АяВсёЗнаю• Изменено 24 апреля 2025

А от ви реально вірите, що є глобалісти, які керують всім цим?

Ну типу, що все відбувається по запланованому сценарію. Що війни відбуваються з ціллю скоротити населення на планеті і т.д
Результат:
вже голосів: 546
366 (67.03%) Так
180 (32.97%) Фігня якась
Червона ікорка• 25 апреля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Сатанинські заговори, давайте згадаємо дічь у Януковича вдома з ритуалами, а що вище страшно уявити.
Что это за история с ритуалами у Яныка? Не встречала такого. Можете подробнее написать?
Радуга-дуга• 25 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
Тільки он наша війна та тодішня є зовсім різною. СРСР підписав пакт Молотова-Рібентропа не через сильні пацифістські настрої. Україна ні про що схоже навіть не думає.
В НАТО рвется Украина из-за своих пацифистических настроений?
Зайченя• 25 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Саме так. В НАТО ми рвемося для того, щоб нас захистили. Це не бажання нападати точно.
Радуга-дуга• 25 апреля 2025
Ответ дляЗайченя
Не будьте наивной. путин неоднократно предупреждал, что вступление Украины в ’мирное’ НАТО - это красная линия.
ПробілНеПрацює• 25 апреля 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ну от припустимо, що це правда. Який сенс цим людям таке робити. Якби вони були богами - то ок. А так, нафіга їм те скорочення населення, якщо вони самі максимум років на 80 тут
Влада
ПробілНеПрацює• 25 апреля 2025
Ответ дляНе пью, не курю
Немає логіки в скороченні населення: чому не скорочують його в відсталих країнах? Звідки навіть прислуга найгірша, а вони все розмножуються і розмножуються, заполоняючи розвинуті країни мігрантами нелегалами, що призводить до підвищення криміналітету. Щось логіка у когось без логіки.
На них проводят эксперименты
Бува і таке• 25 апреля 2025
Я підозрюю, що всім керує таємна організація, на чолі якої путін, тому ніхто не може йому протистояти, нажаль.
КликОЛЬКА• 25 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Ні.
Єдине, що може бути: ми не знаємо всього.
Наприклад, як з Другою Світовою пакт Молотова Ребентропа , де Союз і Німеччина поділили світ.
А нам довго розказували як німці віроломно напали.
Ну німці все ж віроломно напали на радянський союз, з яким до того браталися і спільні паради проводили, то факт. Але недарма кажуть що історію пишуть переможці, тому всі ’незручні’ моменти в радянських школах просто викреслили і показали однобоко, поділивши на чорне та біле.
9556633• 25 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
А кто для нас путин?
Тарабарщина• 25 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
То Гітлер йшов нас освобождать?
Подобається нам це чи не подобається, але люди (наші) того часу так і вважали. На початку, але вважали.
Тарабарщина• 25 апреля 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Тобто ми повинні робити так, як хоче Росія? Погодитися бути маріонеткою?
Домовенок Кузя• 25 апреля 2025
Ну ок... если все по плану, то по плану... только одно не ясно - почему с Украины начали-то? Столько чудесных стран в мире.
Радуга-дуга• 26 апреля 2025
Ответ дляТарабарщина
Чтобы действовать самостоятельно, не считаясь с мнениями других государств (даже, если это государства- террористы), нужно иметь политическую волю, сильную экономику и СВОИ вооруженные силы(а это не только солдаты) Украина сегодня в положении марионетки и мне тоже горько это осознавать
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 26 апреля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Да. Просто Гітлєр випередив.

Так і зараз. Ми не знаємо всього: Хто кому що обіцяв і чому, хто в чому зацікавлений.
Випередив... Значить СССР планувало і було готове по-вашому...
Ну будуть потім ваші нащадки (якщо родяться і доживуть) хавати руську історію про те, що Україна хотіла на них напасти і РФ напала першою, ще й репарації платити будемо.
Ні війни, ні героїв війни немає навіть документально у нас і не буде.