МаксХмара• Изменено 28 апреля 2025
Меню дня рождения на 6 человек (фуршет)
Девочки, не хотим делать пир.
Хотим позвать на фуршет на 6 человек вообщем, и на 4 часа, а потом выгнать как то всех.
Ниже меню. Скажите, оно фуршетное? Наедятся ли гости? Помогите может редактировать или добавить что-то
+ вино
+ шампанское
+ вино
+ шампанское
пу_пугренчик• 28 апреля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
А як ’ так’ ? Достатньо їжі для фуршету.
Чи ви в гості їсти ходите?
Я вважаю, що це українська традиція - пригощати гостей. Бо допоки на столі є щось їстівне, триває бесіда і спілкування. Я не можу собі уявити навіть, щоб створити для гостей ситуацію: ну що, ви зʼїли свій ліміт, вимітайтесь. Тим більше, що таке фуршет? Це люди стоять, ходять, переміщаються по квартирі. Вони не можуть сісти і повноцінно спокійно заглибитись У спілкування. Сумісне споживання їжі та напоїв (та навіть того самого чаю з ромашки і простого печива) зближує людей, розслабляє, дає можливість подумати про щось інше, а не про шлунок. І ні, я не ходжу в гості, щоб лише їсти. Я дуже добре знаю психологію і ментальність людей.
Не боюся осуду• 28 апреля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Чи ви в гості їсти ходите?
О, а вы из тех, кто приглашает для подарков и ставит на стол килограмм картошки и капусту на 20 человек?
МаксХмара
• 28 апреля 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
Автор, нещодавно робила стіл на 7 людей (1 дитина, що мало їла) - тому якраз ваш варіант. Було 1,5 кг шашлику, 1,5 кг кебабу. Був лаваш з сиром, бутріки з крем сиром і червоною рибою, салат типу грецький, і ще 1 майонезний салат, картопля запечена ну і плюс горішки/морква/ оливки і т.д. І плюс на десерт тістечко. Всього вистачило, навіть трохи шашлика залишилось) Правда гості до майже 12 були
Большое спасибо! Добавлю майонезный салат тогда еще.
Решила + оливки зеленые
И шашлыка 3кг
И тогда салат еще один как раз
Решила + оливки зеленые
И шашлыка 3кг
И тогда салат еще один как раз
Оце фіфа• 28 апреля 2025
Купіть ще по пачці мівіни і яйця в сільпо по 1 гривні, бо всі пишуть, що мало їжі, мабуть всі голодні й в гості ходять нажертися
ПробілНеПрацює• 28 апреля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
О, а ви з тих, хто дарує подарунки і приводить поїсти всю сім´ю, включаючи свою маму. Щоб з´їсти на всі гроші
ПробілНеПрацює• 28 апреля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Варто спілкуватися з ментально близькими людьми, щоб поїсти в три горла не було причиною зустрічі.
Не боюся осуду• 28 апреля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
И не только украинская. Во всем мире гостей угощают, когда приглашают. И не только на др и свадьбы, а на любые мероприятия - открытия-закрытия, премьеры, презентации и т.д.
Не боюся осуду• 28 апреля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
По реакции я вижу, что угадала
пу_пугренчик• 28 апреля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
В вас апетит, як в комбанера.
В мене якраз ні) і вага в мене навіть за мірками Порадниці дуже скромна, попереджаючи запитання ) просто я не егоїстка, і не суджу всіх по собі) бо наприклад я мʼяса взагалі не їм) але ж не всі такі)
МаксХмара
• 28 апреля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
А зачем вы меня тогда грязью полили?🤡
ПробілНеПрацює• 28 апреля 2025
Ответ дляНе боюся осуду
По реакции я вижу, что угадала
Пажерливі люди, що тут скажеш
Замурмишка• 28 апреля 2025
Бутери зі шпротами не пишуться сюда, зробіть тарталетки з тунцем, чи з якоюсь намазкою, ті шпроти розфоняться, лаваш із сиром на кострі
пу_пугренчик• 28 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
А зачем вы меня тогда грязью полили?🤡
Якщо вас зачепили мої слова, то ви розумієте, що я права. Повторюю, я не суджу всіх по собі, і не навʼязую те, що добре для мене, всім іншим. Бо розумію, в чому справжній сенс сумісного споживання їжі. Сенс у тому, щоб створити передумови для комфортного спілкування, щоб дати запрошеним зрозуміти, що вони важливі для мене.
Замурмишка• 28 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Какой майонезный салат к данному меню можно сделать?
Не треба. Потіче, завітриться, краще лаваш з сиром
МаксХмара
• 28 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
На сковородке его готовить? Я знаю на мангале делают
Христя в тiстi• 28 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Автор, я б вам радила відмовитись від майонезного салату. У вас є м’ясо, краще зробити більше овочевого.
Але якщо все ж таки надумаєте, то зробіть звичайне олів’є. Його хоть і хають тут усі, але з мого столу він зникає набагато швидше новомодних салатиків.
Або зелена цибуля з яйцем. Як раз весняний салатик. Його можна сметаною заправити.
Замурмишка• 28 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
На мангалі, пару хв з кожної сторони
МаксХмара
• 28 апреля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Боже мой, успокойтесь уже. Вы как свидетель иеговы какой-то. Я пытаюсь меню собрать на др, а вы ноете тут что вы с чашей правды видите кто для чего людей собирает, и что еды мало, и мир рухнет. Выйдите уже, не нудите
пу_пугренчик• 28 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Ви мене запитали, я відповіла. Могли не запитувати.
МаксХмара
• 28 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Костра нет. Это дома будет. Тарталетка с тунцом буду Рада услышать рецепт
Замурмишка• 28 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Якщо дуже хочеться зробіть з цибулі зеленої, яєць, редиски і огірків.
МаксХмара
• 28 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
На мангалі, пару хв з кожної сторони
Нету мангала. Дома все буду делать
Замурмишка• 28 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
А як ви овочі гриль, шашлик смажити будете?
МаксХмара
• 28 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Шашлык рядом прям шашлычная мы закажем все с мангала. А овощи гриль у меня дома аэрогриль, очень вкусные делаю
Христя в тiстi• 28 апреля 2025
Автор, ще можна дуже гарно подати шашлик на лаваші. В тарілку викладаєте лаваш, зверху присипаєте зеленню (кінза+петрушка), на зелень викладаєте шашлик і знову присипаєте зеленню. Можна ше трішки маринованої цибулі (червоної або білої). Лаваш під шашликом теж смачнючий виходить.
Замурмишка• 28 апреля 2025
Ответ дляМаксХмара
Баночка тунця, вершковий сир, кукурудза, у нас вони ідуть завжди у першу чергу. Ніякого майонеза
ПробілНеПрацює• 28 апреля 2025
Ответ дляпу_пугренчик
Якраз в автора меню достатньо всього і для тих хто їсть і для тих хто ні
Я половини не їм з того , що пропонують в гостях але ж я не їсти туди прийшла)
пу_пугренчик• 28 апреля 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Дякую, що поділилися)