АяВсёЗнаю• Изменено 24 апреля 2025
А от ви реально вірите, що є глобалісти, які керують всім цим?
Ну типу, що все відбувається по запланованому сценарію. Що війни відбуваються з ціллю скоротити населення на планеті і т.д
Результат:
вже голосів:
366 (67.03%)
Так
180 (32.97%)
Фігня якась
Неновая почта• 24 апреля 2025
От моего неверия рокфеллеры и прочие сильные мира сего не исчеезнут
Додаю напруги• 24 апреля 2025
Раніше не вірила.
Але останнім часом вірю в теорію, що IQ людства досягло максимуму і тепер знижується.
КротоТо• 24 апреля 2025
Як на мене скорочення населення - тупість в довгостроковій перспективі.
Налитое яблочко• 24 апреля 2025
Ответ дляДодаю напруги
Раніше не вірила.
IQ людства в цілому завжди був однаковим
АяВсёЗнаю
• 24 апреля 2025
Ну от припустимо, що це правда. Який сенс цим людям таке робити. Якби вони були богами - то ок. А так, нафіга їм те скорочення населення, якщо вони самі максимум років на 80 тут
Ручки-Крючки• 24 апреля 2025
Походу у глоболистов, что то пошло не так . Судя по ’фантастическим’ речам Трампа и охревшевшем пуйле...
Додаю напруги• 24 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Читала, що він ріс якись час
П´яна вишня• 24 апреля 2025
Ні.
Єдине, що може бути: ми не знаємо всього.
Наприклад, як з Другою Світовою пакт Молотова Ребентропа , де Союз і Німеччина поділили світ.
А нам довго розказували як німці віроломно напали.
Кондуктор автобуса• 24 апреля 2025
Ні. Просто дибіли, які роблять дибільні помилки. Ініціативні дурні. Ніякого плану.
АяВсёЗнаю
• 24 апреля 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
І я так думаю
Неновая почта• 24 апреля 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Деньги. Потомки.
КротоТо• 24 апреля 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Чому Ви думаєте, що 80?
Технології йдуть вперед.
АяВсёЗнаю
• 24 апреля 2025
Ответ дляНеновая почта
Деньги. Потомки.
Ну блін, все життя покласти на алтарь потомків, не вірю. Та і навпаки ж виходить, якщо скорочується населення шляхом воєн, забруднень, то як нащадкам потім в цьому жити
Тарабарщина• 24 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Ні.
І до речі, совєти ж теж хотіли напасти на Німеччину до того, як Німеччина напала на СССР. Було сильне скупчення радянських військ на німецькому кордоні.
АяВсёЗнаю
• 24 апреля 2025
Ответ дляКротоТо
Чому Ви думаєте, що 80?
Технології йдуть вперед.
Ну 100. А вони вже старі пердуни. До технологій можуть не дотягнути. Та й померти можна не тільки від старості
Неновая почта• 24 апреля 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Удалено администрацией...
Бутерброд з ікрою• 24 апреля 2025
Ответ дляКротоТо
Скорочувати треба там, де дофига. Це явно не Україна. Тому я в це не вірю.
АяВсёЗнаю
• 24 апреля 2025
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...
Янгол в камуфляжі• 24 апреля 2025
В то, что они есть, конечно верю, они и не скрывают своего существования. В какие-то сатанинские заговоры - скорее нет, хотя допускаю мысль, что может и да. Так как огромные состояния всегда делались на крови и ради их сохранения они никого щадить не будут точно. Однако, мы не знаем их истинных целей.
Неновая почта• 24 апреля 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Удалено администрацией...
КротоТо• 24 апреля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Добре, поясніть, для чого скорочувати населення?
П´яна вишня• 24 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
Да. Просто Гітлєр випередив.
Так і зараз. Ми не знаємо всього: Хто кому що обіцяв і чому, хто в чому зацікавлений.
Тарабарщина• 24 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Да. Просто Гітлєр випередив.
Отож. Чесно кажучи, страшно, що ми ніколи не дізнаємося всієї правди.
П´яна вишня• 24 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
Може колись, десятки років опісля.
А поки , як в Союзі, будемо вчити про віроломний напад… А що йому передувало, і що відбувається зараз, і що було на переговорах 2022 - так і буде секрет
Радість моя• 24 апреля 2025
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...
Неновая почта• 24 апреля 2025
Ответ дляРадість моя
Удалено администрацией...
Бабця в мештах• 24 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Може колись, десятки років опісля.
Щось вирішили ще в Омані, поділили Україну
Ну в старушка Меркель була в курсі
Бутерброд з ікрою• 24 апреля 2025
Ответ дляКротоТо
Я не верю, но если следовать байкам про ’уменьшение населения’, начинать надо со стран другого масштаба. А нам пытаются втюхать
’ хуйло не виноват, это всё глобалисты’ .
Поэтому я в этот бред не верю!
Радість моя• 24 апреля 2025
Ответ дляНеновая почта
Удалено администрацией...