Без комплексів• 25 апреля в 12:18
це дивно з боку салону чи я халявщиця))
записалася через додаток салону за три дні до Топ майстра на педикюр + покриття прозорим лаком, мені прийшло сповіщення ціна питання 1050 грн ( у салон прийшла перший раз)
приходжу на рецепшині мене вже чекає майстер і адмін , ой вибачте не встигли вас попередити та майстер вже не працює до якого ви записалися, вам буде робити наш арт директор педикюр, ви не проти? я кажу ну ок
коли розраховуватися адмін такий так як у вас був арт майстер зробимо вам знижку , з вас 1150
я вважаю що ціна мала бути така на яку я записувалася чи ні? або попередити що ціна буде вищою
під час процесу майстер почав розказувати чому не працює попередній ( бо не змогла підтвердити дипломами що вона подолог) , тобто в базу її внесли вона працювала як подолог відео в інстаграм з нею знімали, а потім ой , ну таке
п. с. суть звичайно не в 100 грн, а в ставленні
Роздратована шкіра• 25 апреля в 12:20
я бы сразу спросила, а какая цена? но по сути они не правы, что не предупредили о смене цены до процедур
Все і одразу• 25 апреля в 12:20
А чего на рецепшине перед процедурой не уточнили, сколько будет стоит у другого мастера? Вообще жлобье. Я б везде сообщила, что врут и не краснеют.
Пушка заряджена• 25 апреля в 12:20
З боку салону це дуже непрофесійно. Про зміну майстра і про ціну треба попереджати завчасно. У Вас могло б просто не бути зайвих 100 грн
Видящие_помогите• 25 апреля в 12:22
Ну да, мали б наперед сказти ціну. А скільки б коштувало якби ви до цього арт директора записалися відразу? скільки вам типу знижку зробили?
Роздратована шкіра• 25 апреля в 12:22
что-то мне подсказывает, что и с прошлым мастером они расстались явно не в хорошей манере. раз позволяют себе обсуждать его дипломы с клиентами..
Светка-пипетка• 25 апреля в 12:23
Ні. Це не правильно
Ціна мала бути та на яку ви погодились (у повідомленні)
Зконтактуйте з ними навіть зараз і поясніть що ви дуже засмутились через підвищення ціни , ви не очікували того і зовсім це не у вашому бюджеті.
Скажіть що розгубилась на місці спочатку і не змогла знайти потрібних слів зразу. А зараз - трохи відійшли і можете з ними нормально розмовляти.
Поясніть їм спокійно свої емоції і свою ситуацію. Вам мають повернути різницю. Якщо це нормальний салон і нормальні люди там працюють, які зацікавленні на вашому поверненні
Без комплексів
• 25 апреля в 12:24
Ответ дляРоздратована шкіра
ну я розгубилася та і подумала що так як в них виникла проблема вирішується за їхній рахунок
кураГАЛЯ• 25 апреля в 12:24
да, цена должна быть такой, на которую вы записались. ну или вам должны были сообщить, что цена будет другая.
по поводу разговоров - я бы надела наушники и смотрела бы киношку:) не люблю разговаривать во время бьюти-процедур
Вакцениро Вона• 25 апреля в 12:25
Ответ дляСонячний день
І це навіть зі знижкою?)
Ну, арт директор жеж
Без комплексів
• 25 апреля в 12:26
Ответ дляВидящие_помогите
Дюйм оф о4ка• 25 апреля в 12:27
Ответ дляАлина-1240
Та ну нах.дорого.с покрытием гель лаком 650
ваши из Винницы в Киеве по 650 делать не будут ))
Творю чудеса• 25 апреля в 12:28
Ответ длякураГАЛЯ
Тим більше, коли один майстер обсирає іншого. Це взагалі дно професіоналізму.
Роздратована шкіра• 25 апреля в 12:28
интересно, кто клоунов всем лепит, такая же горе-директорша салона?
Творю чудеса• 25 апреля в 12:29
Ответ дляРоздратована шкіра
Може, та сама)
Алина-1240• 25 апреля в 12:30
Ответ дляДюйм оф о4ка
У меня знакомая с киева, также 600 платит за педикюр.🙄
Без комплексів
• 25 апреля в 12:30
Ответ дляРоздратована шкіра
мені взагалі стало ніяково для чого мені це говорити
Роздратована шкіра• 25 апреля в 12:31
Ответ дляБез комплексів
ну это с обложки они салон и арт директор, а по факту обычные бабы-сплетницы)
Светка-пипетка• 25 апреля в 12:31
Ответ дляБез комплексів
Все правильно ви говорите
Зателефонуйте їм - і скажіть спочатку про свої очікування (планувала витратити стільки і стільки) про ваші емоції (здивування і неочікуваність щодо підвищення ціни і розгубленість на місці).
І спокійно заявіть про свою вимогу - повернути вам різницю (бо це не у вашому бюджеті , переплачувати). Про вимогу повернути радницю говоріть спокійно і цивілізовано, без агресіі
Вас почують , я впевнена
Не бійтеся відстоювати свої інтереси. Зможете відстояти зараз - буде у вас гарна навичка і на майбутнє. Не бійтеся нічого . І не сумнівайтеся у собі. Вас всі дівчата тут підтримали
Вас почують , я впевнена
Штора с кисточкой• 25 апреля в 12:35
Вы не жалоб, они не правы. Но тк я уже поняла как работает сфера услуг, я бы сразу уточнила цену у др мастера и потом бы сказала, что это неправильно. Без скандалов
Пригаю-цибаю• 25 апреля в 12:35
Принципиально не пользуюсь услугами т.н. топ-мастеров, тренеров и т.д. Это всегда оверпрайс с посредственным качеством. Оплачивать чье то повышение квалификации и репутационный рейтинг не собираюсь.
Без комплексів
• 25 апреля в 12:40
Ответ дляПригаю-цибаю
та майже всюди зараз для бідняків, топ, арт , експерт, бог ))
Носки на подтяжках• 25 апреля в 12:41
Ответ дляАлина-1240
По 500 маникюр и педикюр плачу в Киеве, правда на дому. Но хожу именно ради мастера, а не цены
Столічна штучка• 25 апреля в 12:45
То есть они на, вероятно, хорошей репутации старого мастера заманивают клиентов. А там уже рассчитывают, что клиенту будет лень отказываться и денежка все равно в кассу уйдет...Ну, фу такими быть.
Без комплексів
• 25 апреля в 12:51
Ответ дляАлина-1240
в салоні ?
Секретница• 25 апреля в 12:54
Автор,неприятненько,но надо было озвучить это.Моя тоже ’мы там немного подорожали...’ Ни фига себе немного,на 40%