Все до блиску• 22 апреля в 10:22

Похваліть свою постільну білизну!

Дівчатка, порадьте якісний сімейний комплект не за всі гроші світу!
Купила місяць тому Colourfull home, такого жаху давно не пам"ятаю - вся простинь в жахливих катишках(((( та і колір був як з секонду, просто брала олх доставкою- то вже не хотіла людині повертати(
Гарантую неперелевки• 22 апреля в 10:23
Tag
Курочка• 22 апреля в 10:25
Мне на рынке этот калорфул напаривали, как хорошо, что я не послушала продавца. Сама в поисках бюджетного варианта, думаю, уже выбрать вилюту или Ярослав
А_мій_самий_самий• 22 апреля в 10:26
В стоку, німецька. 10 років вже, а їй хоть би що
Гола з конопель• 22 апреля в 10:28
Сімейний десь 3900 грн.
Зараз взяла варена бавовна, Туреччина, дуже гарна якість.
автор Все до блиску • 22 апреля в 10:28
Ответ дляКурочка
я дуже люблю колоко,
але тепер заглядаю в сторону страйпсатину- а у колоко немає сімейного
Ух яка ж Я• 22 апреля в 10:29
Беру Ярослава постельное украинского производства, нравится.
автор Все до блиску • 22 апреля в 10:29
Ответ дляГола з конопель
Сімейний десь 3900 грн.
ой ні, я би хотіла до 1500)
автор Все до блиску • 22 апреля в 10:29
Ответ дляУх яка ж Я
страйп сатин іх як вам?
Ух яка ж Я• 22 апреля в 10:30
Ответ дляВсе до блиску
страйп сатин іх як вам?
Страйп сатин не пробовала, я люблю бязевые комплекты
Курочка• 22 апреля в 10:33
Ответ дляВсе до блиску
ой ні, я би хотіла до 1500)
У Ярослав есть страйп сатин, но чуть дороже, что то около 1800. Может, девочки покупали и кто то отпишется о качестве
Гола з конопель• 22 апреля в 10:34
Ответ дляВсе до блиску
ой ні, я би хотіла до 1500)
Про яку якість тоді йде мова?)
Бавовнятко• 22 апреля в 10:38
Купите тач ,Турция ,хватит лет так на десять,но там качество ,а вы покупаете хлам дешёвый ,потом жалуетесь
Біле пальто• 22 апреля в 10:38
Ответ дляВсе до блиску
страйп сатин іх як вам?
У меня был их страйп сатин, вполне👌🏼
автор Все до блиску • 22 апреля в 10:39
Ответ дляГола з конопель
Про яку якість тоді йде мова?)
не будьте такою зверхньою, фланель від Колокл за 1000грн прослужила чудово 2 роки,
вище дівчата хвалять тег і вілюту - вони теж недорогі
Маю рацію• 22 апреля в 10:44
Viluta
https://vilutashop.com/ua/postilna-bilizna/ranforc...
Гола з конопель• 22 апреля в 10:45
Ответ дляВсе до блиску
В мене було багато різної і є з чим порівнювати. Якісна білизна служить точно не 2 роки, і спати на ній приємніше набагато
Весёлая морковка• 22 апреля в 10:47
Тиротекс - есть семейные комплекты, ткани натуральные, сносу нет им и цена приятная.
hrystia• 22 апреля в 10:47
Le Vele. . Не дуже бюджетно, але вистачає на роки. Перевірено
Карапулька• 22 апреля в 10:57
только на днях купила турецкое Sarev премиум линейка, ну что сказать, это блаженство. Качество ткани на высоте, плотность 500, лежишь как королева. Но не совсем бюджетно.
Мэри Попкинс• 22 апреля в 11:01
Ответ дляhrystia
а де купуєте? шось стільки сайтів, боюсь шоб якусь підробку не підсунули
hrystia• 22 апреля в 11:05
Ответ дляМэри Попкинс
Я колись дуже давно брала в поставщика одного. В мене був магазинчик.
Аноним_1858• 22 апреля в 11:06
Из шелкового халата старого пошила себе шелковую наволочку
автор Все до блиску • 22 апреля в 11:06
Ответ дляhrystia
Подивилась, все дуууже трояндове) один є непоганий комплект, але то 5600)
автор Все до блиску • 22 апреля в 11:06
Ответ дляКарапулька
ціна?
Дрібка щастя• 22 апреля в 11:09
Мальву подивіться, взяла собі колір не втратила і заломів від прання немає
hrystia• 22 апреля в 11:15
Ответ дляВсе до блиску
У мене були «спокійні» комплекти) Трояндові не люблю
автор Все до блиску • 22 апреля в 11:19
Ответ дляhrystia
я теж)
Stepa_nida• 22 апреля в 15:34
В мене зараз українські виробники.
’На хмарі’ - варена бавовна, приємна і не треба прасувати.
ELIO - брала страйп сатин і сатин преміум, кайфові, але звісно вимагають догляду (щонайменше прасування для естетичного вигляду).

Також була постіль з вареної бавовни Leglo - не сподобалась, віддала мамі.
Не вмію заміряти• 22 апреля в 18:22
Ответ дляКурочка
Ярослав , просто жахливі малюнки 🫣Дуже змінився асортимент.
Не вмію заміряти• 22 апреля в 18:27
Ответ дляБавовнятко
Теж люблю tac, але на 10 років її не вистачає , на декілька. Де замовляєте , бо зараз вже ціна комплекту немаленька