А_мій_самий_самий• Изменено 23 апреля 2025

Порадьте ,як вчинити

Через тиждень ДН. Грошей обмаль. Треба зараз дуже багато всього. Плюс ставлю кондиціонер,бо сторона сонячна,минулого літа думала,що здохну від спеки. Дата не кругла. Маю чоловіка, з яким зустрічаюсь. Він вже питає куди підемо. Ми минулого року вже ходили в кафе на моє ДН. Я платила за нього. Восени ходилли з ним на його ДН - він платив за мене.Зараз , щоб посидіти удвох без випивки це мінімум 1 тис грн. це по 2 страви. а ще вина і 1500 грн.
Через 2 тижні після мене дочці 16 р. Це вже подія. Подарунок треба купити пам*ятний, дати грошей на кафе, щоб з дівчатами пішла елементарно на піцу. Чоловік колишній втік закордон і з кінцями.
Як відмовити кавалеру? ніби не дуже культурно, але платити зараз я не можу за нього. Ніби і нова робота (нещодавно перейшла) з більшою зп, але ж.. ВІн ще питає що мені подарувати. Та нічого. Квітів точно не треба. Не знаю як вчинити.
Плюс 3 тижні тому купила батькам нового дивана, бо старому вже 30 р було.
Принцепесочка• 23 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Щось автор не дуже радісна
Значит мало
IQ 80• 23 апреля 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
мне кажется он в принципе не особо нормальный, раз уже несколько лет подряд жрет за счет автора на ее др, и дарит фигню
а ’нормальна’ автор тримається за ненормального, як воша кожуха, навіть ще й приплачує)))))
IQ 80• 23 апреля 2025
Ответ дляГарні диньки
Щось автор не дуже радісна
бо хоче і себе сексом порадувати, і щоб ще й заплатили))) Але прольот
ЛижТолько• 23 апреля 2025
Не знаю, какие у вас отношения но что, блин, мешает сказать: у меня большие расходы сейчас, идти никуда не буду. Торт домашний и чай дома, на кухне.
Замурмишка• 23 апреля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
потому что у кавалера тоже проблемы с финансами,он вечно маму обеспечивает - то лекарства,то еще что-то.и это порядком надоело. После мамы мне ничегоне остается. ДР у меня в будний, даже если я возьму отпуск,то он работает.пикник не выйдет.
Удалено администрацией...
автор А_мій_самий_самий • 23 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Удалено администрацией...
голый скорее он. я живу в своей квартире,+ 1 сдаю. обеспечиваю обоих родителей + покрываю свои потребности от а до я(от духов до..)+потребности дочки. и это я одна все. сейчас очень много покупок. Кондер,мебель и т.д. он и половины затрат не вытягивает,которые я вытягиваю. претензии не к маме больше, а к нему.
Ответ дляПринцепесочка
Как часто?
почти каждую суботу или воскресенье
Замурмишка• 23 апреля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
у вас все есть. зачем вы покупаете себе мужика?