Некомильфо• 25 апреля в 20:21

Будиночок в селі

Як вважаєте, в наш неспокійний час, тим, хто живе в великому місті, треба мати якийсь будиночок в селі, з власною водою, опаленням, городиком?
Кофе в лобби• 25 апреля в 20:38
Ответ дляНекомильфо
Смотрю 90 км, это вроде ещё не пригород
Это может быть уже даже не Киевская область)
Шукаю трусики• 25 апреля в 20:39
Будиночок потрібно постійно підтримувати в робочому стані, постійно ремонтувати, щось робити, плюс ви збираєтесь обробляти огород?
Коленная ложечка• 25 апреля в 20:39
Ответ дляМовчу, але хочу
В горах гребуть чим глухіше
Чим не інвестиція
Я бабусі хату здаю за 550 у.о в місяць, глуш
Івано франківська область
Приїжджають ’відійти ’ від життя в Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі люди не бідні
Ну це вже брєд. В мене родичі там, нема таких цін на бабусині хати в глухих селах.

Навіть в селі, де мої батьки, за 70 км від Києва з усіма зручностями здають за комуналку або за копійки. Бо робота за копійки, а в Київ не накатаєшся.
Локшина на вухах• 25 апреля в 20:41
Так, бо це віддушина
Снегопадка• 25 апреля в 20:42
Ага. Там, де нас нема, завжди краще. А можна просто не нити.
автор Некомильфо • 25 апреля в 20:43
Ответ дляСадова гойдалка
Ми дізнаємось з новин лише. Але мені постійно розповідають як тяжко жити в глуши, без інфраструктури і театрів. інфраструктура обстрілюється, пересуватись на авто по Києву, для мене суцільний жах. Тут вже кожен для себе обирає.
Для мене теж, київський движ не люблю, хоча все життя тут живу. Мрію колись постійно жити в селі
автор Некомильфо • 25 апреля в 20:44
Ответ дляКофе в лобби
Ещё Киевская)
Коленная ложечка• 25 апреля в 20:44
Ответ дляСадова гойдалка
У кожного свої вимоги.
В театри я навіть дома в Києві не ходжу.
Магазини тут є, маршрутки до Києва кожну годину ходять, кафе є, інет є, робота віддалена. Так що норм.
автор Некомильфо • 25 апреля в 20:46
Ответ дляШукаю трусики
Город невеличкий, чисто для себе. В нас вже була дача 10 років, продали її після звільнення з окупації, так що досвід є
Коленная ложечка• 25 апреля в 20:49
Ответ дляНекомильфо
Якщо не любите Київ, то звісно купуйте.
Я хоч і добре зараз почуваюсь в селі, але якщо б не війна, село навіть з усіма зручностями - не для мене.
Але це не інвестиція. Хата постійно потребує вкладень - фізичних і матеріальних. Це не квартира.
Инфотуфелька• 25 апреля в 20:50
Ответ дляНекомильфо
Ну, може і краще, але зараз незрозуміло, в якій валюті її тримати. А будинок з землею це все ж інвестиція
угу, офуєть інвестиція з таким чокнутим сусідом
Моя улюблена страшко• 25 апреля в 20:53
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
идея домика нравится, но в Болгарии в глуши
Де це так не збивають?
Ой не вам коментар
Мовчу, але хочу• 25 апреля в 20:53
Ответ дляКоленная ложечка

Хто вам сказав що це ’бабусині хати’?
Зі всіма зручностями будинок після капітального ремонту.
На місяць оренда. Ми живемо тільки в вересні.
Лютий- квітень 400
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля в 20:54
Ответ дляМоя улюблена страшко
Де це так не збивають?
Ой не вам коментар
вы шутите? Болгария- это вам не здеся.
Сиамская сороконожка• 25 апреля в 20:54
Будиночок-це віддушина якщо є чоловік з руками з потрвбного місця. Мені минулого літа довелось пожити у батька в селі-будинок з усіма зручностями, 15км від обласного центру. В насосі на воду згоріла якась невелика запчастина-майстри з міста їхать не захотіли, бо не вигідно, батько після операції, чоловіка немає, насилу знайшли місцевого пенсіонера, який розібрався у поломці і поремонтував. Ну його ту віддушину.
Я погнала• 25 апреля в 20:56
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Бачила будинки в болгарських селах. Таке враження, що їх бомбили років 10((
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля в 20:56
Ответ дляЯ погнала
хи=хи. тут нужно уметь выбирать. ну, живут они там так бедно.
Я погнала• 25 апреля в 20:58
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Да, ну дуже депресивно. Вже краще Румунія.
Коленная ложечка• 25 апреля в 20:58
Ответ дляМовчу, але хочу
Хто вам сказав що це ’бабусині хати’?
Лютий- квітень 400
Ви написали - хата бабусі за 550. А вже виявляється з капремонтом і за 400.
Якщо у вас склєроз, то перечитуйте свої ж повідомлення.

І навіть з усіма зручностями нема таких цін в глухих селах.
Мовчу, але хочу• 25 апреля в 21:02
Ответ дляКоленная ложечка

Те, що хата бабусі це ж не означає, що хаті 200 років і дири в стелі.
750 гривень доба, може проживати 3 сім´ї.
400 лютий- квітень, низький сезон
Ви читайте уважно
На все літо заброньовано сім´ями з Києва
автор Некомильфо • 25 апреля в 21:04
Ответ дляПоказушница
В шо інвестиція? Ви впевнені, що правильно розумієте значення слова ’інвестиція’?
Наберіть заради цікавості в пошуку чи на Букінг - Бабусина хатка і подивитесь, в шо може бути інвестиція. І майже всі найближчі дати заброньовані
Міряно-переміряно• 25 апреля в 21:31
Ответ дляНекомильфо
Нашли в 90 км от Киева, там вроде не сбивают
У нас 70км от Киева, все удобства. Есть электричка 25 грн, есть авто, но нам досталось в наследство, сами бы не покупали. Не было бы , не страдали от его отсутствия. Все требует времени и затрат. Не будешь часто приезжать, все запустеет.
Запароленое одеяло• 25 апреля в 22:34
Життя й так непросте, щоб ще й хатою з городом себе катувати