Бжоли-бандерівці• 23 апреля в 13:55
А я понимаю людей, которым не хватает 100 тысяч на семью
По сути это определенная планка, при которой часто нет особых вариантов увеличить доход. Этого хватает на комфортную жизнь крупном городе я но вот накопить большую сумму проблематично.
Надо сильно экономить.
Весняний Марафон• 23 апреля в 14:19
Ответ дляБжоли-бандерівці
А где тут написано ’мне’?
А я пишу о том человеке, которому вы посвятили этот пост. Не хватает- надо двигать попой.
Викасикрет• 23 апреля в 14:20
Ответ длярукиЖимолости
Вы сейчас серьезно? Тролль. Люди и на 10 тысяч живут, а вам 100 тысяч не хватает, это разве если заболевания, чтоб в больницу нести деньги
А ви серйозно?
Ось вам приклад
2 дорослих+2 першокурсника на контракті + кіт+пес . На оренді. + накрився холодильник + екстрено попала до лікарні. Вже не вистачило
Ось вам приклад
Великий сатирик• 23 апреля в 14:21
Ответ дляВесняний Марафон
Двигать попой нужно всегда.
Но хочется уже перестать развиваться и начать жить. А не дают такой возможности...
Бжоли-бандерівці
• 23 апреля в 14:21
Ответ дляВесняний Марафон
Вы это мне адресовали ’двигайте’, а не , ’им надо двигать’
Весняний Марафон• 23 апреля в 14:21
Ответ дляВеликий сатирик
Двигать попой нужно всегда.
Кто не даёт?
рукиЖимолости• 23 апреля в 14:22
Ответ дляВикасикрет
А ви серйозно?
Ось вам приклад
Второй аккаунт, автор?
Весняний Марафон• 23 апреля в 14:22
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я адресую всем кому не хватает.
Ответ дляВикасикрет
А ви серйозно?
Ось вам приклад
Заради справедливості - не щомісячно ж купуєте холодильники та екстренна лікарня. І на такі випадки є (має бути) заначка. Зі 100 тис. її можна зібрати
Бжоли-бандерівці
• 23 апреля в 14:23
Ответ длярукиЖимолости
Второй аккаунт, автор?
А у вас третий?
рукиЖимолости• 23 апреля в 14:24
Ответ дляБжоли-бандерівці
А у вас третий?
Если б вы не ответили, не так паливно бы было.
Бжоли-бандерівці
• 23 апреля в 14:24
Ответ дляviter33
В один месяц холодильник, в другой капы обновить, в третий костюм ребенку на соревнования.
Это регулярные траты но дач это закладывается в бюджет
Бжоли-бандерівці
• 23 апреля в 14:24
Ответ длярукиЖимолости
Если бы вы не написали тоже
Викасикрет• 23 апреля в 14:24
Ответ дляviter33
Не кожного
Минулого був бойлер
Позаминулого стоматолог
Тут дітям одяг треба
Тут орендплату підняли
Ви розкидайте на кожного за мінусом обов’язкових витрат. Хіба це багато?
Минулого був бойлер
Позаминулого стоматолог
Тут дітям одяг треба
Тут орендплату підняли
рукиЖимолости• 23 апреля в 14:25
Ответ дляБжоли-бандерівці
Забыли покупку бриллиантов добавить)) не дотягиваете, нужно переписывать тему
Пищалка• 23 апреля в 14:25
Я економна людина від природи .
Звикла і мені норм .
У мене дохід 150т а у подруги 35 .
Вона тільки на таксі поїде (ніколи не сяде на загальний транспорт ) .
А я легко коли машину на сто залишила - поїхала на маршрутці . Звісно можу і таксі викликати , коли спішу .
Прикладів багато . Я легше і спокійніше відношусь до дорогого. Мені часто не принципово ті чи інші речі .
Звикла і мені норм .
У мене дохід 150т а у подруги 35 .
Бжоли-бандерівці
• 23 апреля в 14:26
Ответ длярукиЖимолости
Ну вот не хватит на бриллианты
Ответ дляВикасикрет
Не кожного
Минулого був бойлер
Позаминулого стоматолог
Тут дітям одяг треба
Тут орендплату підняли
Минулого був бойлер
Позаминулого стоматолог
Тут дітям одяг треба
Тут орендплату підняли
Розкидаю
І розумію, що 100 000 на 4-х в міс. - абсолютно достатня сума на прожиття
Звісно, розписати і витратити можна будь-яку суму в міс - і 200 тис і 300 тис. і до безконечності
’багато’ - це поняття відносне. Але цього достатньо
Бжоли-бандерівці
• 23 апреля в 14:26
Ответ дляПищалка
Я економна людина від природи .
Звикла і мені норм .
У мене дохід 150т а у подруги 35 .
Звикла і мені норм .
У мене дохід 150т а у подруги 35 .
У вас доход в 3 рада выше описанного мной
Великий сатирик• 23 апреля в 14:27
Ответ длярукиЖимолости
Всем так смешно...
Вы в магазин продуктовый давно ходили? Детям технику какую-то обновляли?
Мой ребенок вчера поехал ремонтировать велосипед - 1000 грн... просто в никуда
Пищалка• 23 апреля в 14:28
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ми витрачаємо не більше 50 . Інколи і 25 в місяць виходить . Саме на пожити .
Все інше я купую нерухомість , землю і тд . Мені це в кайф )
Звісно що є ще дохід чоловіка
Викасикрет• 23 апреля в 14:28
Ответ дляviter33
Розкидаю
Так на прожиття достатньо. Як нерухомість купити? Скільки треба відкладати і який період відкладати?
Бжоли-бандерівці
• 23 апреля в 14:29
Ответ дляПищалка
Звісно що є ще дохід чоловіка
Можете приблизительно расписать ваши траты а месяц?
Великий сатирик• 23 апреля в 14:29
Ответ дляПищалка
Я економна людина від природи .
Звикла і мені норм .
У мене дохід 150т а у подруги 35 .
Звикла і мені норм .
У мене дохід 150т а у подруги 35 .
При чем здесь такси?
Вам покупка и содержание авто дешевле обходится, чем вашей подруге такси?
Ответ дляВикасикрет
Давайте одразу ’купити нерухомість в Європі’
І оберемо в Парижі чи Лондоні з їх цінами
Коли збирають на першу нерухомість - максимально затягують пояси. і мінімізують витрати.
Бо ’ні в чому собі не відмовляти’ і збирати на нерухомість - 99% не зможуть собі дозволити
Пищалка• 23 апреля в 14:30
Ответ дляВеликий сатирик
При чем здесь такси?
У неї теж є авто .
Великий сатирик• 23 апреля в 14:31
Ответ дляПищалка
У неї теж є авто .
Ну тем более
Одна поездка на такси вполне себе позволительна).
А я прям очень хочу почитать, как вы семьей и машиной живёте на 25 тыс)
Викасикрет• 23 апреля в 14:32
Ответ дляviter33
В мене була вже і перша і друга нерухомість, і десять років з затягнутими поясами теж були. Все в окупації.
Ответ дляВикасикрет
Я про те, що якщо збирають на нерухомість для себе - живуть в економному (а не звичному) режимі.
У нас - не Європа, іпотеки на 30 років під 3% немає.
З родзинкою• 23 апреля в 14:35
А на чем вы можете экономить, а на чем точно не будете?
Я без подколок