НичеНипанимаю• 23 апреля в 20:04
Вы видели , чтобы в прошлом году ,летом , когда была аномальная жара ходили в
Кроссах ?
Булку Дай• 23 апреля в 20:40
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А чем еще человек руководствуется подбирая одежду и обувь?
Удобством и внешним видом
пані Солоха• 23 апреля в 20:40
Ответ дляБезникаЯ
Да, я всегда, даже в самую страшную жару вижу людей в джинсах и кроссовках. Женщин.
Ні, ось ходити в спеку в джинсах, це для мене просто жах. Тканина має бути максимально тонкою і легкою
пані Солоха• 23 апреля в 20:42
Ответ дляЯ не тону
Мокасины,лоферы, балетки это топчик в +40
Особливо лофери на такій товстій підошві, мені від одного погляду на них зле та тяжко стає
Тільки не про гроші• 23 апреля в 20:45
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Треба ж босоножечки на шпилечках
на сільську дискотеку тільки в них пускають мабуть...
Ваш ник вам идет
пані Солоха• 23 апреля в 20:48
Стоять дві пари нових сандаліків,але не можу навернуться їх взути. Мої ноги одразу до крівавих мозолів натерті. Плюс всеодно вони пітніють, на них наліпає пилюка, пісок, це все й тре дико шкіру. А ще шкіра на п´ятах починає пересихати та тріскатися.
То нашо мені такі страждання, коли є кросівки з сітки? Кинув їх тоді, поправ,вони на сонці шуріком висихають, і нічого не смердить.
А грибок ви бистріше на педикюрі підчепите, ще й розростається під гель-лаками.
Латексне альтер ЕГО• 23 апреля в 20:49
Ответ дляЯ не тону
А что не так с балетками?
+3 см кожи их сильно утепляют, по сравнению с босоножками?
Я никогда не ношу босоножки, не люблю открытые пальцы и часто ударяюсь. Ноги не воняют
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 апреля в 21:01
Ответ дляБулку Дай
Удобством и внешним видом
Т.е сезонность вы не учитываете? Зимой в удобных босоножках ходите?
Булку Дай• 23 апреля в 21:02
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я -да, хожу
АнтиТанкист• 23 апреля в 21:04
Никогда не смотрю, кто в чем. Хоть в мешке выходите, мне на вас всех абсолютно все равно
Млинець Мій• 23 апреля в 21:15
Ответ дляБулку Дай
Я в тропиках живу, все в кросах круглый год. При чем тут температура воздуха?
А у вас ноги не потеют?
Чебураха з перцем• 23 апреля в 21:41
Я бегаю в них, летом при любой жаре пробежка в кроссах
Могу с собакой гулять в них чтоб ноги в лесу не пачкались как в шляпках или сандалях.
На велике катаемся тоже в кроссовках с мужем
Педикюр есть, если важно, круглый год
Автор есть легкие кроссовки в каких не парится нога
Педикюр есть, если важно, круглый год
Коко Шанель• 23 апреля в 22:40
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я в Польше много лет живу. Летом большинство в босоножках
Я в Польше с 21 года,и летом в кроссовках все. Благо я не езжу уже в тех автобусах,авто вожу,но по улице молодняк и взрослые или мокасины или кроссы-больше обуви никакой нет.
БезВзяток• 24 апреля в 08:44
Ответ дляПлету корзинки
Я хожу в городе в закрытой обуви. Ощущение уличной пыли для меня невыносимо. Шлепки и кроксы только на пляж.
На голени, руки, лицо уличная пыль тоже ложится. Что с ней делаете? Или в скафандре ходите?
БезВзяток• 24 апреля в 08:49
Ответ дляФсеСама
Круглогодично ношу кроссовки. Сандаликов у меня нет.
Вы мужчина?
Хачапууури• 24 апреля в 12:33
Я. У мене грунтовка з дачі до електрички через ліс, там пісок і трухла глиця. Уявляєте мої ноги в сандалях? А ще в кросах амортизація краща. Якщо багато ходити, я їх і в аномальну спеку вдіваю.
Хачапууури• 24 апреля в 12:34
Ответ дляпані Солоха
Я б спитала інше: нащо ви їх купували і нащо вдома тримаєте? :)
Хачапууури• 24 апреля в 12:36
Ответ дляБезВзяток
Фізику вчили? Порівняйте, яка кількість пилу при ходьбі на рівні 10 см від асфальту і на рівні 1,5 м.
БезВзяток• 24 апреля в 13:27
Ответ дляХачапууури
Аби ляп) Пил є навіть на рівні 20 поверху будівлі.
Так що робите з руками і обличчям, на яких пил осідає?
Marinamariana• 24 апреля в 15:39
Ответ дляБулку Дай
Жуть какая 🤦♀️🤦♀️
Marinamariana• 24 апреля в 15:40
Ответ дляПлету корзинки
Как вы вообще живете ? Вокруг микробы же
І в жару ходять ті , що ходять. Мене після 25 і вище градусів я не можу носити ніякі кросівки, шкіряні навіть з перфорацією. Шкіряні в один шар якщо тільки з плетення (великі дирки) або до 30 градусів одношарові сітчасті кроси і то в дорогу в основному, на природу. Якщо тепліше то тільки відкрите ношу. Мені не то, що жарко, у мене просто появляється непереборне бажання роззутись. Так само в шкарпетках я не засну. Це внутрішній бзік.