Шкала Радощів• 23 апреля в 18:19
Дистанційна робота/підробіток
Шукаю дистанційну роботу.Цікавить більш як підробіток з вільним графіком, без досвіду.
Дівчатка можливо хтось працює на подібній, може щось порадити?
Банан-барабан• 23 апреля в 18:26
Що ви плануєте без досвіду робити дистанційно з вільним графіком?
Шкала Радощів
• 23 апреля в 18:27
Ответ дляБанан-барабан
Навчатись і працювати
ДелиВерка• 23 апреля в 18:34
Ответ дляШкала Радощів
Навчатись і працювати
За навчання вы маєте заплатити,а за роботу платять вам. Треба визначитися, що саме ви хочете
Янгол в камуфляжі• 23 апреля в 18:35
Ответ дляШкала Радощів
Навчатись і працювати
На сайтах - чи дивились вакансії? Прошерстіть там все, що без особливого досвіду.
Може кол центр ? Оператором ? Дивіться самі що вам відгукується, що хочеться робити
Бажаю удачі. И спокійноі роботи, з прийнятною оплатою
Ужгород• 23 апреля в 18:36
за дистанційну роботу з вільним графіком і там, де не треба досвід і якісь знання вам будуть платити копійки. То чи воно того варте?
Краще вже здобутьте якийсь досвід і шукайте основну нормальну роботу.
Янгол в камуфляжі• 23 апреля в 18:37
І подивіться ще архів тем на порадниці. Може знайдете якісь інші варіанти у тих темах.
Ви точно не перша і не остання хто стикається з таким питанням
ДелиВерка• 23 апреля в 18:39
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Оператори і колл-центри мають чіткий графік, а автору потрібна робота без графіка
Янгол в камуфляжі• 23 апреля в 18:41
Ответ дляДелиВерка
зрозуміло. я просто не в курсі. То просто перше що в голову прийшло. Знаю що оператори приватних клінік багато хто на дому працюють
Треба дивитися тоді, по своїх крітеріях
Банан-барабан• 23 апреля в 19:16
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Треба дивитися тоді, по своїх крітеріях
Але це аж ніяк не вільний графік. Щоб мати вільний графік, треба дуже багато вміти, а не як автор)
Янгол в камуфляжі• 23 апреля в 19:20
Ответ дляБанан-барабан
Та успокойтесь уже
Банан-барабан• 23 апреля в 19:35
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Та успокойтесь уже
Я спокійна ) А вам би не завадило
Янгол в камуфляжі• 23 апреля в 20:01
Ответ дляБанан-барабан
Я спокійна ) А вам би не завадило
Удалено администрацией...
Банан-барабан• 23 апреля в 20:32
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Удалено администрацией...
Я_з_Франека• 24 апреля в 01:51
Автор, із зовсім вільним графіком (захотіла - почала о 10:00, захотіла - о 12:00...) - навряд чи. Але потрібно домовлятися, щоб починати, приміром не о 09:00, а пізніше чи раніше.
Можете спробувати пошукати в IT рекрутингу. Там завжди потрібні додаткові руки - на посаду IT Researcher. Спробуйте знайти на неповний день. Але і оплата буде гірше. Беруть без досвіду, але може знадобитися вільна англійська або мінімум середня.
Угадайс• 24 апреля в 12:17
Ответ дляА_мій_самий_самий
Мойка окон, 1500 за 2 часа
Это можно делать дистанционно? Не знала))
Угадайс• 24 апреля в 14:07
Так умиляют такие темы)) ничего не знаю и не умею, но хочу удаленную работу со свободным графиком) и пусть меня научат при этом) ну скажите, какой толк работодателю вас учить, если куча готовых специалистов, которых учить не надо?