З бісиками• 25 апреля 2025
Задрала школа... Как вам Оптима?
Ребенок в 3-м классе. Задрала меня школа по самое... 1) Болячки и еще раз болячки 2) В классе несколько инклюзивных детей, которые бьют и обижают других (родители сделали инклюзию, бо поперли с нескольких школ) 3) Ребенок не высыпается. Не высыпаются и взрослые. 4) Питание в школе ужасное.
Думаю над переводом в Оптима (дистанционка). Как вам эта школа? Переживаю как быть с мотивацией. Сейчас учителя на них покрикивают, и дети держатся в напряжении. Как заболевает, то распускается полностью. Балуется, скачет, не хочет делать уроки.
А я нівроку• 25 апреля 2025
Третій клас, це ще дитина, звісно хоче скакати:)
Ми в Оптімі давно, з 6го класу, я задоволена, шкодую, що раніше не перейшли, було би більше часу на спорт. Ось все чекаємо, щоб вуз зробили, не тільки коледж.
Тихо, в безпеці, повчився 3-4 години максимум - це вже з домашкою, і все - іди жити своє життя. І ніхто не оре.
*
Про висипатися - ми всі працюємо дистанційно, який це кайф - просто спати, скільки тобі треба:) І не бігти в ту школу, не смикати дитину - встав, коли встав, поїв, повчився - все.
*
Щепотка_совести• 25 апреля 2025
Ответ дляА я нівроку
*
.+ посмотреть видео урок можно когда хочешь и сколько раз хочешь. А не «самостоятельнтійне опрацювання» из скучного учебника.
Оля_с_киркою• 25 апреля 2025
Ответ дляА я нівроку
*
Там можно сдать два года за год ?
Снегопадка• 25 апреля 2025
Ответ дляFrau Gitta
Как вам написать?
Могу дать контакт офигенной школы. Бесплатно.
Онлайн или офлайн? Я за границей. Присматриваюсь к оптиме тоже. Ребенок тут учится, но он слушатель. Просто тупо потерял год.
Невгамовна шахиня• 25 апреля 2025
Ответ дляСнегопадка
Є безкоштовна дистанційна українська школа. Екстернат. Всі матеріали в доступі
Раздражевская• 25 апреля 2025
Я ещё в первом классе поняла, что школа это треш, хоть и дети относительно нормальные были.Из за болячек пришлось уйти на семейное.А как Вы до 3го класса дотянули?
МамОмужа• 25 апреля 2025
перевела сына (10 класс) с марта в Оптиму. Сказать что счастливы все- это ничего не сказать. Учится, каждый день выполняет задания, проходит тесты. Оценки гуд.
На офлайн школу забил, если тревога- мог уйти и не вернуться в школу, сбегали с уроков, рюкзак не разбирался неделями.
все по ГОСТу!• 25 апреля 2025
Ответ дляFrau Gitta
Как вам написать?
Мне напишите )
Отправила вам личное
Залетна Я тут• 25 апреля 2025
У мене восьмикласник, ходить на тренування тричі на тиждень, решту часу лежить в ліжку. Якщо ще й зі школи забрати - приросте попою до матрасу. Тому, як не важко в школі, але на домашнє навчання не переведу. Це поки 3 клас, то дитина рухлива, а в старших як пришвартується на дивані, за голову схопитеся.
Маргарита и Мастер• 25 апреля 2025
Если вам тяжело ,переходите в онлайн .Я за то ,чтобы до 5 го класса школа была офлайн .Дети должны учиться коммуницировать ,нужно живое общение .Нужно научиться работать самостоятельно .Старшая школа можно онлайн .К стати если Оптима ,то отличный вариант экстерн не ученик .По цене в два раза ниже .Уроки делаете когда удобно .
Играю_на_кларнете• 25 апреля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Аналогічно.
Я б дивилась по дитині, як вона вчиться на дистанційні або при хворобах.
Моя - ніяк. Це постійне заставляння, сварки через уроки, відкладання на останній день, а потім до ночі і сльози.
Тому люба дистанційна школа для моєї не варіант.
А старшому колись довелось вчитись вдома два роки. Ніяких проблем не було. Були потім в колективі, бо не звик, але з самим навчанням ні.
успокойте_Меня• 25 апреля 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Можна контакти?
Чарівна патика• 25 апреля 2025
У меня ребёнок до 6го класса была на домашнем обучении, есть плюсы и минусы, но тут не суть. 6й класс теперь в дистанционной скул ту гоу. На теперь это самый дешёвый вариант дистанционки, хотя на след год они подняли цену, но все равно гораздо дешевле оптимы. Учёба супер, 3-4 урока в день с учителем и детьми онлайн, дети в основном мотивированные, хотят получать хорошие оценки. Из-за того, что нет перегруза, они не забивают на уроки. Уверена, что в конце учёба уровень знаний будет не ниже тех, у кого по 7 уроков в день. Но помимо этого у ребёнка ещё есть музыка, спорт, репетитор англ, время поиграть на компе и погонять мяч с друзьями
Невгамовна шахиня• 25 апреля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Можна контакти?
МУШ. Міжнародна українська школа
Щедрик• 25 апреля 2025
т.е.когда болеет - балуется, ничего не делает, а в дистанционной - станет очень самостоятельным и будет сам все учить, да?
Аноним_1858• 25 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Там можно сдать два года за год ?
Так, у них це називається СуперЕкстернат. Якщо зараз договір підписати на новий рік - буде стара вартість.
Але і зараз ідуть навіть 10-11 класи за цей місяць закрити, отримати документи влітку вже.
А я нівроку• 25 апреля 2025
Ответ дляЩепотка_совести
+ є консультації, а в 3-4 класі у автора ще будуть два онлайн уроки кожного дня за бажанням в пакеті
Оля_с_киркою• 25 апреля 2025
Ответ дляАноним_1858
Може знаете скільки часу треба в тиждень ?
Дитина ходить в місцеву школу , часу не багато має
Аноним_1858• 26 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
2 години на день, якщо брати з матеріалами і вчити те, що буде потрібно, а інше просто здавати.
або десь місяць - здати за 2 тижні одні РКР, за 10 й клас, переведуть до 11 - написати ті РКР, по одній за предмет. І все - буде Св-ва ПЗСО - зараз можна раніше замовляти.
До речі, в Оптімі тепер є фішка - можна то все влітку пройти - один клас чи два, в серпні отримати Св-во.
Знаоймі взяли з матеріалами цей СЕ, бо потрібно було реально вивчити математику, хімію, біологію і фізику, то хлопець на вихідних сидів і вчив те все, пройшов за рік 10-11 так, нормально поступив у Німеччині в державний вуз і вчиться ок. Тобто міцну базу вони дають. Якщо треба більше, там є курси підготовки до ЗНО.
Аноним_1858• 26 апреля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Можна контакти?
В МУШ здавати треба онлайн за певним часом - всі нерви вимотують. Якщо є хоч трохи грошей, то будь-де буде краще, ніж там