АяВсёЗнаю• Изменено 24 апреля 2025
А от ви реально вірите, що є глобалісти, які керують всім цим?
Ну типу, що все відбувається по запланованому сценарію. Що війни відбуваються з ціллю скоротити населення на планеті і т.д
Результат:
вже голосів:
366 (67.03%)
Так
180 (32.97%)
Фігня якась
Червона ікорка• 25 апреля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Сатанинські заговори, давайте згадаємо дічь у Януковича вдома з ритуалами, а що вище страшно уявити.
Что это за история с ритуалами у Яныка? Не встречала такого. Можете подробнее написать?
Радуга-дуга• 25 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
Тільки он наша війна та тодішня є зовсім різною. СРСР підписав пакт Молотова-Рібентропа не через сильні пацифістські настрої. Україна ні про що схоже навіть не думає.
В НАТО рвется Украина из-за своих пацифистических настроений?
Зайченя• 25 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Саме так. В НАТО ми рвемося для того, щоб нас захистили. Це не бажання нападати точно.
Радуга-дуга• 25 апреля 2025
Ответ дляЗайченя
Не будьте наивной. путин неоднократно предупреждал, что вступление Украины в ’мирное’ НАТО - это красная линия.
ПробілНеПрацює• 25 апреля 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну от припустимо, що це правда. Який сенс цим людям таке робити. Якби вони були богами - то ок. А так, нафіга їм те скорочення населення, якщо вони самі максимум років на 80 тут
Влада
ПробілНеПрацює• 25 апреля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Немає логіки в скороченні населення: чому не скорочують його в відсталих країнах? Звідки навіть прислуга найгірша, а вони все розмножуються і розмножуються, заполоняючи розвинуті країни мігрантами нелегалами, що призводить до підвищення криміналітету. Щось логіка у когось без логіки.
На них проводят эксперименты
Бува і таке• 25 апреля 2025
Я підозрюю, що всім керує таємна організація, на чолі якої путін, тому ніхто не може йому протистояти, нажаль.
КликОЛЬКА• 25 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Ні.
Єдине, що може бути: ми не знаємо всього.
Наприклад, як з Другою Світовою пакт Молотова Ребентропа , де Союз і Німеччина поділили світ.
А нам довго розказували як німці віроломно напали.
Ну німці все ж віроломно напали на радянський союз, з яким до того браталися і спільні паради проводили, то факт. Але недарма кажуть що історію пишуть переможці, тому всі ’незручні’ моменти в радянських школах просто викреслили і показали однобоко, поділивши на чорне та біле.
Тарабарщина• 25 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
То Гітлер йшов нас освобождать?
Подобається нам це чи не подобається, але люди (наші) того часу так і вважали. На початку, але вважали.
Тарабарщина• 25 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Тобто ми повинні робити так, як хоче Росія? Погодитися бути маріонеткою?
Домовенок Кузя• 25 апреля 2025
Ну ок... если все по плану, то по плану... только одно не ясно - почему с Украины начали-то? Столько чудесных стран в мире.
Радуга-дуга• 26 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
Чтобы действовать самостоятельно, не считаясь с мнениями других государств (даже, если это государства- террористы), нужно иметь политическую волю, сильную экономику и СВОИ вооруженные силы(а это не только солдаты) Украина сегодня в положении марионетки и мне тоже горько это осознавать
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Да. Просто Гітлєр випередив.
Так і зараз. Ми не знаємо всього: Хто кому що обіцяв і чому, хто в чому зацікавлений.
Випередив... Значить СССР планувало і було готове по-вашому...
Ну будуть потім ваші нащадки (якщо родяться і доживуть) хавати руську історію про те, що Україна хотіла на них напасти і РФ напала першою, ще й репарації платити будемо.
Ні війни, ні героїв війни немає навіть документально у нас і не буде.