Майская киска• 22 апреля в 16:44
Понад 40% вчителів налаштовані піти з професії до 2030 року
Понад 40% українських вчителів налаштовані піти з професії до 2030 року, йдеться у дослідженні громадська спілки Освіторія та агенції FAMA.
Математичне моделювання показало, що навіть за наповнення класів відповідно до норм законодавства, до 2030 року прогнозований брак вчителів, ймовірно, складатиме 108 тисяч.
Сокодавка ще та• 22 апреля в 17:32
Ответ дляСиниця у спідниці
Вакансії на сайтах школ актуально дивитись у серпні
У нас год в первом классе не было учителя начальных классов- замены
Майская киска
• 22 апреля в 17:32
Ответ дляАнонимарик
То мають обов´язково відробляти, бо держава витратила на них кошти. Чого пертися в пед,якщо так не влаштовує професія
С врачами так было, сейчас отменили. Подруга выехала и потом судилась за 240 тыс за обучение
Синиця у спідниці• 22 апреля в 17:32
Ответ дляАнонимарик
Вам очевидно потрібна медична допомога. Ви хочете аби й діти були такимидерганими,як ви.
Приїздіть в Запоріжжя і не будете дьорганими. Ой, ви ж на мінімалках виплатах
На границе• 22 апреля в 17:32
Ответ дляБроніки для Моніки
А вчителям лякатися - то норм?
І вчителям не норм. А дітям ВПО з гарячих точок - так взагалі пекло. Але ж про кого мажористі дітачки думають.
Синиця у спідниці• 22 апреля в 17:33
Ответ дляПоказушница
ну в целом любой человек может подрабатывать, если котелок варит) и химик, и биолог, и трудовик)
І бухгалтер, і лікар, і мнс-ник. Аби офіційно
Синиця у спідниці• 22 апреля в 17:34
Ответ дляНа границе
Бо для них норм красти й брехати. Навіть тут пишуть що все їм не так, що в школах рай, війни нема, а самі не йдуть
Бачу_майбутнє• 22 апреля в 17:36
Ответ дляТирамісу на терасі
’Налаштовані’ це не означає, що підуть. Ще моя класна керівниця йшла на пенсію кожен рік з мого сьомого класу. Кожен рік вона казала, що це останній рік. Коли я вже закінчила школу, вона ще 10 років працювала...
ні, це реальна проблема.
Син навчається в гімназії, яка вважається однією з кращих в районі, діти вступають за іспитами. І вже другий рік не можуть знайти ще одного вчителя математики, розкидають навантаження на інших.
І це школа в Києві, де вчителям доплачують з благодійних внесків.
Що там вже в невеликих містах чи селах навіть страшно уявити. Точно що математику в 11 класі викладатиме фізрук.
Дама с заначкой• 22 апреля в 17:36
Ответ дляСокодавка ще та
Вы опИздали - каждый год новые программы, отсиживать надо 8 часов, тесты регулярные на профпригодность
Может у историков и укрлит.
У моих детей с разницей в 4 года одни и те же «конспекты» как под копирку у одних и тех же учителей
Синиця у спідниці• 22 апреля в 17:36
Підуть. Вже йдуть. І бронь не рятує. В 9-річці. нема повного наввнтаження фізику, хіміку, вчителю праці чи історії. А де ліцей, то кому він буде треба з дівчат? Тема ’чи зустрічатися з вчителем’ була б показова
Анонимарик• 22 апреля в 17:37
Ответ дляСиниця у спідниці
Удалено администрацией...
Синиця у спідниці• 22 апреля в 17:39
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
Так, це ваша бубочка з голками по школі бігає. Ну ну. По дому теж і на майданчику, можете в пісочницю зарити, вам звично.
Дама с заначкой• 22 апреля в 17:40
Ответ дляСокодавка ще та
У моих знакомых был прикол. Шли к конкретному учителю, ходили на подготовку, директор собрал «благотворительный» взнос, а в сентябре учительница ушла в декретный отпуск и на ее замену вышла никому не известная бабуля, к которой бы никто не пошел, если бы знали заранее.
Весела бджілка• 22 апреля в 17:44
Ответ дляСиниця у спідниці
Полтава. Ставка яка у вчителя? У вас може ще доплати столичні або дніпровські.
