Заздрість то погано• Изменено 26 апреля в 13:59

Репетитор 500 грн 1 год 18000 грн в місяць

Кожен репетитор каже чим треба 3 рази в тиждень займатися предметом щоб був толк

Виходить що 3 уроки алгебри 3 уроки геометрії 3 уроки англійської це в місяць потрібно 18000 грн

Ну добре давайте скоротимо кількість уроків по математиці нехай буде по 2 уроки алгебри і 2 уроки геометрії тоді загально буде 8000 грн математика і 6000 англ

А в мене двоє школярів.. одній треба і другій треба
Дівчат допоможіть.. як же інші діти вчаться
После 18• 26 апреля в 13:59
самі
Верочка 100%• 26 апреля в 13:59
Какая цель изучения этих предметов?
Єдина Країна• 26 апреля в 14:00
либо платить, либо учите их сами
Г@Л@В@ломка• 26 апреля в 14:01
Я сама з сином і алгебру і геометрію і фізику і хімію розбираю. Не маю стільки еоштів на репетитора
автор Заздрість то погано • 26 апреля в 14:01
Ответ дляГ@Л@В@ломка
У вас мабуть є час то все розбирати
А якщо і мені важко( а іноді просто лінь
Не хочу знову це все вчити
Г@Л@В@ломка• 26 апреля в 14:02
Ответ дляЗаздрість то погано
У вас мабуть є час то все розбирати
Не хочу знову це все вчити
Як і у всіх, ввечері і на вихідних. Я так всю шкісльну програму я й досі пам´ятаю, іноді, щвісго треба розібратись, але там не критично
ПлакалаВАвто• 26 апреля в 14:03
Сами объясняйте. Многие нанимают репетиторов, потому что нет времени и желания заниматься и нервничать. Я именно поэтому и нанимаю репетиторов). Можно пойти другой дорогой: ребенок вкладывается в то, что ему действительно интересно и хорошо получается. Можно вообще забить, ну, не все дети великие математики.
И да, дети - это дорого.
Мішечок щастя• 26 апреля в 14:03
Ну я дешевше знайшла репа, щей за двох поторгувалась, в нас 300 грн/заняття. Сама я не маю часу розбиратись і пояснювати.
Саджу все зарання• 26 апреля в 14:03
Неудачно вышли замуж
Репетиторша• 26 апреля в 14:04
Ответ дляЗаздрість то погано
У вас мабуть є час то все розбирати
Не хочу знову це все вчити
Для цього є школа, і вчити мають ваші діти, а не ви,
Верочка 100%• 26 апреля в 14:06
Мой сын ходил на логику с 5 лет, раз в неделю, потом был репетитор, тоже раз в неделю, по англ репетитора не было, зно на 195 баллов сдал.
У младшего репетитор по математике два раза в неделю, идут по школьной программе и по ростку.
У меня вообще репетиторов не было. С алгеброй вообще проблем не было, с геометрией так себе.
Таракашечка• 26 апреля в 14:07
Ответ дляЗаздрість то погано
У вас мабуть є час то все розбирати
Не хочу знову це все вчити
Тогда найти хорошую школу, где нормально преподают
Одяг та сумки• 26 апреля в 14:09
поки без репетиторів 9й клас оцінки відміннииця майже-лень не булаб булаб відмінниця. А так - образотворче мистецтво право та біологію просто не здає.... каже не цікаво

