Брюнетка в Мармеладе• 22 апреля в 13:44
Питання тільки до тих, у кого рідні на війні, або загинули.
Дівчата, ті, у кого на війні чоловіки/батьки/брати/сини. Як ви вважаєте, воювати треба до «останнього українця» чи вже давно час закінчити цю війну на будь-яких умовах?
Цей опитувальник я зробила, тому що, коли з кимось розмовляю на цю тему, що вже давно пора йти на якісь перемови, мені багато хто відповідає : ага, ти це скажи тим, у кого там рідні загинули.
Я розумію, що вони можуть думати, що : «за що ж тоді загинули люди» і я згідна з цим, мені дуже-дуже шкода, але невже буде краще, якщо загинуть і ще багато людей ?
Цікава ваша думка.
Результат:
вже голосів:
162 (57.86%)
досить !
83 (29.64%)
навіть не знаю
35 (12.5%)
треба йти до кінця
Will_Be...• 22 апреля в 14:31
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
3 вечера в неделю я трачу на плетение сеток для военных, регулярно участвую в различных сборах, для них же, мои дети своими руками, делают поделки, которые продают на разных благотворительных ярмарках, где на ЗСУ собирают деньги. Не Вам мне рассказывать, что делать.
Will_Be...• 22 апреля в 14:32
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Will_Be...• 22 апреля в 14:32
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Точно не приживаются)))
Ответ дляBombastic
Отак і вмовила.
Донька вступила до технікуму.
Я його випросила поки донька вчитися - побути тут з нею, але всі разом.
А коли вона закінчить технікум - ми зможемо повернутися.
Маю надіюсь що не повернемося.
Тим часом будемо робити Карту Поляка тут і потім подаватися на ПМЖ
А далі як буде
Але він до останнього був проти виїзджати.
Донька вступила до технікуму.
Маю надіюсь що не повернемося.
А далі як буде
а почему не институт? или это было сложно?
Ответ дляА я женатая
Мій чоловік на фронті з травня 2022, категорично проти капітуляції. Я вважаю, що не маю права вирішувати, бо я не там. І, слава богу, не політик, щоб мати обов´язок це вирішувати. І воювати погано, і капітуляція хорошого нічого не принесе. Якщо капітулювати, то потрібно було відразу це робити.
Вам правительство навязало, а вы покорно используете не правильное слово.
Капитуляция не предполагает даже малейшего участия в заключении мирного договора третьих стран.
На данный момент никто не предлагает оформление капитуляции.
Это всего-лишь очередной мирный договор, как уже был заключен предыдущим президентом.
Апрельская капля• 22 апреля в 14:34
Ответ дляMagnifique_
А не получится закончить так чтобы прямо всем помошло. И? Всем умереть теперь за это?
Умирать не надо и от меня это не зависит,я не знаю как это должно быть. Нет у меня готовых решений. Но я думаю,что будет с моей семьёй в случае чего, ведь мужчины ещё не скоро будут выездные.
Magnifique_• 22 апреля в 14:34
Ответ дляWill_Be...
Удалено администрацией...
Ответ дляLinda312
Та чого тролі? У багатьох є такі думки. ’Йти до останнього’ люблять казати ті, хто за кордоном сидить чи в кого 100% бронь. А ті, хто вже втратив рідних так не думають.
Так, жила я в іншій країні (з початку війни) і познайомилась з дівчиною, яка родом із Одеси, але живе в Італії зі своїм чоловіком (українцем також) вже 12 років. І коли я сказала, що вже давно треба йти на перемовини, вона дуже-дуже почала обурюватись і каже: що?!? Які перемовини ?!? Ні! Треба воювати до останнього, бо я не хочу приїздити в свою Одесу і зустрічати там росіян. Я була в ступорі, бо на той час вже поховали 3 моїх друзів ! Це були надзвичайно класні хлопці ! Найкращі ! І я кажу: тобто, ти вважаєш, що нехай там помирають наші хлопці всі, але за то ти не будеш зустрічати росіян у «своїй» Одесі, коли приїдеш туди раз на рік, на тиждень ?!? Звісно ні чоловіка свого воювати вона не відправляє, ні сама не їде. Але ви всі там так, помирайте
Апрельская капля• 22 апреля в 14:35
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 22 апреля в 14:36
Ответ дляMagnifique_
Я вижу с кем имею дело. Уточнять не обязательно.
