Светик63• Изменено 22 апреля в 11:14

Якщо родича мобілізували і відправили на навчання в Британію?

Це добре чи ні? Бо він із звичайного села, був на броні, бронь зняли прийшов сам, по виклику. 2 тиждні цього катали по Україні. Спали в автобусах , сиділи там по 3 дні без їжі та гігієни. А потім пропав на три дні. Зараз вийшов на звʼязок і каже що в Британії на навчаннях. Нам видихнути трохи, бо всі на таких нервах …. А Щ іншої сторони, що потім? ….
ok1904• 22 апреля в 11:17
З Британії не дзвонять. Щось Ви не те пишете.
людааня• 22 апреля в 11:17
Без разницы. Все равно это дорога на фронт.
Пройдет обучение, и вернут на родину воевать.
Выдохнуть можно только когда дома будет.

А так из личного опыта .... Сосед тоже в Британии обучался, к сожалению после, отправили на передовую, сейчас уже на кладбище.
автор Светик63 • 22 апреля в 11:18
Ответ дляok1904
Я не казала що дзвонив. Пише . Я все те пишу! Чи це щось нереальне! Люди! Якщо це все відбувається зараз з моєю свинею, всі на нервах…. А ви таке пишете !
Касабланка8888• 22 апреля в 11:18
Ответ дляok1904
А чому з Британії не дзвонять? У них забирають телефони?
anna_2014• 22 апреля в 11:19
Ответ дляКасабланка8888
Ага, и в клетках держат
автор Светик63 • 22 апреля в 11:19
Ответ дляКасабланка8888
Він зараз пише сестрі по меседжеру. Це її чоловік
anna_2014• 22 апреля в 11:20
Ответ дляСветик63
А подзвонити чому не може?
автор Светик63 • 22 апреля в 11:21
Ответ дляanna_2014
А подзвонити чому не може?
Я не знаю. Другие день там . Може і подзвоне
rybka21• 22 апреля в 11:23
потім бойовий підрозділ
begovelik• 22 апреля в 11:31
Ответ длялюдааня

Может сбежать там от них и полететь в Германию.
begovelik• 22 апреля в 11:31
Ответ дляСветик63
Яка свиня?
peti• 22 апреля в 11:58
Ответ дляok1904
Телефонують. У колеги син був на навчанні. В грудні забрали, в січні в Британію, в лютому вернувся. Поставили командиром штурмової бригади. 5 червня зателефонували і повідомили. Ми були в шоці, що таку звістку просто повідомляють по телефону. Потім ще, правда приїхав воєнком. Але це вже був цирк. Висловлював їй співчуття, дякував за сина. Тож, автор, видихати Вам ще рано.
Svitlo_• 22 апреля в 11:59
Кажуть, що після Британії найгарачіші точки, типу Курськ
людааня• 22 апреля в 12:21
Ответ дляSvitlo_
Так и есть
ok1904• 22 апреля в 12:48
Ответ длялюдааня

Знайомий пройшов, але в в/ч не взяли по мед.комісії(бронхіальна астма), тепер в тиловій частині ремонтує
Contento• 22 апреля в 13:21
Если он сможет уйти в СЗЧ в Британии , то повезёт. Если вернётся в Украину , то ничего хорошего. Пошлют на фронт и там вероятность погибнуть будет такая же , как у тех кто не проходил обучение в Британии.