Хомо_сапиенс• 25 апреля 2025
Не дуже приємна ситуація, День Народження. Як би ви відчували би на моєму місці?
У нас є шкільна група,мене одна мама мого однокласника не запросила в групу Дня Народження її сина,а просто відправила в особисті,що вона мого сина запрошує на День Народження її сина.
В шкільній групі є також і моя мама,коли я на роботі,моя мама забирає мого сина зі школи і пише в групі,що наприклад вона біля школи його чекає,коли забирає.
Але мою маму мама однокласника мого сина в групу День Народження її сина запросила (в тій групі є всі,чиї діти були на Дні Народженгя її сина).А мене не запросила,а запросила мою маму.
Як ви думаєте,чи правильно вона вчинила?Вам би було обідно на моєму місці?
Таке враження,ніби вона мене сторониться або поганої про мене думки,ітому не додала в групу мене.
Тундиринда• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Та ні.Це не випадковість.Вона ж мені в особисті відправила запрошення.А мою маму запросиоа в саму групу.
Боже, я даже не в курсе кто из школьного чата чьи родители. Еле-еле вычисляла кто кого-то писал что забирает или не будет в школе ребенок. И им писала. ИМХО она вообще не в курсе кто из вас мама кто бабушка, первого попавшегося связанного с ребенком добавила и всё
Намазюкана нішою• 25 апреля 2025
Наверное таки вы действительно автор вчерашней темы. Весь день просто поотгавкиваться в грубой манере.
Сяду на шию, дорого!• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Удалено администрацией...
Ви справді не усвідомлюєте, наскільки недолуго виглядають ваші подібні відповіді?
когдадеЦкие• 25 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
А мій син має погоджуватися на ресторан з тамадою?)) Цей совковий формат святкування випуску сучасній свідомій молоді не підходить, а випускників ніхто нічого не запитував, всі пропозиції надає мамочка з батьківського комітету, у групі лише батьки, всі, хто не погоджуються - в бан)))
Наші не захотіли ресторан. Їдуть в Карпати...
Natal_ka91• 25 апреля 2025
Швидше за все, бабусю набагато частіше забирає дитину, тому і мама однокласника вважає, що ви, мабуть, зайняті, і ваша мама буде також приводити/забирати дитину
ГонУрова дівка• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Смотрите,проще говоря она решила не добавлять меня в группу.Типа я недостойна того,чтобы меня добавили туда.
В той группе от каждого ученика добавлен 1 представитель. Который водит/забирает ребенка из школы. Это ваша мама.
Все остальные - балласт. Или Вы хотите, чтоб в той группе были мама, папа, бабушка и дедушка каждого ученика? Иначе есть повод дуть губки, что их посчитали ’недостойными’?
ГонУрова дівка• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Да,я же написала,что ситуация вроде как бы и не трагическая.Но как-то неприятно.Я ещё когба пришла забирать сына домой,она недовольно пыхтела.
А дышала она нормально или тоже недовольно? А стояла в довольной позе или нет? А посмотрела в вашу сторону как, достаточно довольно?
ГонУрова дівка• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Кратко: она меня сторонится,а мою маму нет.
срочно снимайте маску бабы яги! или Вы под квадробера были одеты?
успокойте_Меня• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Навіщо мені порада,про яку я не просила?
Мені все рівно, ви створили загальну тему, кожен пише те що вважає за потрібне читаючи ваш безграмотний опус. Певно тому вас і в ту групу не додали, тому що у вас є проблема з висловлюванням думок.
Ответ дляГонУрова дівка
Чего?????
Ответ дляГонУрова дівка
Как она на сегоднешний день моего сына со школы забирает,если она год назад уехала в другую страну?
Ответ дляNatal_ka91
Ні.
Ответ дляКатрінн
ну сколько Вам лет?откуда такая ерунда в голове?зачастую люди не думают о таких мелочах и даже не подозревают,что Вас обидели.тем более Ваша тема,там вообще ничего такого
Подозревают.
Ответ дляНамазюкана нішою
Нет
Ответ дляТундиринда
Ок,у вас иначе
Ответ дляуспокойте_Меня
А нащо засовувати свої поради,які тошнотворні і нікому не потрібні?І тим паче в описі питання я порад не просила мені давати.
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Ні,я не усвідомлюю.
успокойте_Меня• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Ви цю теми створили для чого? Щоб зрозуміти, чому вас не додали в групу, одна з думок є така, прийміть це, і цим повідомленням на яке я відповідаю, ви тільки підтвердили яка ви є особистість, і мої думки про вас вище. Тому, як створили тему, отримуйте відповіді.
Фиктивная• 25 апреля 2025
Ответ дляСмурфетта
Она спит с твоим мужем
Правильно написали. Нехай автор переключиться зі шкільних груп на чоловіка.
Библиотекарь• 25 апреля 2025
Цікаво, я деяким людям пишу в особисті по роботі, а деяким в робочу групу. При чому ці люди міняються. В мене починається комплекс, що я когось образила.🙂
Библиотекарь• 25 апреля 2025
І ще комплекс, іноді ставлю +, щоб було зрозуміло, що я прочитала інформацію, а іноді ❤️, я вже колись тут читала, що деякі дружини ❤️, оцінюють це як домагання, до своїх чоловіків. Прошу вибачення, є вільний час, тепер ставлю +, а коли не встигаю, то ❤️, але прошу вибачення у всіх дружин, за ❤️.😄
Жена сантехника• 25 апреля 2025
Охренеть простите у Вас проблемы) в школьном чате сына есть и я и мой муж. Муж работает дома, приводит в школу, забирает , уточняет ДЗ он. И на ДР когда приглашают сына то добавляют его , он чаще как родитель маячит в группе ))) а он уже объясняет, что этим занимаеться мама и просит добавить меня ))) ото проблема у Вас автор))))
Жена сантехника• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
А нахрена она тогда в группе класса? Все просто . Ваша мама подписана у кого-то Петя родители. А Вы просто Марина )))
Natal_ka91• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Ні.
Чому ні? З іншої сторони, форумчани не знають істинного відношення тієї мами до вас. Тому відповідь не отримаєте. Варіантів безліч - від банального того, що вирішила що вашої мами достатньо в чаті від вашої сім´ї / просто забула додати до особистої неприязні. Якщо у вас не було конфліктів раніше, забийте. Для чого себе гризти дрібницею, дитину ж запросили?
Доктор Хаос• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Ні,я не усвідомлюю.
Автор, займіться краще дитиною, а не своєю персоною. Головне, щоб йому було добре серед його маленьких друзів, а що вашу особу кудись не додали, від того світ не розвалиться
ProstoKoschka• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Ото ви дурна