Бжоли-бандерівці• 25 апреля 2025

Скільки старих вагітних з´явилося. Під 50 років(

Також вже з немовлятами старі баби-мами. Молодих взагалі вагітних немає. Одні підстаркуваті з пузяками(
ЛЮБА• 25 апреля 2025
Где вы такого кошмара насмотрелись ?
Ms. При теле• 25 апреля 2025
А вам сколько?
Ростки жимолости• 25 апреля 2025
шо коїться, шо коїться, страх..
Валькірія• 25 апреля 2025
може, вони молоді, просто погано виглядають. покажіть себе, ми вас скоренько обплюємо теж.
nabludatel• 25 апреля 2025
А молоді вагітні для вас це скільки?
До 20 років? Ви пропонуєте дівчатам замість навчання і утвердження в професії народжувати? А за що утримувати цю дитину?
ЗдесяЯ• 25 апреля 2025
Це мабуть ті, що після 40 третього народжують, щоб яйценосця врятувати.

Хоча в 40 жінки гарно виглядають.
Значить такий яйценосець, що з ним жінка в 40, як бабка виглядає, вся замучена.
ТАЗератти• 25 апреля 2025
Це де таке?
Баррикадница• 25 апреля 2025
Себе покажіть.
Пригаю-цибаю• 25 апреля 2025
То хто винен, що молоді не хочуть? От і підстраховують)
Вилосипедниця• 25 апреля 2025
Боже, какой ужас! Бегите оттуда.
Лепешечка• 25 апреля 2025
Удалено администрацией...
Ростки жимолости• 25 апреля 2025
Ответ дляТАЗератти
Це де таке?
Та везде.. Нашестя автор говорит..
Я-ваш шанс• 25 апреля 2025
Где Вы таких видите? Мне 47 (иногда принимают за маму) , я гуляю с внучкой в парке, все мамы молоденькие, многим по 18-25 лет.
Птица Говоруша• 25 апреля 2025
Не смотрите, в чем проблема?
Цветов Мне срочно• 25 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ

Хоча в 40 жінки гарно виглядають.
То 20тилетние так выглядят.
Ms. Искренность• 25 апреля 2025
Вам 12 років?
Цветов Мне срочно• 25 апреля 2025
Ответ дляЛепешечка
Удалено администрацией...
Та ниможетбить!
ТАЗератти• 25 апреля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Та везде.. Нашестя автор говорит..
Вагітність то шось заразне
Счастье_же_вот_оно• 25 апреля 2025
С таким ´богатым’ внутренним миром вселенная не зря не даёт дитяток автору
автор Бжоли-бандерівці • 25 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ

Хоча в 40 жінки гарно виглядають.
Тож мабуть так і є. Київ. Великі черги на постановку на облік, і майже всім за 45+ років. У кого 3я у кого 4та дитина, бо старша ось ось повнолітня буде.
Цветов Мне срочно• 25 апреля 2025
Учитывая что по фото тут всем накидывают 10-20 лет, то я подозреваю, что в реальности автор видела 20-30тилетних
Мальдивирую• 25 апреля 2025
Гидко, що є люди, які так реагують на вагітних. Не ваша справа. Займіться собою краще.
Цветов Мне срочно• 25 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Мне 46, я в Киеве.
У меня все подруги ровесницы.
И никто не беременный, ни среди знакомых ни среди знакомых знакомых
Інно4каа• 25 апреля 2025
ваша недолуга макітра не думала,що у жінок можливо є проблеми по здоровю і сталося чудо,що змогли завагітніти після 40???
pavalex• 25 апреля 2025
Вам яка справа? займайтесь своїм життям
Швендяю містами• 25 апреля 2025
Ответ дляВалькірія
Вот плюсуюсь, вчера в теме где женщине 38 половина думала что ей 50 лет)
Ганцю в кєдах• 25 апреля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Мда... автор своєю темою постукала в дно знизу..... сподіваюсь, адміни зреагують на таке. на тему пожалілась і всім адекватним користувачам раджу зробити так само
Из Виа-гры• 25 апреля 2025
Ответ дляMs. При теле
А вам сколько?
Шашнадцать ))))
Інно4каа• 25 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
а вам заздрісно,що жінки мють змогу мати 3-4 дитини?
Швендяю містами• 25 апреля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Может быть Вас за маму принимают такие как автор?