший
Ви якось послухайте, що каже хуйло.
Наприклад, про Суми.
Вони вдарили туди, бо там нагороджували нацистів, які чинили злочини в Курській області. І вони (русня) не можуть лишити це безкарним. Тому їх не зупинило навіть те, що вдарили в центр міста.
Всі українці , хто служать для них нацисти і вороги.
А русня, яка на СВО воює (читати нас вбиває) це мають бути самі шановані люди, їм виплати в логотип.

А тепер подумайте, що буде після нашої капітуляції! Особливо з військовими!
Ок, а какие есть варианты?
Kidstaff Bot• 21 апреля 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
spart-5037• 21 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Так получается, что ухилянты на данный момент все, кто не готов воевать за земли, которые Зе уже раз 100 продал и подарил
annu-b519• 21 апреля 2025
Ответ дляГаля із Дарниці
Я в Миколаєві.
Якщо віддадуть оркам всю Херсонську область, ми і так всі тут або воюватимемо, або здохнем в окупації.
І не думайте, що Київ чи Західна відсидяться, якщо орки Дніпро перетнуть, тоді всім прийдеться воювати.
В оккупации сейчас все умирают или воюют?
Olvia1987• 21 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Якщо вам важливіша країна,то чому ви сих пір тут,а не там де вирішується її доля?
Blacky_Mik• 21 апреля 2025
Ответ дляdf364tye3
спорное ,,,
все вийсковые на ютьюбе уверяют что не кто , не куда, не уйдет ,,,
что бы не подписали что бы, не приняли ,,,
приказ отойти не выполним ,,,
зеленский кстати об этом сам сказал , интервью ,,, не кто, не выполнит ,,,
Удалено администрацией...
Еленнн• 21 апреля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
А ничего что мобилизационный возраст у нас до шестидесяти лет?Или это сельских мужичков только касается?А портников себя к элите причисляет почему то.
spart-5037• 21 апреля 2025
Ответ дляЕленнн
фото
Это вообще фууу. Накурился и всех опустил
-Инга-• 21 апреля 2025
Ответ дляПеченюшка
Ничего не будет. Вернутся домой к родным.
Это здесь страшилки пишут.
Над вами смеются, но мне не смешно если честно. Ладно если вы с болот, работёнка такая не пыльная. А если наша ’полезная идиотка’ такая
annu-b519• 21 апреля 2025
Ответ дляНе пириживай
Та не, как ра мужчины бегают, кто имеет интеллект.
-Инга-• 21 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Думаю з тією ж ціллю - здати країну без спротиву. Адекватних пояснен я так не почула ні від кого.
К этому разминированию он не имеет никакого отношения.
На всех этажах власти у нас были тв@ри с куриными паспортами к сожалению
annu-b519• 21 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
Удалено администрацией...
Olvia1987• 21 апреля 2025
Удалено администрацией...
annu-b519• 21 апреля 2025
Ответ дляРазгуляшка
При чем м тут ухилянты?
-Инга-• 21 апреля 2025
Ответ дляДоставучая
Удалено администрацией...
spart-5037• 21 апреля 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...