Бжоли-бандерівці• 25 апреля 2025
Скільки старих вагітних з´явилося. Під 50 років(
Також вже з немовлятами старі баби-мами. Молодих взагалі вагітних немає. Одні підстаркуваті з пузяками(
Цветов Мне срочно• 25 апреля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Где Вы таких видите? Мне 47 (иногда принимают за маму) , я гуляю с внучкой в парке, все мамы молоденькие, многим по 18-25 лет.
Это вас автор видела
СпайдерВумен• 25 апреля 2025
Якщо хочуть і можуть народити в 50, то яке кому до цього діло? Чого у нас в країні якісь ліві люди пхають свого писка у чужі справи? Не хочеш дітей - ааа, капець, як можна, народжуєш у 45 - ааа, позор, бабки рожають...
Я-ваш шанс• 25 апреля 2025
Ответ дляШвендяю містами
Может быть Вас за маму принимают такие как автор?
Вполне возможно)))
Пригаю-цибаю• 25 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Тож мабуть так і є. Київ. Великі черги на постановку на облік, і майже всім за 45+ років. У кого 3я у кого 4та дитина, бо старша ось ось повнолітня буде.
Де черги?) Лікарі всі давно за записом.
Вони вам документи показують і свідоцтва дітей?
Тролите?
Козяка-маляка• 25 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Яке ваше діло?
Ответ дляЛЮБА
Автор наверно же сейчас напишет что работает в регистратуре , и уже устала заполнять карточки ))) или вы не уважаемый автор сидите под жк и отслеживаете , кто становится на учет ? Вот прям под окошком регистратуре свое бдение устроили )))
вона просто нещасна малолітня дура
Несемо світло разом• 25 апреля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Мне 46, я в Киеве.
У меня все подруги ровесницы.
И никто не беременный, ни среди знакомых ни среди знакомых знакомых
У меня все подруги ровесницы.
Киев не состоит исключительно из ваших знакомых-ровесниц
Пригаю-цибаю• 25 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Це ви на лавочці з сусідками-пенсіонерками все знаєте?) То були всі прастіт..ки, а тепер всі вагітні?)
СпайдерВумен• 25 апреля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
А вам то шо? Может это бабушки с внукамм
А як і мами, то що?
Olenka_bum• 25 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Це ж яке нецікаве життя у молодої автора, що вона розглядає ’підстаркуватих’ чужих жінок та ще й розмірковує про їх наміри та причини вагітності.
ЛюблюДевчонок• 25 апреля 2025
Ответ дляСпайдерВумен
А як і мами, то що?
Мне вобще пох кто кому кем доводится, честное слово
Мне 44 только будет, дочке 24. Гуляла с коляской с ее крестником, тоже странно смотрели, хотя я не из категории ’естественно стареть’
Коко На Страже• 25 апреля 2025
Ответ дляMs. При теле
А вам сколько?
Да наверное лет 12. Поэтому все, например, кому 30, ей кажутся 50-летними тетками.
Пургену мне• 25 апреля 2025
Ответ дляЛепешечка
Удалено администрацией...
яка ж я бабуся, як я ще іпуся ?
Водійка хімарса• 25 апреля 2025
Ответ дляЛЮБА
автор з ними регулярно в чергах свариться, бо очевидно часто навідується до гінеколога. У неї проблеми зі здоров´ям, а її ровесниці ще і народжувати надумали. Що за несправедилвість?))
Саджу все зарання• 25 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Це мабуть ті, що після 40 третього народжують, щоб яйценосця врятувати.
Хоча в 40 жінки гарно виглядають.
Значить такий яйценосець, що з ним жінка в 40, як бабка виглядає, вся замучена.
Хоча в 40 жінки гарно виглядають.
100% знайома в 46-ть ледь не померла під час пологів. проте чоловіка врутувала від загибелі і це нормально якщо вона бажає щоб він був живий
Каркуша Клара• 25 апреля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
А вам сколько? Чего вы по очередям ходите?
Каркуша Клара• 25 апреля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Мда... автор своєю темою постукала в дно знизу.....
сподіваюсь, адміни зреагують на таке. на тему пожалілась і всім адекватним користувачам раджу зробити так само
А советчицы постучали в ответ.