Майская киска• 22 апреля в 16:44
Понад 40% вчителів налаштовані піти з професії до 2030 року
Понад 40% українських вчителів налаштовані піти з професії до 2030 року, йдеться у дослідженні громадська спілки Освіторія та агенції FAMA.
Математичне моделювання показало, що навіть за наповнення класів відповідно до норм законодавства, до 2030 року прогнозований брак вчителів, ймовірно, складатиме 108 тисяч.
Фантазерша• 22 апреля в 18:17
Ответ дляМядуза аля моргонер
Репетитор, няня, онлайн-школа, приватна школа.
Ой,не смешите.... Няня- 15 человек на место на сайте Няни Киева, в частной школе нужньі молодьіе и без своих детей/ больничньіх, репетиторство- только определенньіе предметьі востребованьі. ПС- вся семья в педагогике , от ассистента воспитателя до преп.Могилянки
Тирамісу на терасі• 22 апреля в 18:21
Ответ дляБачу_майбутнє
ні, це реальна проблема.
Син навчається в гімназії, яка вважається однією з кращих в районі, діти вступають за іспитами. І вже другий рік не можуть знайти ще одного вчителя математики, розкидають навантаження на інших.
І це школа в Києві, де вчителям доплачують з благодійних внесків.
Що там вже в невеликих містах чи селах навіть страшно уявити. Точно що математику в 11 класі викладатиме фізрук.
Я з невеликого міста. Немає проблем з вчителями.
Мядуза аля моргонер• 22 апреля в 18:25
Ответ дляТирамісу на терасі
Ви працюєте в школі?
Синиця у спідниці• 22 апреля в 18:34
Ответ дляТирамісу на терасі
Житло своє чи знімають? Дають навантаження більше 18 годин?
Бачу_майбутнє• 22 апреля в 18:41
Ответ дляТирамісу на терасі
ну до речі в невеликому місті можливо і немає такої проблеми, оскільки не так багато можливостей працевлаштуватись в іншому місці. Але тут питання в тому, чи буде молодь залишатись в вашому місті надалі і чи буде ким замінити вчителів, які підуть на пенсію.
Броніки для Моніки• 22 апреля в 19:35
Ответ дляТирамісу на терасі
Працювала
вчитель математики.
То чому пішли, якщо там так добре?
Анчо Ус• 22 апреля в 19:51
Ответ дляАнонимарик
То мають обов´язково відробляти, бо держава витратила на них кошти. Чого пертися в пед,якщо так не влаштовує професія
Серйозно? А всі інші не мають? Тільки на вчителів витратила держава? А ті, хто пішли в економічний, філологічний, юридичний, потім повідкривали ФОПи і рублять приватно бабло, то там все ок? Так може після економічного теж давайте засунемо у державну структуру за копійки три роки сидіти папірці перекладати?
Тирамісу на терасі• 22 апреля в 19:53
Ответ дляБроніки для Моніки
То чому пішли, якщо там так добре?
Просто вийшла заміж, переїхала в інше місто і там вже так вийшло, що знайшлася інша робота) але вона теж пов´язана з навчанням дітей)
Анонимарик• 22 апреля в 19:56
Ответ дляСиниця у спідниці
Так, це ваша бубочка з голками по школі бігає. Ну ну. По дому теж і на майданчику, можете в пісочницю зарити, вам звично.
Ой, від вашого рівня я іншої відповіді й не чекала, бабця
Анонимарик• 22 апреля в 19:58
Ответ дляАнчо Ус
Я навчалася на юридичному на державному, то так, я зобов´язана була відродити. Що не так. Ми зараз про вчителів говоримо наче
Бритоножка• 22 апреля в 20:13
Ответ дляДама с заначкой
У моих знакомых был прикол. Шли к конкретному учителю, ходили на подготовку, директор собрал «благотворительный» взнос, а в сентябре учительница ушла в декретный отпуск и на ее замену вышла никому не известная бабуля, к которой бы никто не пошел, если бы знали заранее.
Наша первая училка в октябре ушла работать в районо, а большинство мам хотело именно к ней попасть. Всяко бывает.
Бритоножка• 22 апреля в 20:15
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ідіть ви попрацюйте вчителем, якщо вважаєте, що легко
Там без меня хватает случайных людей. Вопрос был в проверке тетрадей и контрольных - но времена Союза прошли, никто сейчас так не напрягается.
пьЯНА• 22 апреля в 20:22
Ответ дляЖиттє Бентежне
Працюю в школі. Тут за недостачу годин готові горло перегризти. За останні 15 років тільки пішла вчителька англійської мови. Все прибувають і прибувають.
Яке місто?
У нас, до речі ,також повний штат.
Але!
Нова директор почала з того,що пенсіонерів,кого могла,звільнила.Далі
колектив наповнився вчителями впо.
У нас, до речі ,також повний штат.
Але!
колектив наповнився вчителями впо.
пьЯНА• 22 апреля в 20:25
Ответ дляТирамісу на терасі
Йде і молодь. Не перебільшуйте. Де ще можна працювати півдня, ходити на лікарняні, в декрет на три роки і у відпустку на два місяці?
Ну так і з-п така,що тільки ’гуляти’.
А ви як хотіли?
25 дітей навчи за 12 т/місяць,і попрекати відпусткою будуть ще.
Зовсім здуріли.
А ви як хотіли?
Зовсім здуріли.
Белая и пушистая• 23 апреля в 08:31
Ответ дляпьЯНА
Ну так і з-п така,що тільки ’гуляти’.
А ви як хотіли?
Зовсім здуріли.
А ви як хотіли?
Зовсім здуріли.
Хтось вчить усіх тих 25 дітей? Хто вхопив і зрозумів, той молодець, іншим ніхто не буде пояснювати і розжовувати. Батьки вдома товкуть або репетитори, ну або як є залишається.
Анчо Ус• 23 апреля в 09:58
Ответ дляАнонимарик
От коли будуть всі в однакових умовах в плані відробляння, тоді можна щось обговорювати. Якщо вимагати з вчителів відробляння, то туди взагалі ніхто ніколи не піде і правильно зробить. До речі, після математичних, фізичних і т.д факультетів Шевченка можна за бажанням працювати в школі. Це далеко не пед. Відробляти будемо вимагати?
Анонимарик• 23 апреля в 10:00
Ответ дляАнчо Ус
Ну от хай зроблять і хай туди ніхто не йде,а далі будемо бачити. Бо чесно кажучи рівень вчителів і їх відношення до дітей не вартий навіть тієї платні,яку вони отримують зараз