Всім привіт. Ситуація СОС🙏 Будь ласка можливо зі свого досвіду порекомендуйте будь ласка ведучого або якісь цікаві заходи на випускний. Можливо хтось десь був і запамʼятався крутий ведучий, або бармен шоу, або можливо щось круте і цікаве, що зайшло б випускникам і вони були у захваті. Місто Київ. Будь ласочка, допоможіть 🥹. Хочется для дітей незабутнє свято. Поділіться будь ласка досвідом.
Ответ дляLove_Love_Love_
Гріша, Віктор Павлік
Хто такий Гріша?))
Мама Павлика• 23 апреля в 20:00
ми не з Киева, але навіть у нас в місті вже ведучих розібрали на випускний )
В вашому випадку мабуть вже не хто супер-супер класний, а взагалі хто залишився.
І ціни...
Ответ дляМама Павлика
І ціни...
Это точно.
Хотя выскакивает реклама агенств, но представляю тот прайс, если наши заказали з 1000$ ноунейма
Мама Павлика• 23 апреля в 20:13
Ответ дляvinika
Это точно.
в нас ціни стартують від 25-ти тисяч за вечір, я щось затрималась з замовленням ведучого, ще й батьки виршували чи потрібно, то замовила ведучих на дві години за 8 тисяч грн
Ответ дляМама Павлика
Отличная адекватная цена. Наши гонят просто. Начинался и ресторан с 4000 за человека, при том хоть 1 родитель обязан быть с ребенком, пока кипишь не подняли и не спустились на землю, нашли за 1500.
Мама Павлика• 23 апреля в 20:19
Ответ дляvinika
в нас теж за 1500 з людини, але казали що перед випусним може ціна піднятися, все залежить від меню + 50 грн за музику з людини в ресторані
Мама Павлика• 23 апреля в 20:23
Ответ дляdaryana
Да цена средняя от 1500 грн. и выше. А у Вас уже определились с датами на выпускной?
випускний цього року офіційно по Україні 14.06
Але кожна школа може по своєму вирішувати
Ответ дляdaryana
Ого девочки, вы меня ошарашали такими ценами .
А подскажите , кто в курсе ,Киев, сколько сейчас с человека за банкет на выпускной , без спиртного.
У нас 3000 з людини
Мама Павлика• 23 апреля в 20:26
Ответ дляdaryana
11 классников?
У нас другие даты.
так, в Черкасах оголосили таку дату. Але може в інших областях чи школах по іншому
Love_Love_Love_• 23 апреля в 21:43
Ответ дляSofia2008
На днях, в сторис у одной блогерши, другая обсуждала свою свадьбу. И сказала Гриша 3000 долл, не знаю, может и не правда. Сердючку еще будут приглашать.
Це прям дуже дешево, я думала він 5-7