Брюнетка в Мармеладе• 22 апреля 2025
Питання тільки до тих, у кого рідні на війні, або загинули.
Дівчата, ті, у кого на війні чоловіки/батьки/брати/сини. Як ви вважаєте, воювати треба до «останнього українця» чи вже давно час закінчити цю війну на будь-яких умовах?
Цей опитувальник я зробила, тому що, коли з кимось розмовляю на цю тему, що вже давно пора йти на якісь перемови, мені багато хто відповідає : ага, ти це скажи тим, у кого там рідні загинули.
Я розумію, що вони можуть думати, що : «за що ж тоді загинули люди» і я згідна з цим, мені дуже-дуже шкода, але невже буде краще, якщо загинуть і ще багато людей ?
Цікава ваша думка.
Результат:
вже голосів:
162 (57.86%)
досить !
83 (29.64%)
навіть не знаю
35 (12.5%)
треба йти до кінця
Ответ дляИ.О. человека
Мій воював 9 років. Незчисленна кількість контузій. Інсульт. Корсет металічний пожиттєво.
2 групи.
Забрала його у Польшу.
Лікую і реабілітую сама.
Слова бону пенсія у нього є.
Після того як Україна допомогла мені його підняти на ноги, я постараюся не повертатися до останнього.
А так, пенсію його ми пів року оформляли .
У цьому місяці отримав 50%, потрібні якісь ще документи
Заї…… лииииииии
2 групи.
Забрала його у Польшу.
Лікую і реабілітую сама.
Слова бону пенсія у нього є.
Заї…… лииииииии
100 % . Після списання із ЗСУ за станом здоров´я ( важке поранення, інвалідність 2 гр ) Тепер решта операцій за власний кошт. Звільнили в серпні, пенсію першу дали аж через 6 міс !!! Пенсія 12 т. У нас 3 дітей і я в декретній відпусці ( молодшій дитині 9 міс ).
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
В своем нежелании воевать вы опустились до откровенной дискредитации государства Украина.
Администрация, обратите внимание на юзера
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Ответ длязона_комфорта
Ой, это перл 🫣
pin - up girl• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Я хочу, меня не берут. Муж УБД, родителей, к сожалению нет в живых, думала детей своих (4 года) в интернат отдать тогда, пойти в эвакуацию. Но мне ответили, что не примут в приют детей при живой матери.
Может вы к себе моих сорванцов заберете на несколько лет?
На кого эти сочинения рассчитаны?
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
На кого эти сочинения рассчитаны?
На «зону комфорта» 😂
pin - up girl• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
На «зону комфорта» 😂
Ну так пиши ей в личку.
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Ну так пиши ей в личку.
Удалено администрацией...
pin - up girl• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ответ дляWill_Be...
Как раз её на передовой, скорее всего. Я много общаюсь с военными - и по волонтерке,и с мужа подразделением, нет там желающих сдаться. Даже, ушедшие в СЗЧ не думают о капитуляции.
Это феноменально!
Сами в сзч, но воевать до перемоги!
Отэта я понимаю незламнисть!
Сами в сзч, но воевать до перемоги!
Отэта я понимаю незламнисть!
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Удалено администрацией...
Хорошая, а почему ты хамишь?
pin - up girl• 22 апреля 2025
Ответ для_Юта_
Это феноменально!
Сами в сзч, но воевать до перемоги!
Отэта я понимаю незламнисть!
Сами в сзч, но воевать до перемоги!
Отэта я понимаю незламнисть!
Кого вы слушаете. Там же примитивный бред.
pin - up girl• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Хорошая, а почему ты хамишь?
Так я читала как ты здесь общаешься.
Излагаю на твоём языке. Что не так?
И да, чем это тебе забота нашего государства не угодила?
Излагаю на твоём языке. Что не так?
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Так я читала как ты здесь общаешься.
Излагаю на твоём языке. Что не так?
Удалено администрацией...
pin - up girl• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 22 апреля 2025
Ответ дляpin - up girl
Удалено администрацией...
pin - up girl• 22 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ответ дляА я женатая
Мій чоловік на фронті з травня 2022, категорично проти капітуляції. Я вважаю, що не маю права вирішувати, бо я не там. І, слава богу, не політик, щоб мати обов´язок це вирішувати. І воювати погано, і капітуляція хорошого нічого не принесе. Якщо капітулювати, то потрібно було відразу це робити.
на фронте - это на нуле или...? У нас из всех знакомых, кто попал на нуль, выжил только один, которого в самом начале войны капитально ранило. Других таких счастливчиков не знаю даже ((((
Ответ дляАнетка
От тому якщо будь яка жінка пише , що сєба…ли, втікли, виїхали….. вважаю таких людей недалекими…
Тому що вони не знаючи причин - обгаджують.
Киев_Елена• 22 апреля 2025
Ответ дляПоказушница
Ну вот пришли кацапы и что будет с семьями военных и с самими военными?
Амнистия
Ответ дляklux
Мій в 2014 втратив зуби і здоровʼя звільняючи Маріуполь. В 2023 у чорта в сраці- отримання інсульт і перелом л4-л5.
Вижив.
Зараз збираю до купи і його і себе і наше життя.
Вижив.
Ответ дляBombastic
Вижив.
ну, я больше про боевые травмы, а не в целом про болезни. Хотя и от болезней умирают там аж бегом
Недавно коллега умер - мобилизовали, немного успел повоевать, инфаркт. 33 года мужику
Ответ дляklux
Він 32 дні був в окупації і без їжі в 2014.
Інсульт він не в кабінеті заробив.
Тріщина у позвоночнику від вибухової хвилі.
Ви жіночко про війну уяву маєте взагалі чи ні?
Інсульт він не в кабінеті заробив.
Ответ дляBombastic
Інсульт він не в кабінеті заробив.
больше чем вы себе представляете. Я наших раненных лечу
Мой пост был немного о другом, не кипятитесь, плиз
Will_Be...• 22 апреля 2025
Ответ для_Юта_
Это феноменально!
Сами в сзч, но воевать до перемоги!
Отэта я понимаю незламнисть!
Сами в сзч, но воевать до перемоги!
Отэта я понимаю незламнисть!
Рот свой закройте! Хорошо осуждать их, сидя на диване? Я говорю про тех, кто честно отвоевал, и просто не мог делать этого дальше.