Дівчата, планую влітку повертатися з Польщі і розглядаю переїзд у Тернопіль. Підкажіть, чи є проблема в місті зі вступами до школи? Можете порадити якусь школу, район який краще обирати?
Доньці 7 років, в Україні має піти в другий клас.
І бонусне питання 🙃 чи є проблеми зі світлом у місті? Може минулого року часто виключали?
Дякую 🫶
Швидкоруч• 26 апреля в 22:53
Со школами проблем нет, а вот с работой туговато. А жилье вы покупать/ снимать планируете?
Ответ дляШвидкоруч
Я працюю віддалено, тому питання роботи мене не турбує
Планую орендувати, а за декілька років подивимось
Первая ласточка инфляции• 26 апреля в 22:56
Ой, автор, Ви добре подумали?
В Тернопілі дуже специфічне населення.
Нам киянам, в 2022 не підійшло.
В Тернопілі дуже специфічне населення.
Нам киянам, в 2022 не підійшло.
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ой, автор, Ви добре подумали?
В Тернопілі дуже специфічне населення.
Нам киянам, в 2022 не підійшло.
В Тернопілі дуже специфічне населення.
Нам киянам, в 2022 не підійшло.
А можете детальніше розповісти? Я сама з Вишгорода…
Кров з молоком• 26 апреля в 22:59
З місцями і школах проблем немає, прольотів, вважаю, що немає, десь раз на пів року за містом влучання в склад якійсь, без жертв, а з відключеннями ситуація як по країні:зараз немає, взимку періодично були. Працюю в школі, в нашому другому класі 10 переселенців зі сходу і Києва навіть
Ответ дляКров з молоком
Дуже дякую за обширну інформацію! 🩷
Кров з молоком• 26 апреля в 23:02
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ой, автор, Ви добре подумали?
В Тернопілі дуже специфічне населення.
Нам киянам, в 2022 не підійшло.
В Тернопілі дуже специфічне населення.
Нам киянам, в 2022 не підійшло.
Нормально все з населенням, можливо, в 22 році і були якійсь нюанси, але зараз в класі і з Харкова, і з Волновахи, і з Сумської області і ніякого булінгу немає, діти поступово переходять на навчання і спілкування українською
Кров з молоком• 26 апреля в 23:06
Ответ дляВікторія Яременко
Дуже дякую за обширну інформацію! 🩷
Прошу, якщо робота онлайн, то Тернопіль комфортний для проживання: зелене, чисте місто, на ринку зараз домашній сир кисломолочний 120 грн, яйця домашні 50 грн за десяток, за годину пів міста пішки можна пройти чи навіть більше
Люблю джаз• 26 апреля в 23:06
Ответ дляВікторія Яременко
да нормальні там люди ,просто більш віруючі і радикальні в плані рашки і мови .Хоча як і скрізь різні є .В мене багато друзів і знайомих звідти -чудові люди ,як ви до них так і вони до вас .
Помаранчова душа• 26 апреля в 23:08
Ответ дляКров з молоком
Ще б місцеве населення перейшло до спілкування українською.
Ответ дляКров з молоком
Дякую, українізація себе і дитини це те, чого я дуже хочу) плюс, я не вважаю, що усі погані люди забрані в одному місті, люди різні і вони по всюди, треба вміти знаходити спільну мову і будь де можна прижитися)
Первая ласточка инфляции• 26 апреля в 23:08
Ответ дляВікторія Яременко
В 2022 нам з чоловіком було 37 і 40.
Приїхали в квартиру сестри, яка за кордоном.
Приїхали на не бюджетному авто, працювали віддалено, виходили лише в магазин, ні з ким близько спілкуватися бажання не було.
Яких ми про себе історій наслухалися. І бандити, і шахраї.
Мінталітет, що їм є до всього діло. А точніше хочуть все знати, не тактичні , місцями не виховані.
Нам було важко.