У меня сменщика нет, я один учитель физкультуры на всю школу. Так бы получал ещё меньше, но куда уже меньше..
Весела бджілка• 22 апреля в 17:45
Ответ дляСиниця у спідниці
Де саме. Сестра під Могильовом, то менше 15. Вища категорія, завуч
Козятин
Весела бджілка• 22 апреля в 17:46
Ответ дляСиниця у спідниці
Не тільки там адекватно платять. Тут весь форум живе за стотищ і плаче
В своих уявах, вы забыли добавить
Борець за гаманець• 22 апреля в 17:47
Интересно чего это люди за копейки работать не хотят? Это мало еще собираются бросить этот не благодарный труд.
интайм_не_предлагать• 22 апреля в 17:57
Ответ дляБритоножка
Не преувеличивайте. 7 класс, я забыла, когда учителя забирали тетради на проверку, тесты либо онлайн - там и проверять не надо, учителю приходит готовый результат, либо очень редко.
Ідіть ви попрацюйте вчителем, якщо вважаєте, що легко
Всюди влазю• 22 апреля в 17:59
Ответ дляЯзвочка
Зарплаты нищенские , а требования невероятные что от руководства, что от министерства, что от родителей
Плюс выгорание при работе с детьми
Уж лучше уйти на вольные хлеба в виде репетиторства
А наше правительство пусть повышает себе и дальше зарплаты
Плюс выгорание при работе с детьми
А разве зарплата учителей не 4 000 долларов ?
Мядуза аля моргонер• 22 апреля в 17:59
Ответ дляДама с заначкой
Может у историков и укрлит.
Як програма НУШ може бути під копірку з старими програмами?
Синиця у спідниці• 22 апреля в 18:02
Ответ дляВесела бджілка
Козятин
Ставка 18 тис???? Хто спонсорує
Синиця у спідниці• 22 апреля в 18:02
Ответ дляМядуза аля моргонер
11 і 8 клас може
Фантазерша• 22 апреля в 18:03
Куда они пойдут и что они умеют делать? Средний возраст воспитателя в Украине- 54 года, учителя примерно столько же. В 30 году они пойдут разве что на пенсию
Мядуза аля моргонер• 22 апреля в 18:04
Ответ дляСиниця у спідниці
11 і 8 клас може
Так якщо одна програма - для чого змінювати конспекти, якщо підручники і програма та сама?
Синиця у спідниці• 22 апреля в 18:04
Чому про лікарів не пишуть? Проблема теж є. Водіїв теж спробуй знайти. Вигідно звинуватити одну галузь. Бо в медицині Супрун не така, а в освітян міністри зрадники й тупішки
Фантазерша• 22 апреля в 18:05
Ответ дляЛеопардові панчохи
молодь вчиться за держ.бюджет на педагогічних спеціальностях. може, скоротити вже зараз держ.замовлення в пед вузах?
Батьки цієї молоді ВСЕ життя платили податки,хай хоч діти вивчаться
Мядуза аля моргонер• 22 апреля в 18:06
Ответ дляФантазерша
Репетитор, няня, онлайн-школа, приватна школа.
Жена миллионера• 22 апреля в 18:09
Ответ дляСлоник-тоник
Чого їм йти з професії, у них же зарплата 4000 долларів. За це ж вони хором в 2019 наголосували? То хай проходять в касу на отримання виплат.
от ми і знайшли крайніх- вчителі голосували в 2019 році
Губной рояль• 22 апреля в 18:10
Ответ дляПоказушница
ну туда не идет никто, невостребованная специальность( разве что ради галочки, когда больше не попал никуда
Яка галочка? Фізику розуміти треба. Не кожен потягне. Тим більше той, хто нікуди не попав
Жена миллионера• 22 апреля в 18:11
Ответ дляСиниця у спідниці
Де ви бачили статистику про голосування вчителів? Чи брехло то ваше
а ви що, не знаєте що в нас вчителі в усьому винні. Прямо фобія у батьків
Слава Українi• 22 апреля в 18:14
У меня сестра уходит, этот год дорабатывает и на расчёт. С такими зарплатами пусть сами работают. Родители будут в шоке, дети её любят, конечно она выкладывается на 200% а потом сил на семью нет.