Викачую яйцями• 24 апреля в 12:40
дитина і спорт
дитина переважно (крім школи) дома.
звичайно, гуляє, але не регулярно (може 2 тижні не хотіти виходити, а може щодня по 2 години).
записала на карате, заплатила.
не хоче ходити. весь час з боєм. приходиться заставляти.
відчуваю, що їй лінь.
але не знаю, що робити.
за березень-квітень вона була на заняттях 2 чи 3 рази (переважно хвора або проситься не йти).
От сьогодні на заняття не треба їхати, вона одразу в школі і після уроків.
Сказала, що не піде і буде чекати мене на лавці.
Забути про те карате і не платити?
Спорту в нашому містечку іншого нема.
одні танці, але в такий час, що я не можу
записала на карате, заплатила.
відчуваю, що їй лінь.
але не знаю, що робити.
Забути про те карате і не платити?
Спорту в нашому містечку іншого нема.
Крию матом страшно• 24 апреля в 12:43
Не хочет, пусть не ходит. Это же не обязательно. Спорт и любые увлечения- прекрасно. Но только сугубо по желанию и доброй воле
Викачую яйцями
• 24 апреля в 12:44
Ответ дляграфиняВишенка
Не понимаю зачем заставлять, странные родители бывают
читати вона також не хоче.
тільки мультики і грати.
Морожена_курка• 24 апреля в 12:44
Ответ дляВикачую яйцями
8 років
Можливо підібрати не спорт, а щось творче? А танці пробували?
Рожева юбка• 24 апреля в 12:44
Ответ дляВикачую яйцями
читати вона також не хоче.
тільки мультики і грати.
а який смисл ви бачите в тому, щоб дитина НЕ ходила туди, куди не хоче? а ви за це платите.
Викачую яйцями
• 24 апреля в 12:44
Ответ дляМорожена_курка
в нас в містечку є лише одні танці, але в такий час, що я не можу водити
Крию матом страшно• 24 апреля в 12:45
Ответ дляВикачую яйцями
читати вона також не хоче.
тільки мультики і грати.
Читаешь десять страниц и пересказываешь, обсуждаем, тогда получаешь планшет на полчаса. Вы как маленькая
Викачую яйцями
• 24 апреля в 12:45
Ответ дляРожева юбка
вона виходить звідти повна енергії і рада
Морожена_курка• 24 апреля в 12:45
Ответ дляКрию матом страшно
І до якого віку таке працює?
Що така практика виховує?
Рожева юбка• 24 апреля в 12:45
Ответ дляВикачую яйцями
2 рази за 2 місяці?
Викачую яйцями
• 24 апреля в 12:46
Ответ дляКрию матом страшно
недавно хворіла тиждень.
в мене нарада 2 години. взяла собі в той час ноут.
потім нарада ще 2 години. знов взяла.
іноді каже, що буду заважати. приходить, сідає на коліна, нудить і просить дати
потім нарада ще 2 години. знов взяла.
Викачую яйцями
• 24 апреля в 12:47
Ответ дляРожева юбка
2 рази за 2 місяці?
раніше вона ходила і все було ок
а потім почала хворіти, багато пропускати
але я бачу по ній, що їй лінь. їй все лінь.
в магазин піти лінь. щось зробити лінь
Морожена_курка• 24 апреля в 12:47
Ответ дляВикачую яйцями
Але бажання туди ходити нема. Дитина ж не ворог сама собі. Якби її це радувало, вона б туди залюбки ходила. Можливо, вона невпевнено себе почуває, її тривожить атмосфера змагання/конкуренції.
Шопингмонстр• 24 апреля в 12:48
Ответ дляВикачую яйцями
8 років
Автор, от направте свої зусилля на те, що дитині потрібен спорт. А не на те, щоб вона обов’язково поїла та надягнула шапку. Моїй доньці теж 8 років і теж займається карате. В травні буде атестація на оранжеві пояси
Морожена_курка• 24 апреля в 12:48
Ответ дляВикачую яйцями
раніше вона ходила і все було ок
в магазин піти лінь. щось зробити лінь
Ну, це різне. Сходити в магазин - це не хочеш, але треба. А гурток має подобатись.
Викачую яйцями
• 24 апреля в 12:49
Ответ дляШопингмонстр
не зрозуміла Ваш коментар
Крию матом страшно• 24 апреля в 12:49
Ответ дляМорожена_курка
І до якого віку таке працює?
Що така практика виховує?
Такая практика воспитывает то, что есть обязанности и их нужно выполнять. Если маме важно, чтобы она читала: школьную программу или еще что-то, то пусть читает хотя бы так. Как вы мотивируете своих детей, поделитесь опытом? Критикуешь- предлагай
Викачую яйцями
• 24 апреля в 12:51
Ответ дляМорожена_курка
я тепер пригадую, що вона казала як їй один раз стали на ногу там.
інший раз скалка залізла в ногу (бо вони болі займаються).
а минулого разу вона заробила на пальці ноги ранку і хотіла не займатись,а вчитель сказав, що хай займається.
і один раз вона боса йшла з спортзалу в туалет (не буду писати, що це через всю школу і там брудно страшенно).....але це її вина, бо треба думати, щоб так зробити
Шопингмонстр• 24 апреля в 12:55
Ответ дляВикачую яйцями
не зрозуміла Ваш коментар
Поясніть, що освіта медицина та безпека- це те, що ваша дитина не обирає. А заняття сплртом - це і освіта і медицина. І бігом на тренування
Рожева юбка• 24 апреля в 12:55
Ответ дляКрию матом страшно
звідки в 8-річної дитини взялись обов´язки
Рожева юбка• 24 апреля в 12:57
Ответ дляВикачую яйцями
раніше вона ходила і все було ок
в магазин піти лінь. щось зробити лінь
ну як багато пропустила, то може почувається тепер невпевненно між однолітками. а що тренер каже?
Обстановщица• 24 апреля в 12:58
Ответ дляРожева юбка
якщо у 8 річної дитини ще відсутні обов´язки, то і в 20 не буде.
Викачую яйцями
• 24 апреля в 12:58
Ответ дляРожева юбка
нічого не каже.
він такий трохи пофігіст.
в тому залі так брудно, вони там болі займаються. нема роздівалок окремо по статі. всі разом перевдягаються.
трохи такоє.
але іншого просто нема
він такий трохи пофігіст.
трохи такоє.
але іншого просто нема
Рожева юбка• 24 апреля в 13:02
Ответ дляОбстановщица
я спитала, звідки вони взялися
Рожева юбка• 24 апреля в 13:02
Ответ дляВикачую яйцями
нічого не каже.
він такий трохи пофігіст.
трохи такоє.
але іншого просто нема
він такий трохи пофігіст.
трохи такоє.
але іншого просто нема
ну ви б особисто хотіли туди ходити?
Викачую яйцями
• 24 апреля в 13:07
Ответ дляРожева юбка
ну ви б особисто хотіли туди ходити?
зараз ні, бо в мене свої психологічні моменти. я б не змогла босою ходити в залі.
але я дуже жалію, що в дитинстві я нічим не займалась. а боротьбу якби знала - то взагалі життя б по-іншому склалось.
ходити на карате загалом - це дуже круто
Рожева юбка• 24 апреля в 13:13
Ответ дляВикачую яйцями
я не про карате
я про тренера-пофігіста і неналежні умови
Викачую яйцями
• 24 апреля в 13:13
Ответ дляРожева юбка
я не про карате
всім підходять умови...