Bransoletka• 21 апреля в 21:52

❗️Здобувачі профтехосвіти, які почали навчатися після 25 років, втратять право

❗️Здобувачі профтехосвіти, які почали навчатися після 25 років, втратять право на відстрочку: Кабмін вніс законопроект
ㅤСмолій.

Ніде більше не бачу таких новин.
Alex_Kri• 21 апреля в 21:54
были эти новости днем, и не только профтех
NesmeyanaYa• 21 апреля в 21:55
18 квітня 2025 року Кабінет Міністрів України зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №13193, який вносить зміни до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Метою законопроєкту є запобігання використанню освіти як способу ухилення від мобілізації та забезпечення потреб національної економіки та військових формувань в умовах воєнного стану.
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/56242
Krasotka-d9fd• 21 апреля в 21:55
А что им дадут Академ отпуск или как?
Dumky• 21 апреля в 22:01
Ого. Щось не бачила такої новини ніде
mymoly• 21 апреля в 22:02
Ответ дляAlex_Kri
Коледж. Про ВУЗ вроде опровергают
Alex_Kri• 21 апреля в 22:04
Ответ дляmymoly
Коледж. Про ВУЗ вроде опровергают
Да, студентам ВУЗов пока повезло. Но законопроект вообще еще не принят и не рассматривался
mymoly• 21 апреля в 22:05
Ответ дляAlex_Kri
Как то не верится что его не примут. Так же как и про банковскую тайну
Fresh• 21 апреля в 22:05
Ответ дляAlex_Kri
Та приймуть , а то куча дідів пішли в пту. Але нащо це робити, як збираються завершувати, чи не збираються🤷🏼‍♀️
автор Bransoletka • 21 апреля в 22:06
Ответ дляFresh
Я думаю, що хочуть дотягнути до виборів в конгресі - в надії, що демократи переможуть
Juliana R• 21 апреля в 22:12
Ответ дляmymoly
Коледж. Про ВУЗ вроде опровергают
З метою закриття прогалин у законі та уникнення зловживань, проєктом пропонується:

чітко визначити вік і послідовність здобуття освіти для права на відстрочку.

Здесь не указано вуз или колледж.
Делают акцент больше на возраст
frumoasa17• 21 апреля в 22:12
Конституція України зґвалтована повністю. Право на освіту мінус, пішов працювати вчителем після 2025 року не маєш права, скоро нічого не залишать, як крім загинути десь в посадці.
frumoasa17• 21 апреля в 22:13
Ответ дляBransoletka
А що їм дасть більшість у демократів, якщо Трамп має право вето чи я щось не знаю?
Fresh• 21 апреля в 22:15
Ответ дляfrumoasa17
Чому права не маєш , вчись скільки хочеш , просто права на відстрочку намає
frumoasa17• 21 апреля в 22:18
Ответ дляFresh
Результат один і той же. Як не називайте це.
Касабланка8888• 21 апреля в 22:20
Ответ дляfrumoasa17
Даруйте, але ж Ви наче всією родиною виїхали?
Якщо по темі, то всі ми розуміємо, що таке навчання було задля отримання відстрочки, а не освіти.
LyudaT• 21 апреля в 22:23
Ответ для Juliana R

Здесь не указано вуз или колледж.
Делают акцент больше на возраст
Там не про виші
frumoasa17• 21 апреля в 22:23
Ответ дляКасабланка8888
Це по темі?
Право на освіту гарантовано Конституцією хоч в 20, хоч в 50, хоч 5 диплом.
Касабланка8888• 21 апреля в 22:24
Ответ дляfrumoasa17
Це по темі?
Тема про відстрочку по навчанню. Хіба я не по темі?
alex-3f3c• 21 апреля в 22:25
Ответ дляfrumoasa17
А вы как хотели? менты не пойдут в посадку гибнуть, их этому не обучали, жека лысый - слишком большой, его снайпер снимет, депутаты, прокуроры судьи - у них много работы, остаются простые люди, тех кому до 25 пока не трогают, в надежде на то что они будут голосовать за зелень, а все остальные это не нужные люди, причем есть возможность воевать дронами, чтоб люди меньше принимали в этом участие, но военное и политическое начальство это не возбуждает, ему хочется мяса побольше, а то потом если остануться живыми то на протесты будут выходить, оно им надо?
Касабланка8888• 21 апреля в 22:25
Ответ дляfrumoasa17
Це по темі?
Так в право на навчання вони залишають, просто відстрочку не надають. Це різні речі.
frumoasa17• 21 апреля в 22:26
Ответ дляКасабланка8888
Перше питання взагалі не по темі.
Касабланка8888• 21 апреля в 22:28
Ответ дляfrumoasa17
Перше питання взагалі не по темі.
Я не наполягаю на відповіді.
Просто зазвичай тих, хто виїхав не турбують наші відстрочки.
frumoasa17• 21 апреля в 22:29
Ответ дляКасабланка8888
Авжеж. Людина вчиться і в один день пакують в бус і навчання йде вже в іншому місці.
Касабланка8888• 21 апреля в 22:31
Ответ дляfrumoasa17
Ну так і працюючу людину так само, якщо немає оформленої відстрочки.
Звичайно, що мають воювати навчені, але.....
Касабланка8888• 21 апреля в 22:33
Ответ дляfrumoasa17
Ну і навчатися можна дистанційно, ніхто не запакує. Просто дійсно навчання зараз використовують для відстрочки.
То ви мені клоунів ставите?
frumoasa17• 21 апреля в 22:36
Ответ дляКасабланка8888
То ви мені клоунів ставите?
Але це навчання, так скоро всього лишать, ріжуть потрошки.
Немає прошки.
Juliana R• 21 апреля в 22:41
Ответ дляLyudaT
Там не про виші
Тут новий текст про здобувачів.
І думаю його приймуть і швидко
Oksana0612• 21 апреля в 22:43
Це тільки пту стосується?
Касабланка8888• 21 апреля в 22:44
Ответ для Juliana R
Тут новий текст про здобувачів.
І думаю його приймуть і швидко
А де тут зміни?
Так і було спочатку.
Juliana R• 21 апреля в 22:45
Ответ дляКасабланка8888
А де тут зміни?
Так і було спочатку.
Ні,було просто ’мають право на відстрочку’.
Зараз вказали на вік