На ты с вами не переходила.
Я так же вижу. Понимаешь, твой уровень комментариев - банальная, детская манипуляция. Знаешь почему? Они настолько «общие», что уверена где-то в закладочках у тебя список «Ctrl + C; Ctrl + V», которые ты рассылаешь всем, с мнением кого «типа» не согласна.
Заезженные фразы «воюй сама»; «до последнего украинца», «все тебя знаю», «все умрут»…
Понимаю, что тебя учить не нужно, ты уже обучена, но меняй хотя бы как-то контент, а то слишком палевно комментируешь. Хорошо, дорогая?
gizzaGinora• 22 апреля в 14:36
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Но ведь до конца у нас же люди закончатся, а итог будет все равно один. Уже ж за три с лишним года всем понятно, что нам никак эту войну не выиграть. Или вы все еще надеетесь на победу ?
ООО, як цікаво
Почали за здравіє
А закінчили за упокой))
Почали за здравіє
А закінчили за упокой))
gizzaGinora• 22 апреля в 14:37
Ответ дляБурундучиха
Каких военных? Насильно бусифицированных? Ничего.
А за тыцыкунов и иже с ними, никто из адекватных людей переживать не будет.
Тих, що на фронті зараз.
Will_Be...• 22 апреля в 14:37
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Magnifique_• 22 апреля в 14:41
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ответ дляКому там слова не давали
нормальному человеку в здравом уме такие вопросы не приходят
Нормальный человек в здравом уме очень пытлив и может генерировать любые вопросы.
Познавательный интерес у таких людей не атрофируется в 13 лет как у марафонского большинства....
Ответ дляМегрел
Возле меня как раз на лавочке под домом сейчас сидит ’ доброволец’, уже без правой ноги, под пах. Тощий и испуганный. Два месяца назад его сзватили у дома и насильноотправили на месяц в учебку, промариновали там и отправили на донецкое направление. В первый же!!! первый же бой их послали на минное поле, где ему и оторвало ногу. Месяц провалялся в Днепре в больнице, выжил, приехал.
И знаете что???? НИ КОПЕЙКИ НЕ ПОЛУЧИЛ!!!! А ЕМУ ЕЩЕ и нужно ехать в Чернигов на ВКК , подтверждать инвалидность, чтоб хоть какие то платили гроши за потерянное здоровье и оторванную ногу. 200 ТЫС обещанных он тоже не видел.
Как думаете, он за продолжение войны? ИЛИ ИЗННАЧАЛЬНО САМ ХОТЕЛ ОТДАТЬ НОГУ НЕ ПОНЯТНО КОМУ И ЗА ЧТО?
Фантомные боли мучат, сухой и с синяками под глазами. Уже он никому ненужен? Почему? Кофе ему уже не положен? Денег на него нету?
И донаты для него никто собирать не будет, т.к. нет уже от него пользы на фронте
Ответ дляАпрельская капля
Если они вообще будут… если много людей считают, что нужно идти до «последнего украинца»
зона_комфорта• 22 апреля в 15:02
Ответ дляСтрекоза любви
В мене чоловік воює, УБД. Ще жодного разу не сказав, що вони(наші військові) готові здатися чи все кинути.
Звісно, є моменти апатії, коли ти без сімʼї, в умовах окопу або бліндажу проводиш більшість часу, в повній небезпеці, в той час як інші ховаються, купляють бронь чи донатять 100 гривень і розривають на собі сорочку, як вони допомагають армії.
Я вже давно прийшла до думки, що мають бути чіткі терміни служби. 2 роки провоював, хай йде наступний.
А зараз що? Певна кількість людей-військових тягне на собі весь цей безкінечний тягар. І ще невідомо скільки буде тягнути…
Следующий - кто? Вы не хотите, почему другие должны?
Стрекоза любви• 22 апреля в 15:08
Ответ длязона_комфорта
Я хочу, меня не берут. Муж УБД, родителей, к сожалению нет в живых, думала детей своих (4 года) в интернат отдать тогда, пойти в эвакуацию. Но мне ответили, что не примут в приют детей при живой матери.
Может вы к себе моих сорванцов заберете на несколько лет?
зона_комфорта• 22 апреля в 15:11
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Стрекоза любви• 22 апреля в 15:16
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 22 апреля в 15:19
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...