Не кую, не мелю• 08 апреля в 11:45
Порадьте дитячого ортопеда-травматолога з Охматдит
Порадьте хто лікувався у ортопеда-травматолога з Охматдит, потрібен толковий лікар, можна з поліклініки чи зі стаціонару. Дуже потрібно звідти, бо вже спостерігаємся у іншого спеціаліста. Бо виявили захворювання, під питанням операція. Дякую
ПадаюВреверансах• 08 апреля в 12:12
Ще інший варіант на Богатирську їдьте в дитячу лікарню в травматологію, там завідуючий шикарний лікар. І лбдина він класна і спеціаліст. Я забула його прізвище. Може хтомь підкаже. Він дуже відомий в Києві лікар.
Також там його учень Моця. Тоже шикарний хірург. Саме він оперував мені сина, бо завідуючий не міг.
Розкажу вам історію. Цей завідуючий пішов добровольцем на фронт як лікар ортопед. Тут була тема, де мама питала якісь контакти, бо в Озматдиті хотіли оперувать сина терміново. Вона хотіла іншу думку. Я їй порпдила їхати на Богатирську і якраз той завідуючий приїхав з фронту. Він зібрав ще кілька колег і вони разом вирішили не треба операція. Не знаю які були подальші рекомендації, але та мама мені кілька разів в осрбисті потім писала з подяками.
Я не кажу, що в Охматдиті погані лікарі. Хороші тоже.
Я просто передаю досвід.
Найкращого рішення вам і здоров´я дитині
Мені та
Я просто передаю досвід.
Мені та
ПадаюВреверансах• 08 апреля в 12:16
Якщо у вас ще якісь питання, то пишіть.
Я сумбурно написала,бо трохи зайнята
СМСница• 08 апреля в 14:54
Охмадет Дерех или Шматко
Обращались к обоим врачам ( не однократно, было лечение у малого ) хорошие оба )
Богатырская - Моця ( тоже классный врач )
СМСница• 08 апреля в 14:55
Ответ дляПадаюВреверансах
Я просто передаю досвід.
Мені та
Я просто передаю досвід.
Мені та
Известный врач увы на фронте…
И да вместо него Моця, отличный врач, мы им довольны были.
ПадаюВреверансах• 08 апреля в 14:58
Ответ дляСМСница
Известный врач увы на фронте…
А ви нагадаєте прізвище завідуючого, щоб я зафіксувала собі?