nova_mama• 28 апреля в 16:21

Наша переписка з продавцем. Це нормально?

Шукала я вишиванку, дивилася оголошення.
Знайшла варіант з льону у галереї продавця (в оголошенні було декілька фото і посилання на галерею).
Запитала про ціну, зробивши невелику помилку (одну літеру у назві моделі пропустила).
І отримала у відповідь хамство з відсиланням у секонд.

Невже я якось незрозуміло чи образливо сформулювала запитання?
Калинові вуста• 28 апреля в 19:43
Ответ дляnova_mama
Так, у гостьовій може написати і людина, яка щось купила, і людина, яка просто спілкувалася з користувачем.
То оцінку можна поставити лише по угодам, які відбулися (навіть якщо було повернення товару, оцінка не ставиться).
Такі правила сайту.
Ви принесли сюди тему, а запитати в продавця чому така реакція ви не змогли. Можливо прод сплутав ваш акаунт з якоюсь неадекватною яка не дає йому життя, пише під кожним оголошенням, . Я впевнена що перед вами би вибачились і на цьому б діалог закінчився.
автор nova_mama • 28 апреля в 20:33
Ответ дляКалинові вуста
У мене старий акаунт і є аватарка.
Нереально сплутати.
Продавець теж не новачок.