Душка-свекрушка)))• 09 апреля в 20:02

Мами старшокласників зайдіть

Вже завтра будуть вирішувати питання закриття низки шкіл та ліцеїв за законопроєктом 13120 та 13120/1 про внесення змін, щодо формування мережі ліцеїв.
Прошу не бути байдужими та підписати петицію https://petition.kmu.gov.ua/petitions/8026
Щодо припинення внесення змін до освітнього законодавства в період воєнного часу.
В результаті підписання цього законопроекту більшість працюючих шкіл та ліцеїв закриють, особливо в маленьких містах та селах і діти залишаться без можливості здобути повну середню освіту.
Не будьте байдужими!
Форс мажор• 09 апреля в 20:04
Наивные. Уже всё решено и эти петиции никто не читает и они ни на что не влияют.
автор Душка-свекрушка))) • 09 апреля в 20:06
Ответ дляФорс мажор
Ким вирішено?
Каяспер• 09 апреля в 20:10
Скільки дітей у вашій школі?
Дружная семейка• 09 апреля в 20:10
Здобули те, за що голосували
Чаклунка-ведунка• 09 апреля в 20:11
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ким вирішено?
А як ми вплинемо на кількість дітей в школах та на народжуваємость? У мене в містечку Миколаївської обл 3 школи.Дітей в класах мало, т.б будуть об´єднувати в одну, щоб хоч 1-2 повних класа на паралелі набрати.
вАлнуюся сильнА• 09 апреля в 20:11
Я підтримую нову систему, тому голосувати не буду
Платье Длинное бальное• 09 апреля в 20:12
Всем плевать и на наши голосования, и на наших детей. Все равно сделают так, как им выгодно по бабкам.
Оля_с_киркою• 09 апреля в 20:16
Ответ дляФорс мажор
Что то мне это напоминает: « Мы маленькие люди, мы ничего не решаем»
Оля_с_киркою• 09 апреля в 20:17
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так и россиянцы думают сидя в своей рашке. Какие к ним претензии?
_Alekssandra_• 09 апреля в 20:19
Ответ длявАлнуюся сильнА
А что именно вы поддерживаете?
Усложнить детям путь к получению образования?
9 классов и в поле? Или лучше сразу ’захищати’?
Оля_с_киркою• 09 апреля в 20:21
Ответ для_Alekssandra_
А что именно вы поддерживаете?
Ну если нет детей и на класс 5 человек, то варианта как объединить классы/ школы нет.
Иначе где столько учителей набрать?
автор Душка-свекрушка))) • 09 апреля в 20:21
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Але ж ви маєте громадську позицію. Чому не вірите в свої сили? Хто попіклується за наших дітей як не ми?
вАлнуюся сильнА• 09 апреля в 20:22
Ответ для_Alekssandra_
А что именно вы поддерживаете?
Те, що в старшу школу підуть діти після відбору. Моїй дитині заважають навчатися неучі, ледачі діти, яким цікавий тільки Тік ток і де що списати.
Хто не хоче вчитися, не треба ці потуги.
Плюс відволікають вчителів даремно і розпилюють їх увагу
Мене все влаштовує
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 20:22
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ким вирішено?
жидомассонами.
Оля_с_киркою• 09 апреля в 20:23
В старшие классы должны идти те кому это действительно нужно и кто заинтересован, а не все подряд
Тільки не про гроші• 09 апреля в 20:23
Ответ для_Alekssandra_
А что именно вы поддерживаете?
В чому ускладнення? Якщо дитина здібна і має хороший рівень знань, вона буде здобувати повну середню освіту в школі. А сенс 2 зайвих роки протирати штани у школі?
автор Душка-свекрушка))) • 09 апреля в 20:24
Ответ дляОля_с_киркою
У дітей відбирають цю можливість
автор Душка-свекрушка))) • 09 апреля в 20:26
Ответ дляТільки не про гроші
Відсутність шкіл ускладнить. Зараз школи є, але їх хочуть закрити
Тільки не про гроші• 09 апреля в 20:28
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Які саме школи хочуть закрити? А який сенс в школі мати 10 і11 клас,якщо з усієї школи туди в кращому випадку потрапить 5 дітей. Підуть у школи в районі,які приймають в 10-11 класи. В чому проблема?
Істеріомама• 09 апреля в 20:28
Ответ дляДружная семейка
Здобули те, за що голосували
Моя область не голосувала але вигрібає як всі
Оля_с_киркою• 09 апреля в 20:29
Ответ дляДушка-свекрушка)))
У дітей відбирають цю можливість
Насколько я понимаю в части школ закрывают 10-11 классы, эти классы будут только в некоторых школах. Их не закрывают полностью.
_Alekssandra_• 09 апреля в 20:30
Ответ длявАлнуюся сильнА
Мене все влаштовує
А в сёлах, где не набрать столько детей на старшие классы?
Тільки не про гроші• 09 апреля в 20:32
Ответ для_Alekssandra_
В район. У багатьох селах взагалі шкіл нема. В селі моєї бабусі в позаминулому році в перший клас ходило 3 дитини, в минулому році взагалі закрили школу. Ніхто не буде утримувати школу заради трьох дітей
Оля_с_киркою• 09 апреля в 20:32
Автор, у меня сын сейчас в 11 классе.
До 9-го класса на параллели было 3 класса по 25 детей. В 10 класс из 75ти детей пошло только 23. То есть только один класс собрался и это Киев. В мелких городах вообще наверное по 3 ученика будет? Логично что хотят объединить
Не худа ні разу• 09 апреля в 20:33
я підтримую ці зміни. В 10, 11 класах мають вчитися ті, хто хоче вчитися, а не заважає вчитися іншим
Голубка миру• 09 апреля в 20:33
Ответ дляТільки не про гроші
Мова не про 5, а щонайменше 96(!) дітей на паралелі 10-ї класів. Тільки одиниці столичних шкіл мають такий контингент учнів. Решту закриють і дітям, які продовжуватимуть освіту, доведеться їздити бозна-куди через все місто в ранкові години пік.
Тільки не про гроші• 09 апреля в 20:35
Ответ дляГолубка миру
Який інший кінець міста. У нас поряд купа ліцеїв, ну так, не 3хв до школи, але й не через усе місто добиратися
Катастрофа• 09 апреля в 20:36
Ви з петицією на пів року спізнилися, якщо вже завтра почнуть по ньому рішення приймати
Оля_с_киркою• 09 апреля в 20:39
Я тоже не очень понимаю, почему именно сейчас возникла эта петиция, если нам в школе про это говорили еще наверное года 2-3 назад ,может даже 4, что в нашей школе в 2025 году последний выпуск 11 классников
вАлнуюся сильнА• 09 апреля в 20:39
Ответ для_Alekssandra_
Це питання до місцевої влади, а не до мене
Я не вирішую що в селах