а там видно буде. є гроші-бажання платіть
Витворунка• 26 апреля в 14:09
Я помогала до 7 класса. Потом ребенок сам. Помогала редко,если что-то тяжёлое. Но у нас не было цели на отлично.
Моё мнение, в старшей школе репетитор нужно чтоб подготовиться к экзамену.
Регулярно не обязательно.
Есть знакомая,у ее ребенка много репетиторов. И она всегда рассказывает как это дорого. Но значит может себе позволить
Щедрик• 26 апреля в 14:10
Є два варіанти:
1. Чат гпт. Я його використовую як репетитора для себе. Прошу роз´яснити складні терміни, узагальнити тему, виділити головне і т.д.
2. Безкоштовні платформи для самоосвіти типу Прометеуса
Доктор Хаос• 26 апреля в 14:13
Ну так до чого тут репетитори і їх ціни, якщо у вас діти? Ну хай вчать самі
Стопясят раз обсуждала• 26 апреля в 14:14
Ответ дляЗаздрість то погано
У вас мабуть є час то все розбирати
Не хочу знову це все вчити
ну слушайте, а какой вы видите выход? вам похер, дитю лень, денег нет.
ладно, карту давайте
english book• 26 апреля в 14:15
Репетитор загалом це як організатор. Він користуючись своїм досвідом веде дитину по предмету. Чомусь навчити він не зможе, якщо дитина не буде самостійно розв´язувати завдання, дивитись приклади розв´ язувань на Ютуб, уроки в інтернеті і таке інше.
Більшість батьків наймають репетиторів, сподіваючись що дитина здобуде потрібні знання. Але головне, це робота самого учня
Треба підробіток• 26 апреля в 14:15
Ответ дляЗаздрість то погано
У вас мабуть є час то все розбирати
Не хочу знову це все вчити
Три уроки алгебри та геометрії в тиждень - то дійсно багато.
Як варіант вчити предмети з нуля і наздогнати програму декількох років за один-два роки.
Алгебра/геометрія в рамках шкільної програми - достатньо один раз на тиждень та домашні завдання на три-пять днів тижня. Щоб кожного дня
дитина закріплювала отримані знання практикою.

Ось англійська потребує заняття три рази на тиждень. А то і більше.
Дешевше (але ефективно) займатися на курсах в міні групах по 4-6 дітей.

А взагалі - все залежить від вашого бюджету.
Скільки ви готові витрачати кошти на освіту дітей.

Я, наприклад, оплачую пакет Слухач в одній із дистанційних шкіл. Там всі заняття ідуть дистанційно та переглядаються дитиною в зручний час. Дуже добре розжовуються алгебра з геометрією. Та і гуманітарні предмети син любить переглядати в дистанційній школі, чим читати параграф підручника. І це для нього - як репетитор по всім предметам.
Небалувана Галя• 26 апреля в 14:16
А ще все це помножити на 3-4 роки. І легше за контракт оплатити.
Хвець-тець• 26 апреля в 14:16
Обычно урок алгебры +урок геометрии в неделю . Я репетитор.

Если нужно за год пройти материал пары классов , тогда 3-4
Борщик• 26 апреля в 14:19
С дочерью пока сами справляемся, английский курсы. А за сына плачу, тот лентяй нормально в группе не занимается и не хочет моей помощи. Но у нас 300 грн занятие.
Борщик• 26 апреля в 14:20
Ответ дляНебалувана Галя
Вот меня тоже посещают такие мысли. Столько лет платить.
Добра, коли сита!• 26 апреля в 14:21
автор, а як ви хотіли?
є школа, яка вчить безкоштовно. Якщо вашим дітям цього не вистачає, то або школу на кращу змінювати, або самій допомагати, або наймати репетиторів.
Так же з усім іншим: або самі робите манікюр, або платите майстру, або самі прибираєте, або наймаєте домробітницю. Або самі вчите англійську, або йдете на курси чи до репетитора.
Добра, коли сита!• 26 апреля в 14:22
Або шукати репетитора дешевше. У мого англійська - 400 грн 2 рази на тиждень, математика - 350 грн раз на тиждень.
Коханозадовільна• 26 апреля в 14:29
Я своей уже три года покупаю курсы на платформе Наурок.
В этом году анг, математика и майнкрафт. Каждый курс примерно 4-5 тис за семестр.
Мастер Пис• 26 апреля в 14:29
А може не варто намагатися запхати в голову дитині те, що їй не дано? Тут або школа слабка, або дитина, що є така необхідність в репетиторах. Не усім бути академіками і золоті медалі нічим не допоможуть у житті. Нехай дитина сконцентрується на тому, що добре виходить і подобається.
Примарочка• 26 апреля в 14:31
Де шукаєте репетиторів?
Звісно, в інсті можна і за 50 євро за годину знайти.
Для результату достатньо 2 занять на тиждень - година алгебри, година геометрії. З англійської також 2 годин цілком досить. Адже є ще уроки в школі.
І так, гарного репетитора можна знайти за 350-400 грн.
Зам. зав. Анонима• 26 апреля в 14:36
Ответ дляНебалувана Галя
Не легше....якщо дитина не зможе здати хоча б один предмет зно на прохідний бал на контракт....то взагалі нікуди не піде
Мастер Пис• 26 апреля в 14:38
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Піде в училище на робочу професію.