Мама Чели• 24 апреля в 23:24
Ужгород лікарі
Хто знає гарні клініки в Ужгороді ( приватні тільки). Потрібен гінеколог,гастроентеролог, невропатолог, узд лікар. Головне щоб був гарний лікар. Можна і в різних клініках.
Заела_пластинка• 25 апреля в 01:42
К сожалению по теме ничего не подскажу, но у самой есть такой план, думала просто почитать отзывы да записываться если что, где будет время свободное…
Мама Чели
• 25 апреля в 01:45
Ответ дляЗаела_пластинка
В мене поки тільки стоматологи є в різних містах) до інших тільки планую доїхати
На пів ставки• 25 апреля в 08:58
Гастроэнтеролог Колесник в Интер фемели, узист Яровая в Гемомедике.
Гинеколог моя выехала, к сожалению, и пока я тоже в поисках.
Хвалят Корчинскую Оксану Александровну, но она вроде только в госконсультации принимает
гінеколог - тільки Корчинська, жива черга на 8Березня, жіноча консультація. Лікар від Бога
гастроентеролог - Світлана Михайлівна Ендоклініка, не памятаю прізвища
УЗД - Палюх Юлія або Богодист Людмила там же на 8Березня, жіноча консультація
Богодист ще в Пологовому приймає
Мама Чели
• 27 апреля в 23:04
Ответ дляkika1510
Богодист ще в Пологовому приймає
Дякую