Викачую яйцями• 24 апреля 2025

дитина і спорт

дитина переважно (крім школи) дома.
звичайно, гуляє, але не регулярно (може 2 тижні не хотіти виходити, а може щодня по 2 години).
записала на карате, заплатила.
не хоче ходити. весь час з боєм. приходиться заставляти.
відчуваю, що їй лінь.
але не знаю, що робити.
за березень-квітень вона була на заняттях 2 чи 3 рази (переважно хвора або проситься не йти).
От сьогодні на заняття не треба їхати, вона одразу в школі і після уроків.
Сказала, що не піде і буде чекати мене на лавці.
Забути про те карате і не платити?
Спорту в нашому містечку іншого нема.
одні танці, але в такий час, що я не можу
Морожена_курка• 24 апреля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Такая практика воспитывает то, что есть обязанности и их нужно выполнять. Если маме важно, чтобы она читала: школьную программу или еще что-то, то пусть читает хотя бы так. Как вы мотивируете своих детей, поделитесь опытом? Критикуешь- предлагай
Не вважаю гуртки, в тому числі і спортивні, обов´язком дитини.
Обов´язок - вчитися в школі згідно своїх здібностей (і то, там багато нюансів), допомагати в побуті згідно своїх сил (підтримувати порядок та чистоту, обслуговувати себе, вже згадане сходити в магазин).
Все, що поза обов´язком, носить добровільний характер і має приносити позитивні емоції. Спорт подобається дітям, які мають чутливість до м´язової радості, контактів з однолітками, мають азарт виграти, кайфують від конкуренції та перемог. І зовсім не всі діти такі. Хтось любить помалювати на самоті, постукати на піаніно чи спостерігати за тваринами.

Тому більш конструктивно 1) розвивати пізнавальний інтерес дитини змалечку, 2) підібрати гуртки згідно інтересів/можливостей дітей. Так, іноді треба перебрати багато варіантів, 3) показувати своїм прикладом, скільки радості в житті доставляє улюблена робота, улюблене хобі, 4) створювати атмосферу зацікавленості інтересами і прогресом дитини, бути залученими в усі сфери життя дитини.

А формування рефлексів собачок Павлова ’сходив на спорт - отримав планшет’ ефективно і швидко діє в допубертатний період, але в довгостроковій перспективі абсолютно програшна. Єдине, що вона формує - розуміння, що гуртки потрібні мамі і є обов´язком, як ви кажете, а не радістю.
Морожена_курка• 24 апреля 2025
Ответ дляРожева юбка
звідки в 8-річної дитини взялись обов´язки
Від народження :)
Рожева юбка• 24 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
всім підходять умови...
вам особисто підходили б?
Рожева юбка• 24 апреля 2025
Ответ дляМорожена_курка
Від народження :)
а що зобов´язана робити новонароджена дитина?
автор Викачую яйцями • 24 апреля 2025
Ответ дляРожева юбка
я не про карате
я про тренера-пофігіста і неналежні умови
виходить, що всім підходять, а тілтки нам ні..
Рожева юбка• 24 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
а ви не маєте власної точки зору?
Морожена_курка• 24 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
зараз ні, бо в мене свої психологічні моменти. я б не змогла босою ходити в залі.

але я дуже жалію, що в дитинстві я нічим не займалась. а боротьбу якби знала - то взагалі життя б по-іншому склалось.
ходити на карате загалом - це дуже круто
Якщо чесно, вам лише так здається, бо ви не знаєте, як би склалося ваше життя, якби... жодна людина не знає. Вам не здається, що ви хотіли б втілити в її житті щось, що не втілили ви в своєму? Таке бажання - поганий порадник.
Морожена_курка• 24 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
всім підходять умови...
Ну вам же не підходять :) і тим, хто не ходить на карате.
автор Викачую яйцями • 24 апреля 2025
Ответ дляМорожена_курка
дівчинці вміти за себе постояти дуже важливо
Морожена_курка• 24 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ви так пишете, ніби у вас є своя особиста травма пов´язана з цим. В усякому разі я свою думку вже написала, але обираєте ви.
Обстановщица• 24 апреля 2025
Ответ дляРожева юбка
я не про карате
а чого пофігіст тренер? Тренування по карате завжди босоніж, якщо не на вулиці.
Рожева юбка• 24 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
у авторки спитайте
Обстановщица• 24 апреля 2025
Ответ дляРожева юбка
у авторки спитайте
ясно, то просто всі винуваті.
автор Викачую яйцями • 24 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
вона пальчик на нозі один раз поранила (трохи кров вийшла) і не хотіла займатись.
то тренер сказав все одно займатись
Крию матом страшно• 24 апреля 2025
Ответ дляРожева юбка
Учиться как минимум
Рожева юбка• 24 апреля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Учиться как минимум
якщо дитина не вчиться, хто відповідає?
Крию матом страшно• 24 апреля 2025
Ответ дляМорожена_курка

И не лень было это все писать 🥱
Крию матом страшно• 24 апреля 2025
Ответ дляРожева юбка
якщо дитина не вчиться, хто відповідає?
Отвечает за что? Ребенок не учится - идет мести дворы. Все.
Рожева юбка• 24 апреля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
у скількі років йде мести двори?
відповідає за те, що дитина не вчиться. дитина?
Крию матом страшно• 24 апреля 2025
Ответ дляРожева юбка
у скількі років йде мести двори?
Идите уроки с ребенком делайте
Рожева юбка• 24 апреля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Идите уроки с ребенком делайте
я що, ворог дитині?
Обстановщица• 24 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
то тренер сказав все одно займатись
так у них так і є. А там ще змагання - ніс розбитий - продовжуєш і тому подібне. На пальчики ніхто й не дивиться. Там пальчики на боях ламають. Це для цього виду спорту норма. Моя дитина кинула через проблеми зі здоров´ям, але уже як стала старша не дуже й хотіла ходити, бо або ти вмієш битися, або будеш битий. Останній раз після змагань встати не змогла. Про які пальчики йде мова))0
Морожена_курка• 24 апреля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
И не лень было это все писать 🥱
Зачепило, що з вами не погодились? Ну, буває.
Морожена_курка• 24 апреля 2025
Ответ дляРожева юбка
я що, ворог дитині?
Ні, це ваш обов´язок: змушувати дитину жити не її життя, інакше ви погана мама.
Крию матом страшно• 24 апреля 2025
Ответ дляМорожена_курка
Где вы прочитали про обязанности посещать кружки в моих сообщения? Речь пошла о чтении, а вы за рибу гроші