Бжоли-бандерівці• 25 апреля 2025
Скільки старих вагітних з´явилося. Під 50 років(
Також вже з немовлятами старі баби-мами. Молодих взагалі вагітних немає. Одні підстаркуваті з пузяками(
СпайдерВумен• 25 апреля 2025
Ответ дляЛЮБА
Ужас то какой , хоть из дому не выходи
Думаете, могут напасть и покусать? Вдруг это заразно...))))
Ліньки гуглить• 25 апреля 2025
А я не смогла забеременеть после 38 лет.Теперь мне 50+ и буду идти на ЭКО,
Гадаю_По_шнуркам• 25 апреля 2025
автор, багато хто в 30 на 45+ виглядає, особливо ті куропаточки з цього форуму, які їдять як птічкі, вранці тільки авокадо з лососем, а вечеря святою водою, а важать 90+. Зайва вага всіх старить. Може то у вас обман зору просто)) маскіровка
Кринжова баба• 25 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Тож мабуть так і є. Київ. Великі черги на постановку на облік, і майже всім за 45+ років. У кого 3я у кого 4та дитина, бо старша ось ось повнолітня буде.
А у вас яка?
Шмоточницаца• 25 апреля 2025
В мене за останній рік багато знайомих 38-40 років народили по третій дитині,багато зараз вагітних,тільки для того, щоб чоловіка не мобілізували,я особисто ніколи б на наважилась народжувати в такому віці,так як сама була пізньою дитиною,і своїй дитині такого не бажаю
Дівка в намисті• 25 апреля 2025
Ответ дляПургену мне
яка ж я бабуся, як я ще іпуся ?
Рятівник Малібу• 25 апреля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Мда... автор своєю темою постукала в дно знизу.....
сподіваюсь, адміни зреагують на таке. на тему пожалілась і всім адекватним користувачам раджу зробити так само
порадниця ще жива дякуючи таким темам
то ніхто її не снесе
_Злата Ibra_• 25 апреля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Где Вы таких видите? Мне 47 (иногда принимают за маму) , я гуляю с внучкой в парке, все мамы молоденькие, многим по 18-25 лет.
Ну рожать в 18 20 тоже такое себе
Нога на ногу• 25 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Це мабуть ті, що після 40 третього народжують, щоб яйценосця врятувати.
Хоча в 40 жінки гарно виглядають.
Значить такий яйценосець, що з ним жінка в 40, як бабка виглядає, вся замучена.
Хоча в 40 жінки гарно виглядають.
ну почему же...
я второго ребенка родила в 41 почти и то , до войны.
_Злата Ibra_• 25 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
а вам заздрісно,що жінки мють змогу мати 3-4 дитини?
Многие рожают даже если не имеют возможностей. Типа дети сами 100% всего добьются. Но в принципе это все не моё дело. Пусть живут как хотят
Грушки-яблочки• 25 апреля 2025
Ответ дляМальдивирую
Гидко, що є люди, які так реагують на вагітних. Не ваша справа. Займіться собою краще.
Хоть автор и тролль, но противно от темы. И совсем не смешно, учитывая,что вчера в Киеве погибли дети...
Мальдивирую• 25 апреля 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Если тролль, то мерзкий . Так писать о беременных может только психически не здоровый человек.
Грушки-яблочки• 25 апреля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Пусть у вас все будет хорошо!
Моторошні троянди• 25 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
С таким ´богатым’ внутренним миром вселенная не зря не даёт дитяток автору
Це від відсутності мужика)
Ответ для_Злата Ibra_
є різні випадки,хтось народжує,тому що дуже любить дітей і хочуть як найбільше, хтось щоб чоловіка не забрали на війну, а є такі що не думають просто плодять і все. Тому,у кожного свій вибір
Сиамская сороконожка• 25 апреля 2025
ну так это ж, зелобобка же огласил грандиозный план - все бабы должны родить минимум по три штуки!
_Злата Ibra_• 25 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
Да.
_Злата Ibra_• 25 апреля 2025
Ответ дляІнно4каа
Про детей и их будущее мало кто думает. Главное потешить свои желания. Каждому свое
Пульт от линолеума• 25 апреля 2025
Теж таке спостерігаю, так ці бабки за три роки повномасшиабки вже по 2-3 народили. Це діти-відмазки.
сою не люблю• 25 апреля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Мабудь багато тих жінок намагаються зберегти життя тата для інших дітей. Теж є кілька таких знайомих. Чому вам було погано бути пізньою дитиною? Соромились батьків?
Птица Говоруша• 25 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Вам 12 років?
Там тоже разные бывают. Моим 11 и 14, они совершенно не против пополнения, даже мысли нет, что я старая, эти мысли только у меня.