Майская киска• 22 апреля в 16:44

Понад 40% вчителів налаштовані піти з професії до 2030 року

Понад 40% українських вчителів налаштовані піти з професії до 2030 року, йдеться у дослідженні громадська спілки Освіторія та агенції FAMA.
Математичне моделювання показало, що навіть за наповнення класів відповідно до норм законодавства, до 2030 року прогнозований брак вчителів, ймовірно, складатиме 108 тисяч.
Язвочка• 22 апреля в 16:47
Зарплаты нищенские , а требования невероятные что от руководства, что от министерства, что от родителей
Плюс выгорание при работе с детьми
Уж лучше уйти на вольные хлеба в виде репетиторства
А наше правительство пусть повышает себе и дальше зарплаты
Біток чи ефір?• 22 апреля в 16:47
Так естественно опускают профессии ниже плинтуса , я если что честно и сейчас не понимаю как они работают за такие зарплаты
Тирамісу на терасі• 22 апреля в 16:48
’Налаштовані’ це не означає, що підуть. Ще моя класна керівниця йшла на пенсію кожен рік з мого сьомого класу. Кожен рік вона казала, що це останній рік. Коли я вже закінчила школу, вона ще 10 років працювала...
Показушница• 22 апреля в 16:50
Ответ дляТирамісу на терасі
так скоро только такие и останутся, старички, которым идти некуда. а молодежь не дурная, идти в такое неблагодарное место
Леди_в_ночи• 22 апреля в 16:51
Так понятно. Невестка получает ок 12 тысяч со всеми надбавками
Синиця у спідниці• 22 апреля в 16:52
Сьогодні на перерві діти вирішили колоти повітряні кульки. В мене началась ПА. Кричати не можна, зауваження теж. Для них війни нема. ... Тривога була довгою.
Леопардові панчохи• 22 апреля в 16:52
Ответ дляПоказушница
молодь вчиться за держ.бюджет на педагогічних спеціальностях. може, скоротити вже зараз держ.замовлення в пед вузах?
Життє Бентежне• 22 апреля в 16:53
Працюю в школі. Тут за недостачу годин готові горло перегризти. За останні 15 років тільки пішла вчителька англійської мови. Все прибувають і прибувають.
Анчо Ус• 22 апреля в 16:53
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так їх там і так мало. А ті, хто є, не підуть у школи
Весотехник• 22 апреля в 16:54
Куди цікаво?
Життє Бентежне• 22 апреля в 16:54
Ответ дляСиниця у спідниці
Це не саме велике зло. Тим більше, це діти. І добре, що в них немає війни.
Показушница• 22 апреля в 16:55
Ответ дляЛеопардові панчохи
ой, не переживайте, еще сократят, и не только в пед вузах, а везде, чтобы вообще образованных мало было.
Синиця у спідниці• 22 апреля в 16:55
Ответ дляЛеопардові панчохи
Там недобори.всеодно. Працювати в школі то вже дно для молоді. Навіть на аренду не вистачить.
Тирамісу на терасі• 22 апреля в 16:55
Ответ дляПоказушница
Йде і молодь. Не перебільшуйте. Де ще можна працювати півдня, ходити на лікарняні, в декрет на три роки і у відпустку на два місяці?
Синиця у спідниці• 22 апреля в 16:56
Ответ дляЖиттє Бентежне
У вас дають більше ставки чи 18 годин то мрія? Кількість класів за 10 років не скоротилась?
Ручки-Крючки• 22 апреля в 16:57
Чоловікам бронь дають у школах, то їх побільшало серед вчителів
Синиця у спідниці• 22 апреля в 16:57
Ответ дляЖиттє Бентежне
Точно, в них же батьки ухилянти. З голками під вибухи то для вашої дитини теж щастя
Показушница• 22 апреля в 16:57
Ответ дляТирамісу на терасі
больничные, декрет и обычный отпуск есть в любом официальном месте работы. насчет 2 месяцев не уверена, вроде летом учителя тоже работают, правда метод работой, но все равно ходят, а не дома сидят. а полдня тоже сомнительная вещь, еще контрольные и домашки проверять надо
Задираю носа• 22 апреля в 16:57
Ответ дляТирамісу на терасі
Конечно идут, и сейчас и раньше туда идут те, кто больше никуда не смог поступить. А потом такие учат наших детей. Единицы идут по призванию
Синиця у спідниці• 22 апреля в 16:57
Ответ дляПоказушница
Фізиків по країні випускають мізер, до 15
Броніки для Моніки• 22 апреля в 16:57
Ответ дляЖиттє Бентежне
Яке місто?
Життє Бентежне• 22 апреля в 16:58
Ответ дляСиниця у спідниці
Дають більше, якщо є результати ( олімпіадники). Кожного року збільшується кількість класів.
Броніки для Моніки• 22 апреля в 16:58
Ответ дляЖиттє Бентежне
А вчителям лякатися - то норм?
Синиця у спідниці• 22 апреля в 16:58
Ответ дляТирамісу на терасі
А де не можна в декрет? Нафтогаз без проблем, решта теж
Анчо Ус• 22 апреля в 16:59
Ответ дляЗадираю носа
Хто більше нікуди не може вступити, йдуть на туризм)))
Життє Бентежне• 22 апреля в 16:59
Ответ дляСиниця у спідниці
Дуже цікаво, але нічого не зрозуміло.
Показушница• 22 апреля в 16:59
Ответ дляСиниця у спідниці
ну туда не идет никто, невостребованная специальность( разве что ради галочки, когда больше не попал никуда
Синиця у спідниці• 22 апреля в 17:00
Ответ дляПоказушница
Може дописувачка заздрить
Броніки для Моніки• 22 апреля в 17:00
Ответ дляТирамісу на терасі
То Ви у школі працюєте, напевно?
Весела бджілка• 22 апреля в 17:00
А меня учителя физкультуры якобы за ’домогательства’ к ученицам уволили, по поклёпу. Но осознали свою глупость и вернули два года назад. Никто не шёл работать за 18 тысяч в месяц 🥴