Ответ дляКров з молоком
Ой, мені вже подобається 😻
Люблю джаз• 26 апреля в 23:10
Ответ дляВікторія Яременко
++ головне не ходити по місту з лицем наче лимону поїв і не рахувати смітники ,бо таке ніде не люблять )))до будь якого міста відноситись з повагаю як і до людей .
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В 2022 нам з чоловіком було 37 і 40.
Нам було важко.
Чи то ні з ким не спілкувалися, чи то люди не такі виявились)
Кров з молоком• 26 апреля в 23:11
Ответ дляПомаранчова душа
Що ви маєте на увазі? Місцеві наче спілкуються українською... чи ви за діалектизми? Ну пательня, бамбетель, бульби деколи чути, але то ж таке)
Люблю джаз• 26 апреля в 23:11
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В 2022 нам з чоловіком було 37 і 40.
Нам було важко.
треба в новобудові жити ,бо бабці можуть і гвалт підняти ,що у неділю не до церкви пішли ))) але старі люди скрізь такі.Ну і так там прийнято спілкуватись з сусідами ,тому може так і насторожено віднеслись
Ангел-предохранитель• 26 апреля в 23:12
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В 2022 нам з чоловіком було 37 і 40.
Нам було важко.
В каком районе жили?
Кров з молоком• 26 апреля в 23:15
Ответ дляЛюблю джаз
Ой, кому яке діло до вас? Так, частина людей в неділю ходять обов´язково до церкви, але вас не пильнують, куди пішли. Я живу в Тернополі 51 рік і до церкви ходжу тільки паску посвятити, нічого, не з´їли мене сусіди поки)
Первая ласточка инфляции• 26 апреля в 23:15
Ответ дляАнгел-предохранитель
В каком районе жили?
Район не знаю.
Пам´ятаю озеро і готель поруч. Ну як поруч хвилин 5-7.
Помаранчова душа• 26 апреля в 23:16
Ответ дляКров з молоком
То ж таке -чути частіше, ніж українську
Люблю джаз• 26 апреля в 23:18
Ответ дляКров з молоком
ну це з історії близьких людей на початку 22.Але повторюсь ,що чудові люди і чудове місто.Я би розглядала його і Франківськ на старість переїхати з Києва
Ангел-предохранитель• 26 апреля в 23:20
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Район не знаю.
На одной стороне отель Галичина, то уже р-н Дружба, а ближе к центру над озером отель Тернопіль..
Кров з молоком• 26 апреля в 23:23
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Район не знаю.
По обидві сторони озера є готелі. Це або готель ’Тернопіль’ ближче до центру, або готель ’Галичина’ біля озера, на початку старого району ’Дружба’
Кров з молоком• 26 апреля в 23:25
Дочка навчається в медичному, так з її групи в 13 чоловік тільки вона одна з Тернополя, діти із Запоріжжя, Хмельниччини, Кривого Рога, Рівненщини
Баба на горошині• 26 апреля в 23:30
Ответ дляКров з молоком
В мене син теж в мед, у Львові
З 12 їх двоє з заходу України, всі інші Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Київ
Пухнасті штани• 27 апреля в 07:25
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В 2022 нам з чоловіком було 37 і 40.
Нам було важко.
А як ви наслухались історій, якщо ні з ким не спілкувались?
Я з Бучі, теж виїжджали в Тернопіль-прекрасне місто, прекрасні люди, низький уклін їм до землі
По всій Україні проблеми, що освітяни не знають наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
І вимагають у батьків багато зайвого!
А в цьому році для зарахування тільки заява потрібна. Не подається мед.довідка і копія свідоцтва про народження, а тільки в заяві зазначаються відомості про серію, номер (за наявності) і дату видачі.
І вимагають у батьків багато зайвого!
Школи тепер тільки для амбулаторно хворих дітей, так як для зарахування мед.довідку форму № 086/о «Медична довідка (витяг з медичної картки амбулаторного хворого).
У здорових дітей не може бути медичної картки амбулаторного хворого, і відповідно не може бути витягу з неї.
Всіх дітей оформлюють як амбулаторних хворих, а потім полікують прямо в закладі освіти без відома і згоди батьків.