ФФФФристайла• 23 апреля 2025
Такси в Хургаде стоимость
Сколько может стоить такси в Хургаде, расстояние 44 км между отелями ?
Анонимушка• 23 апреля 2025
Дуже дешево було, ще й чекає вас, щоб назад відвезти. Їздили в Сензо кілька разів
ФФФФристайла
• 23 апреля 2025
Ответ дляАнонимушка
Через какое приложение вызывали?
Турагенція Tourdream• 23 апреля 2025
Недорогое такси ABC.
Так же в крайнюю поездку ездили на Убер из Сахл Хашиш в Сензо молл и обратно (около 20 км в одну сторону), заплатили 10$. Но сразу нужно договариваться про оплату, через приложение или наличные (часто хотят только наличные)
Анонимушка• 23 апреля 2025
Ответ дляФФФФристайла
Через какое приложение вызывали?
В готелі викликали нам
ВундерКИНГ• 23 апреля 2025
Убер более предсказуемое, но египтяне и тут норовят облапошить, надо быть на чеку, оплачивать лучше через приложение или четко иметь деньги без сдачи. Там на одного нормального водилу, пять прохвостов
Моль Моллівна• 23 апреля 2025
Ответ дляФФФФристайла
Поняла
Спасибо
Викликали через Убер . Номер авто написаний арабською , тому краще через перекладач у телефоні перевіряти до кого сідаєте у машину . Бо коли бачать, що біля готелю стоять люди і чекають таксі- стають всі і стверджують, що саме його викликали . Ціну питати одразу- як скаже удвічі дорожче, ніж у застосунку - це точно не ваш водій . За відстань біля 15 км в один бік платили рік тому від 1,5 до 3 доларів . Виклик таксі за посередництвом готелю коштував 5-10 доларів .
ФФФФристайла
• 24 апреля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Дякую